TRMilitary

Tam Bağımsız Türkiye için Yerli Savunma Sanayii
Zaman: 18 Eki 2017, 04:45

Tüm zamanlar UTC+03:00

Loading

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 16 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 06 Ağu 2017, 22:46 
Üye
Kullanıcı avatarı

Bir süredir bu konu hakkında bolca haber ve videolar paylaşılmakta. İşin aslı astarı nedir ? Bilgisi ve fikirleri olan var mı ?

Konu: Tarsus da bir mahallede yapılan gizemli kazı çalışması ile ilgili. Etrafı brandalar ile kapatılan, 7/24 esası ile çalışılan, özel hareket birimlerince korunan ve görüntü alınmasına izin verilmeyen, yabancı bilim adamlarının da alanda olduğu, çıkarılan harfiyatın askeri alanlara döküldüğü ve kamyonların takip edilmesinin engellendiği, mahallelinin sürekli yaşadığı elektirik kesintileri, civarda ölçülen yüksek elektromanyetik dalgalar, bölgeye girişte nükleer, biyolojik karantina bölgesine girilirken uygulanan nbe kıyafetleri ve bunların temizliği için yapılan arınma/yıkanma/temizlenme bölümleri olan ilginç ve bilgi verilmeyen bir kazı çalışması.

En son Sanchez tarafından 07 Ağu 2017, 00:31 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Başlık düzenlendi.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 06 Ağu 2017, 23:22 
Yeni Üye

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2017, 01:06 
Süvariler

Bir söylentiye göre elektromanyetik alanda ciddi salınımlar gözlenmiş. NBC kıyafetliler tünele giriyormuş.
Ayrıca "babacım babacım bilal" de hangi sıfata sahipse kazı alanına gitmiş. Bilal kazı alanına gidene kadar her şey çok havalıydı, o gidince gömü ihtimalini de arttırıyor.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2017, 01:08 
Süvariler

http://www.hurriyet.com.tr/kirmizi-evin-esrari-40471278

Böyle bir haber var. Valla yuotube çalkalanıyor, yok elektromanyetik alan, yok efendim uzaylılar, yok kazıyı Amerika'dan gelen özel ekip ve ekipmanlarla yapılıyor vs. vs...

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2017, 01:22 
Üye
Kullanıcı avatarı

Mersin'in Silifke, Erdemli ve Tarsus ilçeleri tarihi eser niteliğinde gömülerle doludur. Bu kadar tedbir alındığına göre muhakkak değerli bir şey. Arkeolog getirilmesi de buna en büyük kanıt. Fakat KBRN ne alaka onu anlayamadım?
Alıntı:
http://www.hurriyet.com.tr/kirmizi-evin-esrari-40471278

Böyle bir haber var. Valla yuotube çalkalanıyor, yok elektromanyetik alan, yok efendim uzaylılar, yok kazıyı Amerika'dan gelen özel ekip ve ekipmanlarla yapılıyor vs. vs...
Yok artık, utanmasalar 2. Roswell vakası diyecekler.

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2017, 01:58 
Süvariler

Gömüdür gömü.

Mersin'in Silifke, Erdemli ve Tarsus ilçeleri tarihi eser niteliğinde gömülerle doludur. Bu kadar tedbir alındığına göre muhakkak değerli bir şey. Arkeolog getirilmesi de buna en büyük kanıt. Fakat KBRN ne alaka onu anlayamadım?

Yok artık, utanmasalar 2. Roswell vakası diyecekler.
Diyorlar zaten :D Link vereyim isterseniz.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2017, 02:24 
Site Başkanı

Büyük olasılıkla kazıda çalışan personelin ortalığa kazara zarar vermemek için giydiği anti-statik steril kıyafetleri KBRN suiti sanmışlardır

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2017, 02:29 
Üye
Kullanıcı avatarı

Büyük olasılıkla kazıda çalışan personelin ortalığa kazara zarar vermemek için giydiği anti-statik steril kıyafetleri KBRN suiti sanmışlardır
Olabilir, ihtimaller dahilinde. Yarın gidebilirsem bir bakmak isterim açıkçası. Yanaştırırlarsa şayet...

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2017, 03:13 
Süvariler

Tarsuslu Pavlusun mektuplarından bulunmuşdur belki, kimbilir?

Öyle olsaydı eğer Hıristyian hatda tüm dünyada din anlayışı değişecek nitelikde olurdu .

Mustafa Kemal Atatürk

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2017, 03:18 
Süvariler

Bana kalırsa buradan bir dizi tarihi eser kaçakçılığı yapılmış. Haberde bahsedildiği gibi burayı ihbar eden içerideki polis öldürülüyor. Ama kaza süsü verilerek örtpas ediliyor. 15 Temmuz sonrasında da bu olay tekrar patlak veriyor. CHP millet vekilinin soru önergesi var. Önergesinde de kaçırılan eserlere vurgu yapıyor. Sonuç olarak kaçan kaçtı kalan bizimdir mantığı ile hareket edilecek bölgedeki bütün evler taşınacak tarihi kent ortaya çıkarılacak. Tabi bu benim varsayımım.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2017, 04:21 
Genel Yetkili
Kullanıcı avatarı

NBC kıyafetlerinin giyilme sebebi kazı alanında çürüyen bir şeylerin olması olabilir.Çürüyen bir şey varsa zehirli gazın olma ihtimali de yüksektir. Genelde metan gazı zehirlenmesi sonucu pek çok kaçak kazı yapan kişi ölmüştür.

SAVAŞ BARIŞTIR
ÖZGÜRLÜK KÖLELİKTİR
BİLGİSİZLİK KUVVETTİR

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2017, 10:43 
Akıncılar

Kutsal Kaseyimi buldular acaba..

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2017, 14:44 
Üye
Kullanıcı avatarı

Bugün Tarsus'a gitmeyi planlıyordum ama uzak olması ve kavurucu sıcağı göze alamadım. Onun yerine Tarsus'ta oturan arkadaşımı arayıp bilgi almaya çalıştım ama onunda bizden farklı bir bilgisi yok. Tek öğrenebildiğim eskisi gibi abartı güvenlik tedbiri olmadığı. Brandalar, kamuflajlar hala duruyormuş fakat M.İ.T ve P.Ö.H gibi unsurlar hikaye. Sadece ara sıra ekip otosu mahalle etrafında devriye atıyormuş o kadar. He birde kazıdan dolayı olay yeri etrafındaki yerlerde kısmi çökmeler meydana geldiğinden bahçe duvarlarında çatlamalar vs. olduğu için can güvenliği açısından barikat konduğu söylenmekte... Tahminimce yine antik bir şey buldular. Ama açıklamamaları enterasan.

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2017, 15:07 
Süvariler

Bugün Tarsus'a gitmeyi planlıyordum ama uzak olması ve kavurucu sıcağı göze alamadım. Onun yerine Tarsus'ta oturan arkadaşımı arayıp bilgi almaya çalıştım ama onunda bizden farklı bir bilgisi yok. Tek öğrenebildiğim eskisi gibi abartı güvenlik tedbiri olmadığı. Brandalar, kamuflajlar hala duruyormuş fakat M.İ.T ve P.Ö.H gibi unsurlar hikaye. Sadece ara sıra ekip otosu mahalle etrafında devriye atıyormuş o kadar. He birde kazıdan dolayı olay yeri etrafındaki yerlerde kısmi çökmeler meydana geldiğinden bahçe duvarlarında çatlamalar vs. olduğu için can güvenliği açısından barikat konduğu söylenmekte... Tahminimce yine antik bir şey buldular. Ama açıklamamaları enterasan.
Yetkililer yeniden yazılan Dünya Tarihi'ne göre bişeyler uydurana kadar açıklamazlar ne bulunduğunu.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Ağu 2017, 23:09 
Süvariler

http://gizemlervebilinmeyenler.com/tars ... oruntuler/

Komplo teorileri

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2017, 01:46 
Üye

Amma uydurmuşlar, bence ABD'nin çok gizli nükleer bir bölümü olabilir burada, sızıntı gibi bir durumlar olduysa ya da şüphesi varsa onun çalışmalarıdır. Bu ufo hikayelerinin de ABD tarafından çok gizli projelerini gizlemek amacıyla uydurulduğunu söyleyen ve bana da mantıklı gelen görüşler var.

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 16 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC+03:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz

Geçiş yap: