TRMilitary

Tam Bağımsız Türkiye için Yerli Savunma Sanayii
Zaman: 22 Haz 2017, 19:32

Tüm zamanlar UTC+03:00

Loading

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 2584 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 148 49 50 51 52 Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 20 Ara 2016, 18:58 
Süvariler

Bir önceki sayfanın en son iletisi:

New York Polis Teşkilatı da geçtiğimiz günlerde Times Meydanı' nda Beşiktaş saldırısında şehit olan polislerimiz için anma töreni düzenlemişti.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 21 Ara 2016, 14:25 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Uygun link bulamadığım için bu şekil paylaştım.

http://video.cdn.iha.com.tr/Contents/we ... f45653.mp4

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Ara 2016, 21:43 
Süvariler

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Ara 2016, 16:33 
Süvariler

Resim

Resim

Resim

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Ara 2016, 17:20 
Akıncılar
Kullanıcı avatarı

Resim
*

Ayrıca, emekleriniz için teşekkür ediyorum. Güzel görsellerle besliyorsunuz.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Ara 2016, 17:26 
Akıncılar

Buna benzer asayiş noktalarını ben de karayolu seyahatlerimde görüyorum. Ancak, yine bir savrulma seziyorum buralarda barındırılan PÖH'ler konusunda. PÖH'lerin silah envanteri, daha iyi eğitimleri ve soğukkanlı oluşları bu noktalarda onları faydalı kılıyor muhakkak, ancak, biz toplum polisini, çevik kuvveti ve hatta trafikçileri bu konuda nasıl ve ne zaman yetiştirip donatacağız? Mavi gömlekli polisin belinde piştov, kafasında bere baki mi kalacak? Yoksa, bir yerden sonra PÖH'leri ait oldukları iş tanımlarına aktarıp polisin polisi korumasından vaz mı geçeceğiz?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Ara 2016, 18:21 
Üye
Kullanıcı avatarı

Şurada ne görüyorsunuz? Orantısız kuvvet mi, nefsi müdafaa mı? Bir de bu olay ABD'de olsa ne olurdu?

https://www.youtube.com/watch?v=78V-sQv4ihQ

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Ara 2016, 18:32 
Yeni Üye

Amerikada hatırı sayılır bir süre yaşamış ve Amerikan polisi tanıdıkları olan biri olarak şunu söyleyebilirim; bütün bu videodaki olaylar yaşanmadan önce işlem yapılacakken aracından çıkan sürücü 1 uyarıdan sonra en iyi ihtimal şok cihazı yeyip ters kelepçelenir en kötü ihtimalle ise hemen öldürülürdü.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Ara 2016, 18:42 
Üye
Kullanıcı avatarı

O polis 13 yıl ceza yedi. Hal böyle olunca da işimiz OMON ya da SS'lere kalır tabi.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Ara 2016, 18:51 
Üye

Alıntı:
Şurada ne görüyorsunuz? Orantısız kuvvet mi, nefsi müdafaa mı? Bir de bu olay ABD'de olsa ne olurdu?

https://www.youtube.com/watch?v=78V-sQv4ihQ
Nefsi müdafaa.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Ara 2016, 19:32 
Süvariler

Ehliyetsiz veya alkollü araç kullanan insanların ceza yazılmasına neden itiraz ettiklerini anlamıyorum.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Ara 2016, 19:38 
Akıncılar
Kullanıcı avatarı

Olayın öncesini bilmemek, yorumlarda eksiklik doğurur. Görüntüde öncesi görünmüyor yani, olayın kendisiyle başlıyor hemen.

Anladığım kadarıyla söz konusu kişi polise sandalye ile saldırmaya çalışıyor.

Varan 1:

Polis, devlet adamıdır. İşlem yapmak isterken sen kafa tutup sonra sandalye ile ona saldırmaya kalkarsan, karşılık göreceğin kesin. Polis kendini savunur. En doğal hakkıdır. Yapması da gereklidir. Polis ve diğer kollar kurumlar, devlet otoritesini, dolayısıyla kanunu ve nizamı temsil eder. Devlet, gereğini yapar.

Geçenlerde Almanya'da, sapıkların birileri insanların çatıları üstünde oradan buraya gezip airsoft falan oynuyormuş. Ahali tedirgin olmuş, olayı haliyle ve haklı olarak başka anlamış. Zaten çatıda ne işleri vardıysa itlerin? Ne ise; haber etmişler. Polis gelmiş. O sırada ne olduysa, elinde demirden olan airsoft tabancasını bu sapıklardan birisi polise doğrultuyor. Polis gerçek sanıp, davranıp, özünü savunuyor. Sonuç: Polis hapis yedi.

Saçmalığın âlâsı. O polis, o koşullarda, en doğru olanı yapmıştır. Uzaktan mesafeden kimse gerçek mi değil mi diye tayin yapamaz. Güdüsel olarak kendini savunmaya geçer. Gerçek olsaydı, o zaman o polis belki ölecekti. Hepsi bir yana, airsoft silahı öylesi bir durumda öylesi bir ortamda üstelik bir de polise doğrultmak da neyin kafası; bugüne geldim, olayı bildiğimden beri hâlen anlamış değilim.

Varan 2:

Polis, anladığım kadarıyla bir iki kere ayağına ateş ediyor. Kişi, ya hızını alamayıp, ya da olayın o andaki şokuyla/savunma güdüsüyle, tekrar sandalye ile polise davranmaya çalışıyor. Yine anın verdiği güdüyle, polis tekrar davranıyor. Bir iki el daha işitiliyor. Orada, tam olarak neresine vurduğunu göremiyorum, kayıtçı kaydırıyor, ancak kişinin o andan sonra üstlüğünü tutup yukarı çekiştirdiği görülüyor. Kan göremedim ama bel üstü vurulmuş olabilir. Öldüğüne göre, sanırım başka yerinden yaralanmış olması gerekir. Yanılıyor olabilirim.

Sonuç:

Polisin ilk davranışı, olayın öncesinde de polisi iyice tozdurmak ve davranışlar -sandalye çekim başladığında elinde, yani birkaç kere savurmuş, ''kafana geçirirm'' deyip hareket ettirmiş, davranmış olabilir- varsa, tamamen yerinde; eğer ki görüldüğü gibi ayağına ateş ediyorsa. Yok ayak değilse; hatalıdır. Kendini savunmak için ayağa ateş etmek yeterli. Kişinin elinde yalnızca bir sandalye var.

Bunun ardından, kişinin tekrar saldırmaya çalıştığı görülüyor ki, bu insanlığa verilebilir; şok, güdüsel tepki vs. Ancak polisin de öyle davranacağı ortada. Sonra, bir iki el ateş daha duyuluyor, ama nereye vurduğu görülemiyor. Eğer kişinin üstlük davranışından hareketle çıkarım yapacaksak; sanki vurulmaması gereken bir yerine ateş etmiş gibi bir hava var. Ama burası hiç net değil.

Polis, tamamen haklı görünüyor; ancak, nereye tam olarak ateş ettiği görülememesinden ve sonra da, eğer gerçekten böylesi bir durumda ateş edilmesi gerekli olmayan bir yere ateş ettiyse, o zaman da haklı iken haksız duruma düşürüyor kendini. Bu orantısız. Tekrar ayağına ateş edersin olmadı. Ya da, polisin boyu posu da var; biraz iri kıyım; okkalı bir tane geçirirsin, zaten bir iki kere ayağına(?) ateş etmişsin. O sandalyeyi kaldırmaya mecali kalmaz. Sorun çözülür.

Kısaca, verilen görüntü haklı-haksız yargısına varmak için çok eksik. Bunlar üzerinden haklı mı değil mi tartışmasına girmek; çok gereksiz.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Ara 2016, 20:22 
Süvariler

Resim
Cumhurbaşkanlığı'nda görevli polislere verilen yeni üniforma bu imiş.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 28 Ara 2016, 07:49 
Süvariler

Yanlisim varsa duzzeltin. ABD'nin resmi personeline bakiyorsun uniforma enbtombik adami bile ucgen gosteriyor. Biz de ise her sey ters ucgen boru tipi pantalon. :roll:

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 28 Ara 2016, 08:28 
Yeni Üye

Üniformalı gizli servis
Resim
Resim
Deniz Piyade Muhafızı
Resim
Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 30 Ara 2016, 17:07 
Süvariler

Resim

Resim

Resim

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 30 Ara 2016, 19:07 
Akıncılar

Ya ne komik memleketiz! Siviller Santa kılığında. :lol:

E peki efeler çıkıp kafasına silah dayarsa ne olacak bunların?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 30 Ara 2016, 19:30 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Efeleri bırak, ya "MÜSLÜMAN YILBAŞI KUTLAMAZ!!!!!!" diye linç etmeye kalkarlarsa ne olacak..

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 30 Ara 2016, 19:35 
Üye

Her sene böyle ifşa ediyorlar güven timlerini...
http://www.zaytung.com/fotohaberdetay.asp?newsid=296721

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 30 Ara 2016, 20:26 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Bunlar basına bilerek veriliyordur. Sapkınlık yapmaya maçası yemeyenlerin bir kısmı muhtemelen vazgeçiyordur. Sonuçta propaganda etkili bir araçtır karşı tarafa her kılıkta her an ensesinde olabileceğin korkusunu veriyorsun İstanbul'da da yılbaşında görevli polis sayısı onbinlerle ifade edildiğine göre 3-5 polisin kamerada görünmesi tüm polisleri ifşa etmez. Kaldı ki sapıklık yapacak, hırsızlık yapacak adam o an işine odaklanır, yanındaki Noel babayi, simitçiyi görmez bile

Aşk düştü gönlümüze...

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2017, 23:03 
Süvariler

Resim
TEM Şube Müdürlüğü personeli, İzmir

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2017, 01:26 
Süvariler

Resim
Resim
Bu kıyafetleri hiç beğenmedim. Bir acayip görüntüsü var. Son derece eğreti durmuş; tasarımı da hiç hoş değil. Kemer belden düşüyor. Tasarım ve renk seçiminden dolayı olsa gerek; görevin ciddiyetini ve ağırlığını gösteren bir kostüm olmamış. Aynen otel kapılarında müşterileri gözleyen ve ilk karşılayan; Kapı görevlisi (Doorman) kıyafetlerini andırıyor. O kostümü giymek durumunda kalan personele de sormuş olsalar; aynı düşünceleri paylaşacaklarını tahmin ediyorum. Göz var izan var ya...!

Ayrıca Turkuaz rengi her yerde kullanmaya çalışıyorlar. Tamam... Turkuazın Türk milliyeti için önemi büyüktür, anladık da; her yerde de Turkuaz kullanmak zorunda mısın? Milli Takımın formasında bile Turkuaz kullanıyorlar. Oysaki milli takımın renkleri Al ve Beyaz' dır. Protokol karşılarken bile halının rengi Turkuazdır; ben olsam ''Bordo'' yapardım.

Muhtaç Olduğun Kudret;
Damarlarında ki Asil Kanda Mevcuttur.
Mustafa Kemal ATATÜRK

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2017, 02:03 
Genel Yetkili
Kullanıcı avatarı

Turkuaz da değil yahu, açık mavi.

Böyle garip, irrite edici bir şey.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2017, 12:12 
Süvariler

Alıntı:
Resim
Resim
Bu kıyafetleri hiç beğenmedim. Bir acayip görüntüsü var. Son derece eğreti durmuş; tasarımı da hiç hoş değil. Kemer belden düşüyor. Tasarım ve renk seçiminden dolayı olsa gerek; görevin ciddiyetini ve ağırlığını gösteren bir kostüm olmamış. Aynen otel kapılarında müşterileri gözleyen ve ilk karşılayan; Kapı görevlisi (Doorman) kıyafetlerini andırıyor. O kostümü giymek durumunda kalan personele de sormuş olsalar; aynı düşünceleri paylaşacaklarını tahmin ediyorum. Göz var izan var ya...!

Ayrıca Turkuaz rengi her yerde kullanmaya çalışıyorlar. Tamam... Turkuazın Türk milliyeti için önemi büyüktür, anladık da; her yerde de Turkuaz kullanmak zorunda mısın? Milli Takımın formasında bile Turkuaz kullanıyorlar. Oysaki milli takımın renkleri Al ve Beyaz' dır. Protokol karşılarken bile halının rengi Turkuazdır; ben olsam ''Bordo'' yapardım.
Yahu malum binanın otelden bir farkı yok. Zihniyeti yansıltmışlar resmen.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2017, 13:00 
Süvariler

Yahu malum binanın otelden bir farkı yok. Zihniyeti yansıltmışlar resmen.
Hakikaten doğru, otelden farkı yok. Kaç odası vardı? 1.500 mü neydi...!
Tamam bunlar zurnanın son deliğidir gerçi de; daha mühim meselelerimiz var - orasa başka mevzu...
Yine de, devlet ciddiyetini gösterir şekilde hareket etmek lazımdır diye düşünüyorum.

Muhtaç Olduğun Kudret;
Damarlarında ki Asil Kanda Mevcuttur.
Mustafa Kemal ATATÜRK

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2017, 21:16 
Süvariler

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Adana'da huzur operasyonu

Resim

Resim

Resim

Resim

Giresun Özel Harekat'tan Bina Tatbikatı

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Abilerin adı Avcı Grubuymuş. Diğer illerdeki PÖH'lerinde, JÖH'ler gibi kendilerine özgü isimleri var mı?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2017, 22:03 
Üye

Meskun mahal için siyah ve daha rahat bir kamuflaj takımı yapamadık şu adamlara kaç yıldır.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2017, 19:42 
Site Başkanı

İstanbul'da yapılan uyuşturucu operasyonundan görseller...

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2017, 19:51 
Süvariler

Alıntı:
İstanbul'da yapılan uyuşturucu operasyonundan görseller...

Resim

At-avrat-chesterfield.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 01 Şub 2017, 17:48 
Süvariler

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 01 Şub 2017, 18:03 
Süvariler

Modifiyeli MP5...
Resim
Aynı kombinasyonda daha net görüntütü merak edenler için:
Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 02 Şub 2017, 00:07 
Site Başkanı

Alıntı:
Modifiyeli MP5...
Aynı kombinasyonda daha net görüntütü merak edenler için:
TEM cilerin MP5 leri bunlar. Başlarda surefire taktik fenerli el kundağı ve Aimpint M4 red dot ları ile kullanıyorlardı, hala bir kısmı da öyle. Daha sonra lazer işaretleyici falan da ekleme gereği duymuş olacaklar ki, TROY tek parça keymod ray aksamı da almışlar. Görsellerden ararsanız PÖH lerin MP5 lerin bazılarında da yatay ekseni ray aksamlı MP5 ler var ama bu kadar detaylı ve kalitleli modifiye değiller...

Dolu halini merak edenler için

Resim

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2017, 14:22 
Süvariler

Resim

Resim

Resim

Adana'da yapılan terör operasyonu

Resim

Resim

Resim

Resim

Sultangazi'de yapılan terör operasyonu

Resim

Resim

Resim

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 13 Şub 2017, 15:26 
Süvariler

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 13 Şub 2017, 15:33 
Üye

Haftasonu sokakta Cobra 2 gördüm park halinde yanında iki tane PÖH vardı, gittim selam verdim sonra muhabbeti cobra 2'den açıyım dedim polislerden biri 2 degil bu cobra 3 dedi :)

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 13 Şub 2017, 15:57 
Üye

Alıntı:
Haftasonu sokakta Cobra 2 gördüm park halinde yanında iki tane PÖH vardı, gittim selam verdim sonra muhabbeti cobra 2'den açıyım dedim polislerden biri 2 degil bu cobra 3 dedi :)
Yok Cobra 3'te değil Cobra 5 bu deseydiniz hocam :)

Dışarısı dinamit, dışarısı enkaz!

No ISIS

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2017, 16:25 
Süvariler

Resim

Resim

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Şub 2017, 20:05 
Süvariler

Muğla'da görülen Erdoğan'a suikast davasında alınan önlemler

Resim

Resim

Dolandırıcılara karşı yapılan operasyondan

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Mar 2017, 23:45 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

http://www.mynet.com/haber/yasam/6-ayli ... -2947234-1

Yetersiz silah eğitimi...

Güneş tuğ olsun, gök kurıkan.
HUN Taktik

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Mar 2017, 23:54 
Üye

Alıntı:
Yetersizden ziyade hiç alınmayan bir eğitim var galiba ortada, ağzında mermi olan silahı temizlemek falan... Neyse Allah rahmet eylesin kalanlara sabır versin.

Dışarısı dinamit, dışarısı enkaz!

No ISIS

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Mar 2017, 11:42 
Üye

Kendini geliştiren işine aşık abileri de görüyoruz.İş şahsın kendisinde bitiyor.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Mar 2017, 22:58 
Akıncılar

Bu delikanlıların unıformaları hatta bılhassa parkalarını cok begenıyorum. TSK kıyafetınden cok daha basarılı bence...

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 25 Mar 2017, 15:46 
Üye

En dogru baslik burasi olas gerek; Rus hackerin onculuk ettigi bir hacker grubu, PÖH ekiplerine "komuta/liderlik" eden isimlerin pesindeymis. Cok buyuk bir ihtimalle de istedikleri isimlere ulasmislardir..

https://www.wired.com/2017/03/russian-h ... py-botnet/
Alıntı:
But that wasn’t the most astounding revelation that the Dutch investigators turned up. As they continued their analysis, they noticed that someone at the helm of GameOver had been regularly searching tens of thousands of the botnet’s infected computers in certain countries for things like email addresses belonging to Georgian intelligence officers or leaders of elite Turkish police units, or documents that bore markings designating classified Ukrainian secrets. Whoever it was was also searching for classified ­material linked to the Syrian conflict and Russian arms dealing. At some point, a light bulb went off. “These are espionage commands,” Sandee says.

The team was able to monitor Bogachev’s communication channels without his knowledge and knock out his Turkish proxy server. Then they watched as he tried to come back online using the anonymizing service Tor, desperate to get some visibility into his losses. Finally, after hours of losing battles, Slavik went silent. The attack, it appeared, was more than he had bargained for. The Pittsburgh team powered on through the night. “He must’ve realized it was law enforcement. It wasn’t just the normal researcher attack,” Stone-Gross says.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 10 Nis 2017, 00:31 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Bugün 10 nisan Türk polis teşkilatının günüdür. Tüm teşkilatın gününü kutlarım.

Eskiden teşkilat sergi açar alet ekipmanı teşhir ederdi. Bu sene böyle bir faaliyet var mı acaba?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 20 Nis 2017, 15:05 
Süvariler

Resim

Gümüşhane PÖH

Resim

Resim

Mitinglerden

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Gaziantep'te uyuşturucu operasyonu

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 24 Nis 2017, 15:57 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Kim bilir daha kimleri, hangi mahlukları doldurdular oralara?
Atatürk'e küfür ederek başlıyor, bir kadını tecavüz etmekle tehdit ederek devam ediyor. Helal olsun, tek cümleye 5 farklı suç sığdırabiliyor. Örnek bir polis memuru.

Bildikleri din de tayyip dini, yoksa Allah tanımazlar. Biat edip evet demediysen kafirsin, bu kadar basit.
Resimleri link olarak koyuyorum, forumda görünmesin bu mide bulandırıcı içerik.

http://i.hizliresim.com/8M3R2n.jpg

http://i.hizliresim.com/DPrg6o.jpg

http://i.hizliresim.com/j8ab1L.jpg

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 24 Nis 2017, 16:29 
Üye

Hocam bundan birkaç ay önce bir arkadaşım Özel Harekat seçmelerine girmekten vazgeçti. Sonra Malatya Emniyet Müdürülüğünden üst düzey bir müdür kendisini aradı neden vazgeçtin diye. O da anlattı durumu adam anlayışla karşılad müdür kendiside koyu Atatürkçü olarak bildiğimiz birisi, sonra Malatya Özel Harekat şubeden aramışlar neden vazgeçtin gelmedin seçmelere diye. Gel misafirimiz ol diye çağırmışlar çocuğu. Bu arkadaş da gitmiş tanışmış beş on dakika sonra kavga etmişler oradaki polislerle. Çocuk ben Atatürkçüyüm deyince polisler dellenmiş. Bizzat Atatürk'e küfür etmişler. Ses kaydına almıştı bana dinletti sonradan. Ben bu kadar olacağını tahmin etmiyordum. Vardır diyordum böyle adamlar tek tük askeriyede de gördüm Atatürk'e küfür eden insanlar ama azınlıktaydı ve o kişilerin 15 Temmuz'dan sonra atılmadığını görünce anladım neyin ne olduğunu. Eğer bu sayfayı okuyan bir yetkili kişi varsa iletsinler o polislere. O dinlediğim küfürleri birgün yedirirler kendilerine. O sig tüfek bir gün bir taraflarına ...

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 24 Nis 2017, 19:50 
Süvariler

Game over önümüzdeki 12 sene Atatürkün devletten silinerek sosyal anlamda Katarlaşmaya giden bir süreç olacak. Silahlılar, organizeler devletin tüm imkanları ellerinde. Sadece kişisel servetleri bile yeterli seviyede. Esadın yaşadığını asla yaşamayacaklar çünkü yeterli (%40-45) halk desteğine sahipler. Sistem değişikliği rejim değişikliğinin önemli bir mihenk taşı. Şunu da yazın kenara bir süre sonra emeklilerin elinden maaşları ve belli sosyal hakları kısmen alınacak. Bunu bir kanunla yapacaklar. Yeni rejime geçildiğinde eski rejimden emekli olanların durumunu düzenleyen bir kanun çıkaracaklar. Sen T.Cden emeklisin baba biz T.C değiliz denilecek. Ama üzülme baba eski devletten emekli olanları da sokağa atacak değiliz al şu üç kuruş maaşı, GSSye de seni düşük bir primle üye yapalım diyecekler. Başkanlık seçimleri garantiye alınıp varlık fonu bazlı finansman suyunu çektiğinde olur bu dediğim.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 24 Nis 2017, 20:55 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Teşkilatın dışındasınız belki biraz bazı şeyleri göremiyorsunuz. Atatürk düşmanı olan kadro 20 sene öncede vardı. Hatta dahada eskiden beri vardır. TSK da yok mu sanıyorsunuz. Koca koca FETO cu sözde paşalar darbe bu yaptı bu ülkede. TSK dan binlerce rütbeli FETÖ cü atıldı. Hepsi Atatürk düşmanıydı.

O zaman sosyal ağlar olmadığı için böyle şeyleri göremiyordunuz. Ama ben görüyordum. Ama size temin ederim her zaman azınlıkta idiler. Şu an bile azınlıktalar. Birazda bitleri kanlandığı için şımarıyorlar. Boş teneke çok ses çıkarırmış.

Polisimizin baskın çoğunluğu Atatürk çüdür. Öyleydi öyle kalacak.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 24 Nis 2017, 21:35 
Akıncılar

Resim

Turizm polisi görev başında
İstanbul Emniyeti, turist sezonunun açılmasıyla birlikte "Milyon Taşı Huzur İstanbul" adıyla yeni bir projeyi hayata geçirdi. Proje kapsamında 'turizm polisleri' ünlü modacı Faruk Saraç'ın imzasını taşıyan turunculu-siyahlı üniformaları ve cincır diye tabir edilen tek kişilik motorlu araçları ile Eminönü sokaklarında işbaşı yaptılar.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 24 Nis 2017, 21:48 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Yahu şu lanet olası modacılara tasarlatmasınlar artık şu üniformaları. Olmuyor olmuyooooor!

"Ben askerliğin her şeyinden çok sanatkarlığını severim." M.Kemal ATATÜRK

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 2584 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 148 49 50 51 52 Sonraki

Tüm zamanlar UTC+03:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz

Geçiş yap: