TRMilitary

Tam Bağımsız Türkiye için Yerli Savunma Sanayii
Zaman: 26 Şub 2017, 03:57

Tüm zamanlar UTC+03:00

Loading

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 16097 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1318 319 320 321 322 Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 18:33 
Üye
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Her bir bombadan sonra gaza geliyorsunuz nerden baksan 20 milyon kürt vatandaşı
Kaynak ? Kayseri - Istanbul - Izmir - vesaire artık Kürdistana dahil edelim isterseniz, çoğunlukla BTÖ sempatizani oldukları aşikardır.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 18:38 
Üye

Alıntı:
Alıntı:
Her bir bombadan sonra gaza geliyorsunuz nerden baksan 20 milyon kürt vatandaşı var isteseler iç savaş çıkarırlardı bunca zaman. Ne demek kendi ülkelerini kursunlar burası onlarında ülkesi. Soğukkanlı olunacak başka yolu yok. Zaten AB, ABD bunu bekliyor bir de daha böyle mantıksız şeyler yazmayın. Ülke iyi kötü gelişiyor bir 100 yıl geriye gitmenin manası yok. Devlet kendi içinde çözümlerini üretecektir. Ayrıştırarak olmaz bu işler.
Devlet kendi içinde çözümlerini üretecektir!

Son 14 senede ürettiği gibi mi?
2015 Temmuz ayından itibaren 25 bombalı saldırı olduğunu biliyor musunuz?
Bıçak kemiğe dayanamadı mı henüz?
Bunların çöplüğü belli ama sen o çöplüğe sırf müttefikin izin vermiyor diye giremiyorsan ben 'Devlet' im diye ortalarda gerinmemen lazım. Ya da sana mesaj veren devletlere sende aynı şekilde mesaj veremiyorsan meydanlarda asıp kesmemen lazım. Madem ki destekledikleri terör sizi de vurur diyorsun o zaman vurmasını sağlayacaksın.
Askeri aracın Milan ile vurulduysa sende Almanya da bir askeri aracı Milan ile vur.
Milliyeti bilinmeyen uçak senin askerini şehit ediyorsa sen de refleks göster, seninde uçağının Milliyeti bilinmesin. Ya da bilinsin. Bu coğrafyada İsrail tarzı devlet değilsen, şu anki yangın coğrafyasında yakında Güneydoğu ve Doğu Anadolu'yu teslim edersin. Gerçi bir 10 sene sonra iş oraya gidecek. Dokunmadığımız PYD Fırat'ın doğusunda devlet olduğunda kayış kopacak. Herhalde 'Devlet' kavramı içinde bir çözüm üretir o zaman.
[/size]

Bunlar doğru da ben bunlardan bahsetmedim. Her olaydan sonra kürtleri dışlayan sözler doğru değil istenen, beklenen bu zaten. Kaldı ki küçük bir azınlıkta değil kürtler 20 milyon civarı bir kitleden bahsediyoruz. Bu söylemlerden vazgeçmelisiniz ülkenin yararına değil bunlar. Başka çözümler üretilerek bu terör bitirilecek başka yolu yok. Türkiye vatandaşı olan herkesin ülkesi burası. Terör ayrı kürtler ayrıdır. Ayrı tutmak mecburiyetinde devlet. Aksi iyi sonuçlar vermez. Sizde bunu kafanıza kazıyın derim. Bizim ülkemizin realitesi bu.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 18:41 
Üye

Büyük bir siyasi irade eksikliği veya korkaklık var, sığ mesajlarla olayı geçiştirmek gündemi değiştirmek istiyorlar. Sadece 7 günde 60 şehit verdik.

Herkes tek çarenin Suriye'nin kuzeyine Fırat'ın doğusuna operasyon yapmak olduğunu biliyor. Acı olan taraf ise Amerika veya AB kızar diye sinirimizi ancak IŞİD Terör Örgütü'den çıkartabiliyoruz. Menbiç'e dahi harekat yapmaktan korkar halde hükümet akıl alır gibi değil. Bunca saldırıdan sonra Menbiç'e 10 defa girilmesi gerekirdi.

Onlar sana 1 zarar veriyorsa sen onlara 10 zarar vermek zorundasın. Adamlar kendilerine zarar gelmediğini bilmenin rahatlığıyla her hafta bomba patlatıyorlar bir yerlerde

En son Muzzle tarafından 17 Ara 2016, 19:32 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 19:00 
Akıncılar

İnsanın içi acıyor. Pisi pisine gitti gencecik vatan evlatları.
Kahpece yapılan saldırılara karşı aciz kalınması çok acı. Kısas a kısas yapacaksın bir şekilde.
Gerçi adamların mağaraları felan bombalanıyor ancak çokta etkili değil sanırım. Eylemi yapanların cesaretini kıracak bir şekilde önlem alınmalı.

yazık çok yazık.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 19:05 
Akıncılar
Kullanıcı avatarı

Bölücü örgüt bekaa vadisinde varlığını sürdürdüğünde o dönemin siyasi iradesi suriye ye o bataklığı kurutmak için baskı yapabilmişti.
Son 14 yıldır var olan siyasi iradeye örnek olarak şu olayı hatırlatmak isterim.Dönemin başbakanı terör elebaşlarını Türkiye'ye teslim edilmesi konusunda peşmerge tilkisi barzani'ye çağrı yapmış , barzani de Türkiye'ye cevaben şunu söylemişti."size bir kedi bile teslim etmeyeceğim".
Bulunduğumuz coğrafya da ekonomik askeri bir gücü siyasi bir güç ile tamamlamazsanız, aşiret ağası bile sizi ciddiye almaz.Terör ancak ve ancak ona yaşam alanı bırakmadığınız zaman son bulacak .
Ne demişti Kendisi de kayserili olan bakan Mehmet Özhaseki , kayseride ki polislere 'inşallah siz de şehit olursunuz' .Tam bir hafta olmadı bile.Yaşam yerine ölümü özendiren siyasetçilere inat bu beladan ya kurtulacağız ya kurtulacağız.
Bu zihniyeti edeceğiz.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 19:28 
Süvariler

Burada değinmek istediğim bir konu daha var. Bunu konuyu siyasete çekmek için yapmıyorum. Siyasete kayar şekilde cevap vermeyiniz lütfen. Meclisteki hiçbir siyasi partiden haz etmiyorum. Ama şu her BTÖ saldırısından sonra CHP ve CHP ile ilgili şeylere saldıranlar hangi kafada acaba. Az önce şöyle bir haber gördüm:
http://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/kay ... i-1571854/

Olay nedir ne değildir çok da bilmiyorum. Ama sonuç şu ki bu ülkenin "über" zeki insanları terör oldu mu CHP'ye saldırıyorlar. Ee ne de olsa cehape yüzünden bunlar. Yıllardır CHP hep teröristlere imkan verdi, kurumların içini boşalttı, malum süreci başlattı vs. Ah chp ah hep sen hep sen.

Evet CHP'de terör destekçisi uyuz tipler var ama tüm parti öyle değil bu bir. İkincisi sıralama yapsak CHP'den önce sıra baya kalabalık. Bu kafayla daha çok canımızı yakarlar ve bizi ayrıştırırlar.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 19:36 
Süvariler

Alıntı:
Burada değinmek istediğim bir konu daha var. Bunu konuyu siyasete çekmek için yapmıyorum. Siyasete kayar şekilde cevap vermeyiniz lütfen. Meclisteki hiçbir siyasi partiden haz etmiyorum. Ama şu her BTÖ saldırısından sonra CHP ve CHP ile ilgili şeylere saldıranlar hangi kafada acaba.
Emekli Albaylarımızdan birisi şöyle bir analiz yamış, mealen diyor ki;
''Alevi-Sünni çatışması denediler tutmadı, Kürt-Türk çatışması denediler tutmadı; ancak Şeriattı-Atatürkçü çatışması tutabilir diyor.
Belki sorunuzun cevabı bu olabilir.

https://www.aydinlik.com.tr/ozgurluk-me ... yebilir-mi

Gerçek Devlet Adamı
Mustafa Kemal ATATÜRK

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 19:46 
Üye
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Alıntı:
''Alevi-Sünni çatışması denediler tutmadı, Kürt-Türk çatışması denediler tutmadı; ancak Şeriattı-Atatürkçü çatışması tutabilir diyor.
Belki sorunuzun cevabı bu olabilir.
Şeriat İrtica - Atatürk´de artık öleli çok oluyor - Millet olarak hep geriye bakiyoruz, hiç önümüzü görmeyelim :roll:

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 19:53 
Üye

İşin istihbarat yönü yada engelleme tarafını konuşmak istemiyorum, ülkenin içinde bulunduğu durum da amerikan gizli servisi dahi olsa bundan daha iyi iş çıkaramazdı. Milyonlarca vatan düşmanı, 3-4 milyon kimliği belirsiz mülteci, 1300 km terörist örgütle sınır var iken saldırıya her zaman açığız.

Konu şu ki sen darbe yemek istemiyorsan kendini örgütünü yerine koyarak empati yapman gerekiyor, ben terörist olsam nerelere saldırırım, hangi açıklar var, nasıl ses getirebilirim diye düşündüğün zaman problemin büyüğünü çözersin.

Bu yıl içersin de ülkedeki tüm karakollar beton bariyerler ile korunmaya başlandı bu çok güzel bir uygulama, onlarca polisin askerin aynı yerde olduğu an sağlam bir koruman olması gerekir.

Peki polislerin büyük şehirlerde toplu halde beklediği yerler görünmez kalkan ile mi korunuyor? istiklal de kızılay da büyük meydanlarda toplu halde polisi hedef yapar gibi bekletme nedir?

Neden küçük timler halinde belli aralıklar ile bekletilmez, yada 50-60 asker ve polisi koyduğun otobüs karakollardan daha mı sağlam?
Bir değil iki değil bu kaç oldu otobüse servise saldırı yeme, yani zor mu bu sıkıntılı dönem de polisin şahsi aracına benzin koydurup 3-4 polisi beraber getirtmek? Olağan üstü dönemden geçiyoruz bu tip bir uygulama belki biraz tuzlu olacak ama saldırılar da büyük kayıpların önüne geçecektir.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 20:17 
Üye

Burada bir öngörüsüzlük var.

İşin istihbarat yönü yada engelleme tarafını konuşmak istemiyorum, ülkenin içinde bulunduğu durum da amerikan gizli servisi dahi olsa bundan daha iyi iş çıkaramazdı. Milyonlarca vatan düşmanı, 3-4 milyon kimliği belirsiz mülteci, 1300 km terörist örgütle sınır var iken saldırıya her zaman açığız.

Konu şu ki sen darbe yemek istemiyorsan kendini örgütünü yerine koyarak empati yapman gerekiyor, ben terörist olsam nerelere saldırırım, hangi açıklar var, nasıl ses getirebilirim diye düşündüğün zaman problemin büyüğünü çözersin.

Bu yıl içersin de ülkedeki tüm karakollar beton bariyerler ile korunmaya başlandı bu çok güzel bir uygulama, onlarca polisin askerin aynı yerde olduğu an sağlam bir koruman olması gerekir.

Peki polislerin büyük şehirlerde toplu halde beklediği yerler görünmez kalkan ile mi korunuyor? istiklal de kızılay da büyük meydanlarda toplu halde polisi hedef yapar gibi bekletme nedir?

Neden küçük timler halinde belli aralıklar ile bekletilmez, yada 50-60 asker ve polisi koyduğun otobüs karakollardan daha mı sağlam?
Bir değil iki değil bu kaç oldu otobüse servise saldırı yeme, yani zor mu bu sıkıntılı dönem de polisin şahsi aracına benzin koydurup 3-4 polisi beraber getirtmek? Olağan üstü dönemden geçiyoruz bu tip bir uygulama belki biraz tuzlu olacak ama saldırılar da büyük kayıpların önüne geçecektir.
İstihbarat konusu dışındakilere katılıyorum.

Fakat istihbarat konusuna kesinlikle katılmıyorum. Bir anormallik var istihbaratta çok büyük zaafiyet var, yani düşünün ülkenin cumhurbaşkanı diyorki ben 15 Temmuz'da darbe girişimini istihbarattan değil eniştemden öğrendim.

Düşünün 80 milyon nüfuslu ülkede darbe oluyor,ülkenin cumhurbaşkanına darbe istihbaratını eniştesi veriyor.

http://www.hurriyet.com.tr/erdogan-el-c ... r-40156827

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 20:57 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Aksi iyi sonuçlar vermez. Sizde bunu kafanıza kazıyın derim. Bizim ülkemizin realitesi bu.
Tehdit midir bu ? Hemde bu forumda. Hemde 1 düzine şehidin verildiği birgünde. Sonra ki fikriniz nedir ? Biji apo herbiji btö nasıl üstadım. Bu nasıl hoşunuza gider mi?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 20:58 
Süvariler

Alıntı:
Burada bir öngörüsüzlük var.

İstihbarat konusu dışındakilere katılıyorum.

Fakat istihbarat konusuna kesinlikle katılmıyorum. Bir anormallik var istihbaratta çok büyük zaafiyet var, yani düşünün ülkenin cumhurbaşkanı diyorki ben 15 Temmuz'da darbe girişimini istihbarattan değil eniştemden öğrendim.

Düşünün 80 milyon nüfuslu ülkede darbe oluyor,ülkenin cumhurbaşkanına darbe istihbaratını eniştesi veriyor.

http://www.hurriyet.com.tr/erdogan-el-c ... r-40156827

Enişte ise büyük ihtimalle TV yada yolda tank gören bir arkadaşından öğrendi , koskoca ülkenin istihbaratı ne hale geldi , ne zaman askerin imkanlarını alıp polise verdin kör ve sağır kaldık , derhal dinleme dahil bütün istihbarat yetkisini askere vermeliyiz

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 21:20 
Üye
Kullanıcı avatarı

Yalnız İstihbarat Başkanı Hakan Fidan böyle bir şeyin olacağını biliyordu ama neden önlem almadı ? Yada kaç senedir Darbe olucak diyenler neden ciddiye alınmadı? neden derken biryere varıyoruz....ama bizimkiler Halep için miting yapsın :roll:

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 21:59 
Süvariler

Kayseri' deki törör saldırısının görüntüleri ortaya çıktı.
Bir aracın önüne yerleştirilmiş kameradan görüntü alındığı anlaşılıyor.
Acaba o aracın sahibi veya görüntüyü çekenler kimlerdi?

Gerçek Devlet Adamı
Mustafa Kemal ATATÜRK

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 22:07 
Üye
Kullanıcı avatarı

Abd nin ısrarla pyd ye silah ve son zamanda onaylanan stinger vereceği duyumları üzerine, biz de buna önlem olarak silahların verileceği zamanı veya radarlarla kargo uçaklarının paraşütle atacağı bölgeyi tespit edip, karadan verilecekse tespit edip verildikten sonra f16 lar ile veya topçular ile Abd liler teslimatı yapıp ayrılır ayrılmaz teslim alanlarla birlikte kargoyu vursak güzel bir cevap olmaz mı ?

Ya da en kötü ihtimal düşürülcek her türlü hava aracımdan pyd ve ona hava savunma silahları temin eden abd sorumludur diye bir açıklama yapılsa ?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 22:23 
Üye

Abd nin ısrarla pyd ye silah ve son zamanda onaylanan stinger vereceği duyumları üzerine, biz de buna önlem olarak silahların verileceği zamanı veya radarlarla kargo uçaklarının paraşütle atacağı bölgeyi tespit edip, karadan verilecekse tespit edip verildikten sonra f16 lar ile veya topçular ile Abd liler teslimatı yapıp ayrılır ayrılmaz teslim alanlarla birlikte kargoyu vursak güzel bir cevap olmaz mı ?

Ya da en kötü ihtimal düşürülcek her türlü hava aracımdan pyd ve ona hava savunma silahları temin eden abd sorumludur diye bir açıklama yapılsa ?
Açıkça onlara düşmanlık yapabilecek kadar güçlü müyüz? Aynı adam bize F35 verecek mi sonra ?

''Türk Silahlı Kuvvetleri, bölücü terör örgütü tamamen yok edilinceye kadar bu haklı mücadelesine azim ve kararlılıkla devam edecektir. bu vesile ile aziz şehitlerimize bir kere daha huzurunuzda tanrıdan rahmet diler, aziz ruhları önünde saygı ile eğilir, ailelerine ve bütün Türk ulusuna başsağlığı dileriz."

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 22:27 
Üye
Kullanıcı avatarı

Alıntı:

Açıkça onlara düşmanlık yapabilecek kadar güçlü müyüz? Aynı adam bize F35 verecek mi sonra ?
Açıklama yaparsak önceden dünya kamoyunda Abd yi zan altında bırakmış oluruz. Vurursak ise pratik olarak abd yi değil pyd yi vurmuş olacağız ama verdikleri silahlarda imha olmuş olacak arada.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 22:34 
Üye
Kullanıcı avatarı

Bugün İstanbul'da yakılmadık HDP binası kalmayacak sanırım.
İlk defa duygularım ile mantığım bu kadar savaşıyor.

Sevinsem mi yoksa iç savaş denemeleri diye endişelensem mi bilemedim. Beylükdüzü'nde patlamada olmuş.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 22:58 
Süvariler

Araç içi kamera bende de mevcut yolda giden normal bir vatandaşa ait olabilir.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 23:02 
Akıncılar

Alıntı:
Alıntı:

Açıklama yaparsak önceden dünya kamoyunda Abd yi zan altında bırakmış oluruz. Vurursak ise pratik olarak abd yi değil pyd yi vurmuş olacağız ama verdikleri silahlarda imha olmuş olacak arada.

Dunyada hic bir ulke kendine karsi yarin kullanilacagini bildigi silahlari imha etmeden uzaktan bakmaz. Kim vermisse vermis bana karsi kullanilacaksa verdigi gun vururum ki verenede bir mesaj olsun o yolun yol olmadigini anlasin patlayan bombalar askeri patlayici ve oradan geliyor ulkeye dagilip canimizin yanmasi beklenmemeli abd liler teslim tutanagini imzalarken hepsini o anda toplu halde vurmali yapacak bisey yok ben vururum sonrasina bakariz.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 23:07 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Bugün İstanbul'da yakılmadık HDP binası kalmayacak sanırım.
İlk defa duygularım ile mantığım bu kadar savaşıyor.

Sevinsem mi yoksa iç savaş denemeleri diye endişelensem mi bilemedim. Beylükdüzü'nde patlamada olmuş.
Sevinmeyin gece 10 dan sonra neden patlatılsın Hdp binası yahu ? Bu tarz operasyonların hazırlık süreci olur , siyasi amacı olur. Eğer ki bu kişi ya da kişiler Hdp'ye zarar vermek isteseydi gündüz yapardı saldırıyı.Gece kim olur orada güvenlik görevlisinden başka ? Bana bölücü terör örgüt ya da alt kolu Tak işi gibi geliyor.

Memleketimizin ellide biri değil, her tarafı ateşler içinde bırakılsa, biz bu toprakların üzerinde bir tepeye çıkacağız ve oradan savunma ile meşgul olacağız. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK (1920. Söylev ve Demeçler II: Sayfa 435)

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 23:52 
Süvariler

"İsrail’in sipariş verdiği 50 adet F35’ten ilk 2’si geçen pazartesi günü Necef Çölü'ndeki Navatim Hava Üssü'ne iniş yapmıştı. İsrail Cumhurbaşkanı Reuven Rivlin, "22 tonun üzerinde olan bu uçan çelik, Orta Doğu'yu değiştirecek ve İsrail'in caydırıcılık yeteneklerini ve operasyonel alanını yeniden tanımlayacak" sözleriyle F-35’e ne kadar güvendiklerini açıkladı.

İsrail Başbakanı Benjamin Netanyahu’da, F-35 uçaklarıyla ilgili olarak “Uzun kolumuz artık daha uzun ve daha güçlü hale geldi. Ben açık olmayı isterim; bize saldırmayı düşünen herkes karşılığını görür. Tarih bize, yalnızca gücün caydırıcılık getirdiğini, yalnızca gücün barış ve saygı getirdiğini öğretti" ifadelerini kullandı. "

Netenyahu'nun sözlerine Dikkat.....

Kaynak:
http://www.kokpit.aero/trump-elestirdi- ... ahip-cikti

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 23:56 
Üye

Alıntı:
Alıntı:
Aksi iyi sonuçlar vermez. Sizde bunu kafanıza kazıyın derim. Bizim ülkemizin realitesi bu.
Tehdit midir bu ? Hemde bu forumda. Hemde 1 düzine şehidin verildiği bir günde. Sonra ki fikriniz nedir ? Biji apo herbiji btö nasıl üstadım. Bu nasıl hoşunuza gider mi?
Hocam bu tür ithamlar hoş değil ben ne yazdım yazının tümünde okudunuz mu?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2016, 23:58 
Akıncılar
Kullanıcı avatarı

Bomba yaparken kendilerini patlatmışlardır beylikdüzünde.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2016, 00:01 
Üye

Milis kuvvetleri kurmak neden düşünülmez? Sonuçta kontrgerilla geçmişi olan bir ülkeyiz, gerekli örtülü destek ile Suriye'de savaşırlar. Ayrıca bence kendi insanımızdan kurulmalı Suriyeliler olmak zorunda değil hem gerektiğinde kullanabileceğimiz bir güç çarpanı olurlar. Sadece Suriye'de değil başka ülkelerde ve coğrafyalarda çıkarlarımız doğrultusunda harekat icra ederler. Tabii bu güç başıboş bir kitle olmamalı. Sadık, eğitimli ve bilinçli bir milis gücü ciddi iş görür diye düşünüyorum. Ortadoğu'da savaşlar bitmeyecek hazırlıklı olmak lazım, madem 2000 yıllık geleneğimiz var gereğini yapalım. Başıboş o kadar gencimiz var ki bu seçenek bence düşünülmeli, uygun eğitimler verilirse ciddi işler yapabilecek bir kitle çıkar diye düşünüyorum.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2016, 00:08 
Üye

Alıntı:

Araç içi kamera bende de mevcut yolda giden normal bir vatandaşa ait olabilir.
Üstad büyük ihtimalle patlamadan sonra çekilen görüntülerde de görülen doğalgazlı, çiçekli otobüsdür . Kayseri de her otobüsün içine kamera konmuştu geçen yıllarda .

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2016, 00:18 
Süvariler

Bir diğer konu da; yetkililerin akıl almaz beyanatlarıdır. Birtakım siyasilerin yersiz, zamansız ve devlet adamlığına yakışmayacak şekilde ki beyanatları; hakikaten insanı hayretler içinde bırakıyor. Alın işte Başbakanın dedikleri;
http://gazeteport.com/2016/saldirilar-h ... mez-88287/ (bu kaynak yasaklı mı? bilmiyorum- göremedim)

“Bu saldırılar bizim hızlı trenle buluşmamızı geciktirir ama engelleyemezler. Modern havalimanını geciktirir ama engelleyemezler. Otoyolları yapmamıza engel değiller. Bugün burada 500 milyonun üzerinde 60 tesisimizi hizmete açıyoruz.''

Yahu Sayın Başbakan; ne hızlı treni, ne otoyolu, ne havaalanından bahsediyorsunuz yav... vatan savaşı verilmektedir. Yani bombalar siz otoyol yapıyorsunuz diye mi patlatılıyor (!) Buna benzer açıklamalardan CB de sık sık yapıyordu. ''Bizi kıskanıyolar, köprü yapıyoruz şunu yaşıyoruz, bunu yapıyoruz; engel olamayacaksınız'' diyordu.

Cenab-ı Allah' a niyazımız vardır; Ey Allahım, bizi devlet adamı gönder (!) Amin...

Gerçek Devlet Adamı
Mustafa Kemal ATATÜRK

En son PARTİKÜL tarafından 18 Ara 2016, 00:25 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2016, 00:22 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Milis kuvvetleri kurmak neden düşünülmez? Sonuçta kontrgerilla geçmişi olan bir ülkeyiz, gerekli örtülü destek ile Suriye'de savaşırlar. Ayrıca bence kendi insanımızdan kurulmalı Suriyeliler olmak zorunda değil hem gerektiğinde kullanabileceğimiz bir güç çarpanı olurlar. Sadece Suriye'de değil başka ülkelerde ve coğrafyalarda çıkarlarımız doğrultusunda harekat icra ederler. Tabii bu güç başıboş bir kitle olmamalı. Sadık, eğitimli ve bilinçli bir milis gücü ciddi iş görür diye düşünüyorum. Ortadoğu'da savaşlar bitmeyecek hazırlıklı olmak lazım, madem 2000 yıllık geleneğimiz var gereğini yapalım. Başıboş o kadar gencimiz var ki bu seçenek bence düşünülmeli, uygun eğitimler verilirse ciddi işler yapabilecek bir kitle çıkar diye düşünüyorum.

Başıboş bir kitle olmamalı demişsiniz ama başıboş gençlerden oluşturuyorsunuz??? Bu silahlı kitlenin güvenilirliğinin garantisi var mı? Adama ver parayı geçer karşı tarafa,gerekirse kaçakçılık da yapar. Devlet kendi eliyle mafya yaratmış olmayacak mı? Eline çakı alan o gençler bir kaç sene sonra o silahlarla neler yapar kim bilir...

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2016, 00:23 
Süvariler

Sen devlet olarak gereğini yapıp sana saldıranın cezasını kesmez isen halk kendi bildiği gücü yettiği kadarıyla karşılık vermeye çalışır. Artık halkın sabrı taştı. Sakin olun efenim amaçları zaten bu gibi telkinler işe yaramıyor. Devleti yönetenler görmüyor mu bunu.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2016, 00:31 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

O halkın sabrını taşıracak kriteri bir anlayamadım gitti. Teröristler çiçeklerle karşılaşırken neden sabrettiler? Valiler teröristleri izlerken neden sesleri çıkmadı?

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2016, 00:47 
Üye

Alıntı:

Başıboş bir kitle olmamalı demişsiniz ama başıboş gençlerden oluşturuyorsunuz??? Bu silahlı kitlenin güvenilirliğinin garantisi var mı? Adama ver parayı geçer karşı tarafa,gerekirse kaçakçılık da yapar. Devlet kendi eliyle mafya yaratmış olmayacak mı? Eline çakı alan o gençler bir kaç sene sonra o silahlarla neler yapar kim bilir...
Ne dediğimin farkında olmakla beraber başıboşdan kasıt işsiz, hayattan pek beklentisi olmayan insanlar ama böyle bir oluşuma katılım sadece bu kitleden olmayacaktır. Ayrıca verirsin eğitimi başıboş olmazlar, çok mu zor? Bu ülkede askerlik sevdalısı çok genç var. Ciddi vatansever bir kitle oluşturulmalı, kaynağı var bu ülkede. Bu adamlar yurtiçinde olmayacak sürekli, gerektiği süre boyunca bizim gücümüz olacaklar ama ciddi desteklenmeli. Bu savaşlar bölgede devam ettiği sürece -ki duracakmış gibi değil- elimizde güç olurlar. Başlarına TMT de olduğu gibi emekli ya da ayrılmış görünen Türk subaylar koyacaksınız. Aslında dediğim şey Osman Pamukoğlu'nun bahsettiği yapılanmanın daha gayri resmi hali, ama yurtdışı odaklı bir yapılanma. İran yapıyor bunu, Şiiliği ve Persliği kullanıp elini güçlendiriyor. En azından elimizde çapulcu harbi icra edebilecek bir güç olur, ordumuz fazlaca hırpalanıyor bu tarz mücadelede çünkü. Tamam ordumuzun tecrübesi var, elinden geleni yapıyor ama böyle bir oluşum da imkansız değil, mücadelenin yapısına daha uygun sonuçta.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2016, 00:48 
Süvariler

HDP' nin kapatılması gerekiyor. HDP sistem dışına çıkarak kendisine verilen şansı değerlendirememiştir. Devlet erkanı zamanında düşünmüş, taşınmış ve demişki; ''dağ başında terörist olacağınıza gelin düz ovada siyaset yapın (!)'' demiş. Bizler en baştan buna da karşıydık. Adamların amacı belli değil midir? Terör yoluyla veya meşru siyaset alanlarını kullanarak ayrışmak istiyorlar. Kendi devletimizi kuralım da; ha terör yolu ile olmuş, ha meşru siyaset kanallarını kullanarak olmuş-ne farkeder'' demişlerdir. Arkasında ki güçlerin ise ABD, AB ve İsrail olduğunu herkes biliyor artık. Artık bu devletleri savunan da fazla kalmadı yani... Eskiden ABD' ye laf söyletmezlerdi. Millet şehit vere vere gerçekleri öğrenmek durumunda kalmıştır.

Meşru yoldan amacına ulaşmak daha tehlikelidir. Çünkü yasal olarak kitleni oluşturuyor, organize edebiliyor ve her türlü devlet imkanından faydalanabiliyorsun. Milletin imkanlarını teröristlere kullandırmaya kimsenin hakkı yoktur. Hendek savaşlarında gördük işte; Belediyelerinin imkanlarıyla her yere bomba düzenekleri yerleştirmişler, hendekler kazmışlar. Devlet adamı olamayan ancak o makamları büyük bir aymazlık içerisinde işgal edenler ise; olan biteni öylece seyretmişler. Yüksekovayı kurtaracağız derken biz de bir akrabamı şehit vermiştik.

Gerçek Devlet Adamı
Mustafa Kemal ATATÜRK

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2016, 01:04 
Süvariler

O halkın sabrını taşıracak kriteri bir anlayamadım gitti. Teröristler çiçeklerle karşılaşırken neden sabrettiler? Valiler teröristleri izlerken neden sesleri çıkmadı?
Bu halk sesini çıkarmaz. Yani koyun gibi olan çoğunluktan bahsediyorum. Kötü niyetli idareciler bu çoğunluğu kendi kişisel hedef ve bekaları için güderler. Milletin kaderini değiştiren, ulusumuzu bataklıktan çekip çıkartanlar hep küçük fakat çok ileri görüşlü, iyi eğitimli, cesur ve yurtsever kişiler ve kadrolardır. Az sayıda fakat devrimci yurtseverler. En son örneği Mustafa Kemal Atatürk ve ekibi.

Hayır yeni bir Mustafa Kemal beklemiyoruz. Ama çözümü uyuyan ve tutsaklaşmış çoğunluktan beklemek akılsızlıktır. Çözüm, az sayıda fakat düşünen ve cesur vatanseverlerden gelecektir. Gerekirse, uyuyan ve tutsak çoğunluğu uyandırmak için ellerine sopayı almalıdırlar.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2016, 01:08 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Bu halk sesini çıkarmaz. Yani koyun gibi olan çoğunluktan bahsediyorum. Kötü niyetli idareciler bu çoğunluğu kendi kişisel hedef ve bekaları için güderler. Milletin kaderini değiştiren, ulusumuzu bataklıktan çekip çıkartanlar hep küçük fakat çok ileri görüşlü, iyi eğitimli, cesur ve yurtsever kişiler ve kadrolardır. Az sayıda fakat devrimci yurtseverler. En son örneği Mustafa Kemal Atatürk ve ekibi.

Hayır yeni bir Mustafa Kemal beklemiyoruz. Ama çözümü uyuyan ve tutsaklaşmış çoğunluktan beklemek akılsızlıktır. Çözüm, az sayıda fakat düşünen ve cesur vatanseverlerden gelecektir. Gerekirse, uyuyan ve tutsak çoğunluğu uyandırmak için ellerine sopayı almalıdırlar.
Tanıdık geldi anlattıklarınız.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2016, 01:19 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

HDP' nin kapatılması gerekiyor. .

Bir kaç gündür epey fazla sayıda video iyice arttı. BTÖ semptizanı kişiler artık direkt Türklere vede Türkiye'ye ağır küfürler ediyorlar. Moğolistana geri dönmeliymişiz. Anadolu kendilerine aitmiş. Dağdan gelmiş bağdakini kovuyormuşuzda. Eskiden kısmi bir toprak talebi var iken, nereydeyse Türkiye nin tamamı hedef kadrajlarında gibi.

Eskiden eşitlik hürriyet vatandaşlık anayasal dil eğitim özgürlüğü gibi eşitlik gibi gibi daha masumane yenilir yutulur şeyler söylerken herhalde bitleri kanlanmış ki cesaretle ağızlarındaki baklaları dökmeye başlamışlar. Hepsi bu ülkede doğmuş yaşamış kişiler. Bu ülkenin askerini polisini vatandaşını katledecek kadar bu ülkeye düşmanlar.

Malesef batının büyük BOP planı aşama aşama başarıya gidiyor. Bunu anlamışlar ki beyan tonları epey değişmiş. Salyaları iyice azmış tasmalarını tutan batılı efendilerinin dürtmeleriyle.

Biz bunu daha öncede yaşadık. Ermenilerde yaşadık. Wilson efendi o zaman bir Ermenistan hayal etmişti ama atalarımız ellerine vermişdi.

Yani öyle parti kapatma falanla pansuman edilecek noktayı çoktan aşmış durumdayız. Eğer tarih tekerrürden ibaretse bu olay devrime gider.

Yada bazılarının tavsiye ettiği gibi realite olduklarını iddia ettikleri şeyler kabul edilir alttan alınır vatanı teslim etmekte bir behis görülmez. Yaşarsak göreceğiz.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2016, 01:41 
Süvariler

Alıntı:
HDP' nin kapatılması gerekiyor. .

Bir kaç gündür epey fazla sayıda video iyice arttı. BTÖ semptizanı kişiler artık direkt Türklere vede Türkiye'ye ağır küfürler ediyorlar. Moğolistana geri dönmeliymişiz. Anadolu kendilerine aitmiş. Dağdan gelmiş bağdakini kovuyormuşuzda. Eskiden kısmi bir toprak talebi var iken, nereydeyse Türkiye nin tamamı hedef kadrajlarında gibi.

Moğol Türkler Moğolistan'a, Orta Asya'ya geri dönsün söylemi, Yunanlılar'ındır. Yunan internet site ve forumlarında da bize Moğol veya Mongol olarak hakaret ederler. Orta Asya'dan kopup gelerek, Küçük Asya'yı kana bulayan, buradaki kadim uygarlıkları yok ederek toprak ve miraslarının üstüne çöken, yağmacı ve yıkıcı barbar bir güruh olarak görürler. Kürtlerin bu şimdi bu söylemi benimsemesi ironik.

Yunanlıların ikinci söylemi, Mustafa Kemal'dir; Atatürk adını kesinlikle anmazlar, kabul etmezler. Kendisini, Hellenizm'i 3000 yıllık yurdundan eden bir kasap olarak görürler.

'Kemal Atatürk Değil, Mustafa Kemal'
https://mavropouloskostas.wordpress.com ... τατούρκ-1/
(Okuyucu yorumu: Mustafa Kemal'e Atatürk demek, Hitler'e Führer, Mussolini'ye Duce demekle eşdeğerdir.)

'İyi Geceler Kemal, Kurduğun Ülke Yakında Yok Olacak' (Uzun'un Atatürk Cumhuriyeti'ni nasıl yıktığını anlatan makale)
http://www.pronews.gr/portal/20161212/g ... ha-yparhei

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2016, 02:02 
Üye

Ha devrime gider bir 100 yıl geriye gideriz ülke olarak. Yahu ne devrimi ne olacak nasıl olacak? Türkler kürtler artık kaynaşmış, ülkede milyonlarca kürt vatandaş var iç savaş mı çıksın nedir? Zaten herifler bunu gözlüyor farkında değil misiniz? Devlet tedbirlerini arttırsın, teröristi ezsin askeriyle polisiyle tamam ama konu halk nezdine inemez, inmemeli. Bu korkaklık falan değil Irak Suriye örnekleri var hiç mi ibret almıyorsunuz? 100 yıllık kazanımları heba mı edelim Türkiye halkı olarak bunu mu istiyorsunuz. Bu kadar aptalca bir şey olmaz. Kendimizi bir şekilde Suriye ve Irak'ta ki gelişmelerden izole edip işimize bakacağız. Birlik olmak zorundayız. Bunu başarabilirsek uzun vadede kendini bu ülkeden soyutlamış kürtler de aidiyet duygusunu hissedecektir. Bu zamana yayılan bir süreç ve ne yazık ki bu süreçler böyle işliyor. Demografik yapımız gereği bu kolay değil ve sizin söylediğiniz en basit yöntem ve sonucunda ne olacağını da bilemiyoruz. Diğerleri bunu yapıyor biz aklımızla hareket etmeliyiz ki farkımız olsun.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2016, 02:11 
Süvariler

Alıntı:
Ha devrime gider bir 100 yıl geriye gideriz ülke olarak...
Devrim ile İhtilâli birbirine karıştırmayalım.

Atatürk' ün yaptığı devrimdir, Lenin' in yaptığı devrimdir, Mao' nun yaptığı devrimdir, Fidel Castro ile CHE' nin yaptığı da devrimdir. Ancak Kenan Evren' in yaptığı ise ihtilâldir.

Ha...! 1789 Fransız İhtilâline de İhtilâl diyoruz lakin konumuzla alâkası yoktur.

Gerçek Devlet Adamı
Mustafa Kemal ATATÜRK

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2016, 02:32 
Süvariler

4 ay önce yazmistim tekrarliyorum sira bize geldi allah yardimciniz olsun. Sira Iran'daydi aslinda ha vurduk ha vuracagiz derken birseyler oldu sirayi biz aldik. Suanda her yolu deniyorlar, aklimiza hic gelirmiydi 2016 yilinda yasananlar? Eskiden hükümete falan suc bulurduk ama bu is bayagi pis yani onlarada artik yüklenemiyoruz. Uzun bence buyuk reaksiyon gostermeden önce Trump'u bekliyor belki birseyler degisir diye ha yine olmazsa bence biz bayagi sertlesecegiz. Yine tekrarliyorum bu nesil bir savas görecek.

En son bitliprens tarafından 18 Ara 2016, 02:33 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2016, 02:33 
Süvariler

CB' Seferberlik Ruhundan bahsediyordu. Gerçek anlamda seferberlikten bahsedeceksek; ben olsam Mühimmat Fabrikalarını tam kapasite çalıştırırdım. Yapılıyor mu-bilmiyorum ancak akıl bunu gerektiriyor. Bir de bakmışsınız ki; biranda kendimizi ABD ile kapışır vaziyette bulmuşuz! Direnebilmek içün yeni ittifaklar kurmak kaçınılmaz hale gelmiştir. Gerçi o gün geldiğinde bizlere yardım edenler çok olur da; mesele kendi yağınla kavrulmaktan geçiyor. Seferberliğin gereği olarak; işgal durumunda direnişi örgütleyecek kadroları beslemek üzere yeni mühimmatları şimdiden zulalamakta fayda var-derim. Şu Ergenekon- Balyoz Kumpas Davaları sürecinde zula yerleri kepçeyle kazıyorlardı hatırlarsanız. Buldukları da keydi elleriyle koydukları 3-5 tane mühimmattan ibaretti. Asıl zula mühimmatlar ise çoktan yerlerinden kaldırılıp yasal kayıtlara alınarak ordu depolarına sevkedilmiştir- diyorlar. Doğruysa, tekrardan mühimmat zulalamakta fayda fay diye değerlendiriyorum. Şu seferberlik planlarını da biran evvel güncellesinler ki; memleket elden gitmesin.

Gerçek Devlet Adamı
Mustafa Kemal ATATÜRK

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2016, 02:50 
Üye

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2016, 03:01 
Akıncılar
Kullanıcı avatarı

Biz dağların erleri. Yuva yaptık göklere.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2016, 03:10 
Üye

4 ay önce yazmistim tekrarliyorum sira bize geldi allah yardimciniz olsun. Sira Iran'daydi aslinda ha vurduk ha vuracagiz derken birseyler oldu sirayi biz aldik. Suanda her yolu deniyorlar, aklimiza hic gelirmiydi 2016 yilinda yasananlar? Eskiden hükümete falan suc bulurduk ama bu is bayagi pis yani onlarada artik yüklenemiyoruz. Uzun bence buyuk reaksiyon gostermeden önce Trump'u bekliyor belki birseyler degisir diye ha yine olmazsa bence biz bayagi sertlesecegiz. Yine tekrarliyorum bu nesil bir savas görecek.
Şu an hükümete tepki gösteremiyoruz ama bu işi buraya getirende belli.

Saçma sapan bir şekilde Suriye'yi karıştırdılar yok Esad yok Mesad, Irak'ta kafamıza kafamıza vuran Abd'yi biricik dostumuz stratejik ortağımız diye Suriye'nin kalbine kadar soktular.

Başka bir Abd projesi olan Fethullah'a devletin anahtarını vermişler resmen, hava kuvvetlerinin yarısı Abd ajanı çıktı. Kim bilir bölücü terör örgüt ile savaşta ne büyük ihanetlere hainliklere uğradık.

Ah ah daha konuşacak çok şey varda işte sonra siyaset olunca uyarı alıyoruz..

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2016, 03:29 
Süvariler

Sosyal medyada sakin olun türk, kürt kardestir diye slogan atiyor türkler. Kendi kendime soruyorum arkadas madem kardesiz neden birkere kürtler tag acip türkler kardesimizdir demiyor? Neden hep türkler kardesiz diyor? Neden hep türkler sakin oluyor?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2016, 03:48 
Süvariler

Sosyal medyada sakin olun türk, kürt kardestir diye slogan atiyor türkler. Kendi kendime soruyorum arkadas madem kardesiz neden birkere kürtler tag acip türkler kardesimizdir demiyor? Neden hep türkler kardesiz diyor? Neden hep türkler sakin oluyor?

Türkler merhametli ve yufka yüreklidir, siniri yatışınca düşmanına dahi acır, olacakları bildikleri için hisleri ile hareket ediyorlar..

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2016, 04:52 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Birlik olmak zorundayız..

Klişe üstüne klişe. 32 senedir bu bomboş içeriksiz lafları duyuyorum. Günü kurtaran laflar.
Bugüne kadar neyi çözdüde hala neyi çözeceğine inanılıyorsa.

Eğer bir Kürt Ermeni yada Arap vb bu ülkeye bağlıysa başımın üstünde yeri var. Ama askerime polisime kurşun sıkanlara 7 milyon oy verilmişse o 7 milyonun benim bo..n üstünde üstünde bile yeri yok. Siz istediğiniz kadar istediğinizle kaynaşın. Ayrıca bunlara destek veren aşırı solcu islamcı yada liboş Türklerinde b.. kadar değeri yok gözümde.

Daha neler yazarımda forum benim değil. İdareci arkadaşlara ve emeklerine haksızlık olur saygısızlık olur.

Benim hiç bir konuda dileğim isteğim sözkonusu değil. Benimkiler sadece olacaklar yönünde tespit idi. Ben hiç bir şeyi yönlendirmiyorum benim dememlede hiç birşey zaten değişmez.

Ahanda gerçeğin kısa özeti. Bugün yaşananlar benim için sadece bir dejavü.

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2016, 06:46 
Süvariler

Şaka yapıyorsunuz herhalde 2011 kadar bıçak kemiğe dayandı diyenler gereğini yaptı.
Çözüm sürecini,Ülkeyi cemaat yuvaları haline getirip şımartma,suriye politikaları gökten zembille inmedi ülkeye herhalde.
Dış politikadaki fiyaskolar, Suriyedeki meşru hükümeti yok saymalar,suriyedeki topraklarımızdan korkak gibi çekilme ... ki eğer o çekilmeyi yapmasaydık. meşru olarak suriyeye girip güvenlik koridoru oluşturabilirdik.Bu kadar göçmeni ülkeye almamış olurduk,Pyd rüyasında görürüdü bu günkü durumunu... vs..vs...vs...

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2016, 07:36 
Süvariler

Alıntı:

Resim
Şu yukarda ki şahıslara bakıyorsunuz, ortak paydaları; ABD' nin Türkiye' yi kontrol etmek için siyaset üretmelerine izin verdiği kişiler olduğunu görüyorsunuz. Zaman zaman çizgiden çıktıları da olmuştur. Bunlar içinden en çok çizgiden çıkanı ise Ecevit olmuştur. Kıbrıs fatihi olarak bilinen Karaoğlan; aynı zamanda ABD' nin Irak' a girmesine de mani olmuştur. Keza Çiller dediğiniz kişi de; Kardak da Türkiye' nin menfaatlerini koruyan kişi olarak bilinir. Doğru yapılan ender işlerden birisi olarak kayıtlara geçmiştir. Ancak günahlarının yanında, devede kulak kalır.

Konuyu 1960' lı yıllardan, yani Demirel' den alıp bugünlere kadar getirdiğinizde; Ecevit hariç hepsi aynı çizginin adamlarıdır. Güya sağcı, sözüm ona muhafazakâr...! Amerikan emperyalizmi, sağ tandanslı vatandaşlarımızı; iş bu kişiler vasıtasıyla kontrol etmiştir. Gelinen nokta belli. Ha...! sol siyasetten kim vardı ki? derseniz; orada da bir Allah kulu yoktur. Şu fotograf Türkiye' nin yönetilememesinin resmidir. Bilerek layıkıyle yönetmemişlerdir. Ne yazık ki Büyük Atatürk' den sonra ''gerçek devlet adamı'' yüzü göremedik. Replikalarla, hatalı üretilen firelerle uğraşıp duruyoruz.

Gerçek Devlet Adamı
Mustafa Kemal ATATÜRK

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2016, 10:13 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Seçmen kitlesi tüm suçun 15 yıldır muhaliflik yapan Chp'de olduğuna karar vermiş ve ofislerini basmış :) Terörle etkin mücadele bunu gerektirirdi zaten.

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2016, 10:41 
Süvariler

Seçmen kitlesi tüm suçun 15 yıldır muhaliflik yapan Chp'de olduğuna karar vermiş ve ofislerini basmış :) Terörle etkin mücadele bunu gerektirirdi zaten.

lşte biz burada o kadar tartışıp duralım, hükümetin yaptığı yanlışları sayalım ama adamların gözünde tüm suçlu CEHAPE.

AKP bu kadar yanlış yapar bu millet unutur ama Kılıçdaroğlu çıkar bir laf söyler bütün suç onun üstüne kalır ha ben CHP'li değilim ama Ata'nın partisine bunun yapılması hoş değil.

Forumda yazıldı mı bilmiyorum ama saldırı ilk önce geçtiğimiz günlerde lntikam videosu yayınlayan Kastamonu pmyo'ya yapılıcakmış istihbarat engellemiş ondan sonra Kayseriye'ye yönelmişler deniyor, ne kadar acı bir şey bu ihmalkarlık.

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 16097 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1318 319 320 321 322 Sonraki

Tüm zamanlar UTC+03:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: TürkünGücü ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz

Geçiş yap: