TRMilitary

Tam Bağımsız Türkiye için Yerli Savunma Sanayii
Zaman: 24 Kas 2017, 06:43

Tüm zamanlar UTC+03:00

Loading

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 134 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1 2 3
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 03 May 2016, 14:30 
Akıncılar

Bir önceki sayfanın en son iletisi:

Böyle bir forumda Area 88'in bahsinin geçmemiş olmasına şaşırdım: https://www.youtube.com/results?search_query=area+88

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 03 May 2016, 21:03 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Fullmetal alchemesit'i nereden indirebilirim ? Karşıma hep brotherhood çıkıyor bense en baştan izlemek istiyorum.

Biraz daha ilerletelim genel olarak anime nereden indirebiliriz?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 May 2016, 09:10 
Akıncılar
Kullanıcı avatarı

Böyle bir forumda Area 88'in bahsinin geçmemiş olmasına şaşırdım: https://www.youtube.com/results?search_query=area+88
Wallahi AREA 88 atlamışız ama hemen F-20 Tigershark lobisi başı orko_8 devreye girdi. Baş kahraman pilotun uçağı F-20 idi değil mi :)
Havacılık anime sevenlerin izlemesi şarttır.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 May 2016, 09:39 
Akıncılar

Wallahi AREA 88 atlamışız ama hemen F-20 Tigershark lobisi başı orko_8 devreye girdi
Hamd olsun ben de artık bir lobiyim :)

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 May 2016, 20:22 
Süvariler

Alıntı:
Fullmetal alchemesit'i nereden indirebilirim ? Karşıma hep brotherhood çıkıyor bense en baştan izlemek istiyorum.
Sentetik üstad paylaşmış. Ben bunla uğraşmam dersen Türkanime'den IDM ile de indirebilirsin.
Alıntı:
İnternet'in en büyük anime torrent sitesinin linkini paylaşıyorum. Burada kaynak sıkıntısı kesinlikle çekmezsiniz. Üye olabilir veya public olarak takılabilirsiniz. Öyle bir dertleri yok.

http://www.bakabt.me

Anime ile ilgili aradığınız herşey burada. Tabii orjinal dillerinde. Türkçe bir eklentileri yok. Onun dışında Türkçe kaynak istiyorsanız daha spesifik detay vermeniz lazım. Gundam'ın milyon tane versiyonu, filmi bölümü vs'si var. Fansub siteleri de öyle hepsini değil listelerine aldıklarını çeviriyorlar. Onun için birkaç fansub sitesi tavsiye edebilirim.

Bu aşağıda paylaştığım link Peacefansub grubuna ait. Bu grup OnePiece dışındaki nerdeyse bütün projelerini durdurdular. O yüzden paylaşmamda bir sıkıntı yok. Açılan listeyi incelerseniz (hepsi mail.ru linkleridir) linklerin sonlarında isimleri yazar.

http://pastebin.com/ZCEQaxnm

Not: Shingeki No Kyojin Listenin 56. sırasında. Ayrıca filmleri de mevcut.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 May 2016, 20:27 
Süvariler

Gerek yok torrente telefon ise opera tarayıcı, bilgisayar ise İDM indirilir. Sonra bir sekme açılır google a girilir oraya türkanime.tv şuşuşuanime yazılır.Ondan sonra bölüm 1e tıklanır,player açıldığında indirme butonuna basılır,indirme beklenir ve iner, keyifle izlenir :D

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 May 2016, 20:35 
Üye

''Türk Silahlı Kuvvetleri, bölücü terör örgütü tamamen yok edilinceye kadar bu haklı mücadelesine azim ve kararlılıkla devam edecektir. bu vesile ile aziz şehitlerimize bir kere daha huzurunuzda tanrıdan rahmet diler, aziz ruhları önünde saygı ile eğilir, ailelerine ve bütün Türk ulusuna başsağlığı dileriz."

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 May 2016, 22:05 
Üye
Kullanıcı avatarı

Bende türkanimeden izleyeceğim animeye bakıyorum hangi fansub yapmış diye. Sonra giriyorum fansubun sitesine varsa 1080p yoksa 720p indiriyorum.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 May 2016, 22:10 
Süvariler

İkisi de en baştan alıyor. Farklı sezon, devam falan değiller. İkisi de 0 dan başlıyor. Aynı konu, aynı karakterler. Biraz daha farklı Hazırlanmış. Animeyi iki kere hazırlanmış gibi düşünün. Biraz farklı da olsa çok benzerler.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 May 2016, 23:16 
Üye

Alıntı:
İkisi de en baştan alıyor. Farklı sezon, devam falan değiller. İkisi de 0 dan başlıyor. Aynı konu, aynı karakterler. Biraz daha farklı Hazırlanmış. Animeyi iki kere hazırlanmış gibi düşünün. Biraz farklı da olsa çok benzerler.
Aydınlandım, teşekkür ederim.
Bu arada Death Note'a tekrar başladım.L ve Kira kapışması hakikaten tekrar izlemeye değer.

''Türk Silahlı Kuvvetleri, bölücü terör örgütü tamamen yok edilinceye kadar bu haklı mücadelesine azim ve kararlılıkla devam edecektir. bu vesile ile aziz şehitlerimize bir kere daha huzurunuzda tanrıdan rahmet diler, aziz ruhları önünde saygı ile eğilir, ailelerine ve bütün Türk ulusuna başsağlığı dileriz."

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 May 2016, 00:46 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Ben Death Note'yi üç defa izledim. Hepsinde de ilk defa izliyormuş gibi keyif aldım. Mangasını da okumuştum zamanında.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 06 May 2016, 11:06 
Üye

Live action dizi nazıl oluyor ? 2015 yapımı varmış Death Note için

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 06 May 2016, 16:08 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Live action dizi nazıl oluyor ? 2015 yapımı varmış Death Note için
Gerçek oyuncular oynuyor. Genelde pek beğenilmediklerini okudum. Ayrıca Rurouni Kenshin'in live action filmi için olumlu yorumlar okumuştum.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 08 Mar 2017, 23:17 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 10 Mar 2017, 13:41 
Süvariler

Hitokiri Battosai, anılarım depreşti aniden. One punch man izlenebilir, Bleach ayarında güzel bir anime.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2017, 12:01 
Genel Yetkili
Kullanıcı avatarı

Hitokiri Battosai, anılarım depreşti aniden. One punch man izlenebilir, Bleach ayarında güzel bir anime.
Bleach ayarında bir anime mi? Duymamış olayım. Bleach dediğin saçmalık ile böyle birşeyi karşılaştırmak kabul edilemez. :)

Şu animenin üstüne çıkabilecek bugüne kadar bir anime görmedim. Karakterlerin geçmişi, hikaye örgüsü, stratejiler, politik manevralar filan inanılmaz birşey. Bu arada belirteyim iddia ediyorum bu serinin tamamını hiç kimsede bulamazsınız (ben hariç :) ) Fansub'ını hazırlayan grup dağıldı, proje linklerini sildiler ortadan kayboldular. 8-)

Bunu ikinci tavsiye edişim. İlki birinci sayfada ikincisi şimdi. Eğer tarihe ve politik savaşlara meraklıysanız sizi cezbedebilir. Bir tarihçi olmak isteyen adamın sonunun Galaktik savaşı yöneten komutana dönüşmesi veya karşı tarafta kardeşini kurtarmak için imparator olma hırsı ile yanan bir adamın yaptıkları. Hepsinin ötesinde manyak bir tarikatın yaptıkları. Tamamı 110 bölüm.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2017, 12:39 
Akıncılar
Kullanıcı avatarı

Bleach ayarında bir anime mi? Duymamış olayım. Bleach dediğin saçmalık ile böyle birşeyi karşılaştırmak kabul edilemez. :)

Şu animenin üstüne çıkabilecek bugüne kadar bir anime görmedim. Karakterlerin geçmişi, hikaye örgüsü, stratejiler, politik manevralar filan inanılmaz birşey. Bu arada belirteyim iddia ediyorum bu serinin tamamını hiç kimsede bulamazsınız (ben hariç :) ) Fansub'ını hazırlayan grup dağıldı, proje linklerini sildiler ortadan kayboldular. 8-)
Bunu ikinci tavsiye edişim. İlki birinci sayfada ikincisi şimdi. Eğer tarihe ve politik savaşlara meraklıysanız sizi cezbedebilir. Bir tarihçi olmak isteyen adamın sonunun Galaktik savaşı yöneten komutana dönüşmesi veya karşı tarafta kardeşini kurtarmak için imparator olma hırsı ile yanan bir adamın yaptıkları. Hepsinin ötesinde manyak bir tarikatın yaptıkları. Tamamı 110 bölüm.
50ci bölümde yıllar evvel kalmıştım. Devam edeyim.
Ravel'in Bolero bestesi ile senfonik savaş kısmı mükemmeldi.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2017, 19:01 
Süvariler

Hepsini İngilizce altyazılı izlemiştim. Gerçekten şaheser bir anime.

Başa dön

Mesaj Başlığı: Anime (アニメ) Önerileri
MesajGönderilme zamanı: 25 May 2017, 22:14 
Süvariler

@sentetik hocam ve arkadaşlar, plotonik aşkı konu alan acıklı, ağlamalı oldukça duygusal aşk temalı ama kesinlikle ağlatan bir anime önerisi alabilir miyim.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 25 May 2017, 22:28 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Bende damlayıp soru mu sorayım. :D Şu sınav mevzusundan sonra Neon Genesis Evangelion'a başlamayı düşünüyorum. Eski versiyonu mu yoksa yeni versiyonu mu izleyeyim? Bir de Dragon Ball için ne dersiniz? Fazla uzun seri olarak onu izlemeyi düşünüyorum.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 25 May 2017, 23:15 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 25 May 2017, 23:16 
Süvariler

Ben izledim 1 ve 2.sezonu izledim. Tabi 2.sezon 8.bölüm kadar izledim.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 May 2017, 00:04 
Üye

Shingeki No Kyojin izleyen var mıydı?
İzledim izliyorum hatta mangasını da takip ediyorum

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 May 2017, 00:17 
Yeni Üye

Shingeki No Kyojin izleyen var mıydı?
Bende beğenerek izliyorum. Gerçekten çok başarılı .

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 May 2017, 14:27 
Genel Yetkili
Kullanıcı avatarı

@sentetik hocam ve arkadaşlar, plotonik aşkı konu alan acıklı, ağlamalı oldukça duygusal aşk temalı ama kesinlikle ağlatan bir anime önerisi alabilir miyim.
Whisper of the Heart (Yüreğinin Sesi)
From Up on Poppy Hill (Tepedeki Ev)
Children Who Chase Lost Voices (Kayıp Seslerin Peşinde)
Grave of the Fireflies (Ateşböceklerinin Mezarı)
The Wind Risen (Rüzgar Yükseliyor)

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Kesinlikle ağlatan diye birşey yok. Neye sevindiğin üzüldüğün seninle ilgili olan birşey.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Haz 2017, 23:05 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Neon Genesis Evangelion'u izledim. Genel olarak beğendim. Karakterlerin hepsi sorunlu tipler. Konunun işlenişi çok güzel ve vurucu özellikle karakterlerin yaşadığı travmaları izlerken insana yaşatıyor ama konusu açıkçası bence aynı derecede dandik. Bir defa hiçbir şey tam belli değil. İmpact denen bir şey var -daha fazlasını söylersem spoiler olabilir- nasıl olup bittikleri, hangi şartlarda oldukları falan belli değil. Birçok kavram tam olarak açıklanmamış durumda o yüzden izlerken hmmmm demek öyle diyorsunuz. End of Evangelion ve 26 bölümlük seri aynı süreklilikte devam ediyor. Daha sonra Evangelion 1.11, 2.22 ve 3.33 diye filmleri var. Bu film serisi daha farklı bir süreklilikte, alternatif bir senaryo. Bunları daha çok beğendim. Şimdi final filmi 3.0+1.0 çıkacakmış beklemekteyiz. :D :D

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2017, 23:58 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Şu an Gintama'yı izliyorum. Konusu akıcı olduğu için pek fazla izlemiyorum. Günde bir bazen iki bölüm ancak mizahı güzel izlerken gerçekten keyif veriyor. İleride kavga dövüş tarzı sürükleyici şeyler olmasını umut ediyorum. Hoş bir seri.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2017, 03:05 
Süvariler

Ben Death Note'yi üç defa izledim. Hepsinde de ilk defa izliyormuş gibi keyif aldım. Mangasını da okumuştum zamanında.
Ben bir kez izleyip sanırım yarısında bırakmıştım, yeniden başlamayı düşünüyorum. Şu ana dek izlediğim tek animedir ama bu konudaki önerilere göz atacağım.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2017, 07:10 
Süvariler

STEİNS GATE değişik bir anime belli bir bölüme kadar ne olup ne bittiğini pek anlayamıyorsunuz ancak daha sonrasında bazı ipuçları geliyor devamını merak etmeye başlıyorsunuz. Konusu zaman yolculuğu. Hoş bir anime, öneririm.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2017, 22:52 
Akıncılar
Kullanıcı avatarı

Ben bir kez izleyip sanırım yarısında bırakmıştım, yeniden başlamayı düşünüyorum. Şu ana dek izlediğim tek animedir ama bu konudaki önerilere göz atacağım.
Ben Anime ile hayli küçük yaşta tanıştım. Tanıştığıma çok mutluyum. Çünkü onlardan duygu dünyama katkı edenler, sonradan da kendi kattıklarım, bilinçli izleyerek düşündüklerim, kimi perçinlediğim olgular çok oldu. Günümüzdeki kokuşmuş çöplük olan diziler bu görsel olarak çizimden ibaret olan Animelerin tırnak artığı bile olamazlar. Öyle yüzlercesini izlemedim. Ancak halen aklımda olanlar Arjuna, Noir, Claymore gibileri. Dragonball'ı anmaya gerek yok, belki kurgusuyla çok olağan ötesi bir iş değil idi, ama yine de olağan ötesi bulurdum. Başka bir yeri var onun. En son Naruto'yu hayli izledim, sonra yoğunluk o bu der iken, Shippuuden'in en son bölümlerini izleyemedim. Şimdi gördüğümce hayli heyecanlı biçimde Boruto devam ediyor.

Ghost in The Shell de hayli ilginç. Onun genel yapısı, yani işlenen kurgusu içerisinde sunulan gösterilenler, kafama arada takılır. Biraz çekmiyor değil beni belirli yönlerden.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2017, 23:11 
Üye
Kullanıcı avatarı

Dizi haricinde bir örnek vermek istiyorum. Kimi No Na Wa.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2017, 07:35 
Süvariler

Sayın @Çetin, Ghost in The Shell'in sinema filmini de izlemenizi öneririm o halde, bence oldukça başarılı.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2017, 18:32 
Akıncılar
Kullanıcı avatarı

Sayın @Çetin, Ghost in The Shell'in sinema filmini de izlemenizi öneririm o halde, bence oldukça başarılı.
Çok teşekkür ederim.

Geçenlerde tanıtımına denk geldim. Sanırım bir ara aynen öyle edeceğim.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2017, 00:00 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Bu yaz Neon Genesis Evangelion'u izledim, Gintama'ya başladım ama internetimde bir sıkıntı olduğu için şu an izleyemiyorum. NGE ve rebuildleri benim çok hoşuma gitti ama biraz garip bir seri herkesin hoşuna gideceğini sanmıyorum. Her şey muğlak, serisinin en temel kavramları bile belli değil. Gintama'nın bazı bölümleri kaba tabirle yarıyor ama çoğu bölümü öylece geçtim ama eminim biraz Japon pop kültürüne hakim bir Japon yerlere yatarak gülüyordur.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Kas 2017, 20:42 
Süvariler

Ghost İn The Shell serisi nasıl izlenir birden fazla film ve sezona sahip ve takip ettiğim sitede derli toplu sunulmamış. Bir sıralama yazabilecek olan var mı?

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 134 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1 2 3

Tüm zamanlar UTC+03:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz

Geçiş yap: