TRMilitary

Tam Bağımsız Türkiye için Yerli Savunma Sanayii
Zaman: 24 Oca 2018, 00:28

Tüm zamanlar UTC+03:00

Üye alımı belirsiz bir tarihe kadar kapatılmıştır,mail yolu ile ve ya sosyal hesaplar üzerinden taleplerde bulunmayınız.

Resim
Loading

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 13 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Arap İşgali
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2018, 10:41 
Süvariler

https://www.facebook.com/BirlikNET/vide ... 570361094/
Resim

Ülkemizin Arap kültürü tarafından işgalini izlemekteyiz.
Bununla ilgili içeriklerin tartışılacağı bir başlık açmak istedim.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2018, 11:04 
Süvariler

https://www.birgun.net/haber-detay/meb- ... 42657.html
Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2018, 11:20 
Süvariler

Yenişafak 300.000 suriyeliye ve ailelerine vatandaşlık verilmesinin hedeflendiğini yazmış
Yasaklı kaynak olduğu için buraya eklemiyorum ama ortalama arap ailesi zaten 10 kişi olduğu için bundan Türkiye'deki bütün suriyelilere vatandaşlık verileceğini çıkarabiliriz.

Bu göç yoluyla işgaldir.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2018, 12:08 
Üye

Peki amaç nedir? Seçmen devşirmek desen zaten %50 oyun garanti 15 yıldır bir kez seçim kaybetmişsin onu geç. Ekonomi canlansın desen tam aksine milyar dolarlar bunlara gitti. Devşirerek asker yapıp cepheye süreceksin desek öyle emperyalist işgalleri olan bir ülke değiliz. Kürtlerin nüfus artışını dengeleyeyim desen hepsi batı illerine geldi Güneydoğu'da bir tane köy bile kurmadık Suriyelilere.

Ülkede nüfus ortalaması yaşlanmaya başlamışken doğurganlık oranları tavan yapmış bu adamları ülkeye doldurmaktaki amaç ne ben çözemiyorum. Körfez ülkeleri para yardımı karşılığı böyle bir koşul mu öne sürdü nedir yani?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2018, 12:22 
Süvariler

Peki amaç nedir? Seçmen devşirmek desen zaten %50 oyun garanti 15 yıldır bir kez seçim kaybetmişsin onu geç. Ekonomi canlansın desen tam aksine milyar dolarlar bunlara gitti. Devşirerek asker yapıp cepheye süreceksin desek öyle emperyalist işgalleri olan bir ülke değiliz. Kürtlerin nüfus artışını dengeleyeyim desen hepsi batı illerine geldi Güneydoğu'da bir tane köy bile kurmadık Suriyelilere.

Ülkede nüfus ortalaması yaşlanmaya başlamışken doğurganlık oranları tavan yapmış bu adamları ülkeye doldurmaktaki amaç ne ben çözemiyorum. Körfez ülkeleri para yardımı karşılığı böyle bir koşul mu öne sürdü nedir yani?
Arap hayranlığı.

Bundan kurtulmanın yolu da kendi kültürümüzü tanımak ve tanıtmak.

Ayrıca seçmen devşirmeyi de küçümsemeyin, yeni getirdikleri sistemde %1 oyun bile çok önemi var
kürtlerden oy almak için atılan taklaları hatırlayın

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2018, 12:32 
Süvariler

Ülkenin sosyakültürel ve demografik yapısını bozmaya ant içmiş Akp,

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2018, 23:27 
Üye
Kullanıcı avatarı

Bu politikanın mutlaka ama mutlaka mantıklı bir getirisi olmalı yoksa hiçbir hükümet bunu bu derece yapmaz.

Türkiye'nin nüfüs artış hızında ciddi bir düşüş var Avrupanın yaşadığı sorun bizimde kapımızda. Benim 2 dayım ve 3 teyzem birer halam ve amcam varken oğlumun amcası yok teyzesi yok kardeşi yok ve büyük bir ihtimalle de olmayacak. Nüfüs mu dengelenmeye çalışılıyor acaba. Daha öncede Bulgaristan ve Irak harbinde ıraklıların geldiğini hatırlıyorum. Çoğu buraya yerleşti.

Sadece araplar değil orta asyadanda çok miktarda mülteci geliyor. Gözlemlerim orta asyadan gelenlerin işinde gücünde olduğu yönünde. Ancak araplar böyle değil sebat etmez çalışmalar dilenirler hazır beklerler. Bu dediklerim çogunluk için geçerli sebat edenlere de rastladım. Uzun vadede bu insanlar referandum olursa suriyeden ayrılarak Türkiye ye ilhak olmak isteyebilir bu planlanmış olabilir.

Kürtlerin artış hızı ve başkanlık sistemi ile birlikte düşünüldüğünde bir denge politikası izleniyor olabilir.

Avrupa'nın baskısı ile yapılmış veya avrupayı baskı altına almak için bir polikada olabilir.

Dünya kamuoyu önünde bir güç gösterisi prestij vasıtası olabilir.

Hep pozitif bakmaya çalıştım. Ama aslında görünen sünni nufusu arttırma politikası. Sonuçlarını bir iki jenerasyonda göreceğiz ömür olursa.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 12 Oca 2018, 10:06 
Üye

Bu politikanın mutlaka ama mutlaka mantıklı bir getirisi olmalı yoksa hiçbir hükümet bunu bu derece yapmaz.

Türkiye'nin nüfüs artış hızında ciddi bir düşüş var Avrupanın yaşadığı sorun bizimde kapımızda. Benim 2 dayım ve 3 teyzem birer halam ve amcam varken oğlumun amcası yok teyzesi yok kardeşi yok ve büyük bir ihtimalle de olmayacak. Nüfüs mu dengelenmeye çalışılıyor acaba. Daha öncede Bulgaristan ve Irak harbinde ıraklıların geldiğini hatırlıyorum. Çoğu buraya yerleşti.

Sadece araplar değil orta asyadanda çok miktarda mülteci geliyor. Gözlemlerim orta asyadan gelenlerin işinde gücünde olduğu yönünde. Ancak araplar böyle değil sebat etmez çalışmalar dilenirler hazır beklerler. Bu dediklerim çogunluk için geçerli sebat edenlere de rastladım. Uzun vadede bu insanlar referandum olursa suriyeden ayrılarak Türkiye ye ilhak olmak isteyebilir bu planlanmış olabilir.

Kürtlerin artış hızı ve başkanlık sistemi ile birlikte düşünüldüğünde bir denge politikası izleniyor olabilir.

Avrupa'nın baskısı ile yapılmış veya avrupayı baskı altına almak için bir polikada olabilir.

Dünya kamuoyu önünde bir güç gösterisi prestij vasıtası olabilir.

Hep pozitif bakmaya çalıştım. Ama aslında görünen sünni nufusu arttırma politikası. Sonuçlarını bir iki jenerasyonda göreceğiz ömür olursa.

16 senedir bizi yönetenlerin kaç tane uzun vadeli mantıklı vede daha önemlisi kendi çıkarlarını değil de ülkeyi düşündükleri plan yaptıklarını gördünüz. Olan çok basit ümmet kardeşlerimiz zoır durumda gelsinler gelirken de vatandaş olup saflarımıza katılsınlar.

Bu arada müjdeler olsun rejim İdlib'i alırsa 2 milyon yeni Suriyeli mültecimiz daha olacakç

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2018, 01:53 
Üye

tek diyeceğim sebep olanların allah belasını versin.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2018, 02:06 
Süvariler

Yenişafak 300.000 suriyeliye ve ailelerine vatandaşlık verilmesinin hedeflendiğini yazmış
Yasaklı kaynak olduğu için buraya eklemiyorum ama ortalama arap ailesi zaten 10 kişi olduğu için bundan Türkiye'deki bütün suriyelilere vatandaşlık verileceğini çıkarabiliriz.

Bu göç yoluyla işgaldir.
O 300 bin Suriyeli ve aile, sokaktan geçen insanlar değil. Türkiye'de her doktor, mühendis ailesi 10 kişi değil ki Suriyelilerin de öyle olsun.

Ayrıca terör bölgelerine, Türk ailelerin de yerleştirilme olayı var.

'Arap İşgali' denen bu olayı, Suriyelilere yıkmak son derece hatalı. 'İşgal' denen olay, isteyerek yapılır; Körfez ülke iş adamları. Karadeniz'den arsaları alıyorlar, bütün bu arsalar Hükümet'e ait değil ya? :roll:

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2018, 01:17 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

O 300 bin suriyeliyi ben sana söyleyeyim.
Katil,sapık,geri kafalı,Türklüğe yönelik potansiyel tehtit unsur topluluk.

Pis kültürlerini,zehirlerini güzel ülkeme saçacaklar.Kızlarımıza sarkacaklar.

Ortadoğu topluluklarının tek yaptığı,cinsel organlarını kullanarak dünyaya yeni teröristler yetiştirmek.
Yaratılış amaçları bu.Bütün dünyayı karıştıran bölgedir aynı zamanda kendileri....

Suriyeden Cengizhanın bile soy akrabalığı bulunan biri gelse içeri almam.

Bu utanmazlar bu haldeyken 150 bin bebek doğurdu TÜRKİYE'DE

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2018, 14:20 
Üye
Kullanıcı avatarı

En son Türkiye'de doğan Suriyeli bebek sayısı 225 bin kadardı, şuan 250 bini geçmiştir.

İçlerindeki 3-5 işe yarayacak adam için milyonlarca beş para etmeyecek zihniyetteki adamı hoş görmek saçmalıktır.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2018, 13:51 
Üye

Sadece araplar değil orta asyadanda çok miktarda mülteci geliyor. Gözlemlerim orta asyadan gelenlerin işinde gücünde olduğu yönünde. Ancak araplar böyle değil sebat etmez çalışmalar dilenirler hazır beklerler.
Mahallemde Orta Asya kökenli genç mülteciler var. En kötü oto yıkamacıda çalışıp bir şekilde faydalı oluyorlar. Araplar gerçekten çalışmıyor. Adamların lügatında çalışmak diye bir şey yok. Genetik.

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 13 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC+03:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: 1DaDaŞ1, Alaricdhuman, batuhan, BekaKabiliyeti, cankat, celestial, CemErsever, erhans79, fforfoxtrot, Foxhound, gokselyk, gökbörü25, Hunter, Huysuz Şirin, kayaeksi, Kayı, Komutan Logar, Meza, Palet10, rasideren, türkşad, ZoDaC ve 113 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz

Geçiş yap: