TRMilitary

Tam Bağımsız Türkiye için Yerli Savunma Sanayii
Zaman: 25 Mar 2017, 10:52

Tüm zamanlar UTC+03:00

Loading

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 237 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1 2 3 4 5
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2017, 18:33 
Akıncılar
Kullanıcı avatarı

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2017, 18:40 
Üye

Sayın Tacops'a mail bile göndermiştim neden kapatıldı diye. Domain bilgilerinde telefon yoktu olsa arayacaktım da neyse gözümüz aydın.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2017, 18:47 
Üye

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2017, 18:53 
Süvariler

Sabahtan beri foruma her girişimde istemsiz olarak gülümsüyorum.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2017, 19:53 
Üye

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2017, 19:53 
Süvariler

Benim anlayamadigim, bu saldiri icin sikayette veya suc duyurusunda bulunuldumu? Bu saldirilar takip edilemiyormu? Bu veritabanin artik ciddi güvenlik önlemi sart.

Bu kacinci saldiri? Buna karsi halen savunmasizmisiniz?

Artik buraya kadarmis dedim bir ara . " Site kapatildi" yazisini okurken insanin nefesi nabzi kesiliyor.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2017, 20:03 
Süvariler

Şükür kavuşturana .Günde 10 kez bakar oldum açıldı mı diye.Tekrarını görmeyiz umarım .

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2017, 20:13 
Süvariler

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2017, 20:21 
Üye

Ben bu kez umudumu kaybetmiştim.Hele 'güncelleme'den sonra ' site kapatıldı'ya geçişte dedim tamam.Ama çok sevindim.

''Türk Silahlı Kuvvetleri, bölücü terör örgütü tamamen yok edilinceye kadar bu haklı mücadelesine azim ve kararlılıkla devam edecektir. bu vesile ile aziz şehitlerimize bir kere daha huzurunuzda tanrıdan rahmet diler, aziz ruhları önünde saygı ile eğilir, ailelerine ve bütün Türk ulusuna başsağlığı dileriz."

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2017, 20:24 
Süvariler

Vallahi özledim. Hayatımda bir eksiklik vardı. Şükür kavuşturana

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2017, 20:30 
Süvariler

Sayın makinacı ya ve emeği geçenlere çok teşekkür ederim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2017, 21:10 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar böyle alengirli konuşmayı sevmem ama site teknik bir sorundan(tekrar açarken versiyon güncellemesinde ufak bir aksaklık çıktı ve bir iki günlük bir veri kaybı söz konusu oldu) ve ya saldırıdan dolayı kapanmadı çok daha farklı bir nedenden dolayı kapatıldı ve açıkçası tekrar açmama seçeneklerim arasındaydı ama bir çok arkadaşımızın isteği ve ricası doğrultusunda bu seçeneği göz ardı ettim ve tekrardan açtım.

Lütfen bu davranışımı ve geçen süreci farklı bir şekilde yorumlamayın,10 yılı aşkın bir süredir siteyi ayakta tutmaya çalışıyorum(tabi diğer yönetici arkadaşlarımın ve siz üyelerin desteği ile) çok çeşitli itham,iftira,tehdit ve baskılara rağmen.

Allahü teâlâ hasımlarıma acısın, zira ben onlara acımayacağım."

Sakallı Nurettin Paşa”

“Biz ki Melik-i Turan, Emir-i Türkistan’ız, Biz ki Türk oğlu Türk’üz; Biz ki milletlerin en kadimi ve en ulusu Türk’ün Başbuğuyuz!”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 30 Oca 2017, 21:40 
Süvariler

Sayın hocam, insanoğlu çiğ süt emmiş derler. Neticede her birimiz çiğ süt emdik ve bu çekilde hayata ilk adımlarımızı atmış olduk. Hatalar, günahlar, sevaplar, yanlışlar, yanlış anlamalar veya doğrular, pişmanlıklar; kısacası herşey insanlar içindir. Yalnız insanoğlunun bir diğer özelliği var ki; direnmek veya inadına mücadele etmektir. Hayat varolduğu sürece pek çok şeye direnmiyor muyuz? En başta ölüme karşı direniyoruz öyle değil mi?

O nedenle; o şöyle dedi, bu böyle dedi...! Bunlar hayatın gerçekleridir. Herkes birşeyler söyleyecek; ancak insanlar akıl ve mantığın ölçülerine göre davranış sergilemeye devam edecektir. Çünkü olması gereken budur.

Ayrıca milletin bu tür tartışma, fikir alışverişi yapabileceği platformlara ihtiyacı vardır. Ülke bambaşka noktalara doğru gidiyor. Şurada yapılan iş; aslında Kamu Hizmetidir. Televizyonların, gazatelerin; yapmadığı, yapamadığı veya yapmak istemediği halkı aydınlatma görevini icra etmektedir. O nedenle sosyal sorumluluğun gereği olarak; bezginlik göstermeye veya pes etmeye hakkımız yoktur.

Saygılar...

Tengri' nin Türk Milletine Hediyesi;
Mustafa Kemal ATATÜRK

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2017, 13:56 
Üye

Allaha şükür kavuştuk.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2017, 14:43 
Süvariler

Bu site bir kişinin iradesine bırakılamayacak kadar kıymetli. Kusura bakma Sayın Kılıç ama yani senin 1 kararınla biz bu siteden mahrum mu kalacaktık?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2017, 16:23 
Akıncılar

Bu site bir kişinin iradesine bırakılamayacak kadar kıymetli. Kusura bakma Sayın Kılıç ama yani senin 1 kararınla biz bu siteden mahrum mu kalacaktık?
Dur bir sakin ol. Kibarca yüzeysel olarak yaşananı yazmış Kılıç hoşgörülü ol biraz. (gelinim kızım olayı inşirah üzerine alınırken diğer forumdaşlarda çuvaldızı kendine batırsın)

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2017, 16:39 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Memleketimizin ellide biri değil, her tarafı ateşler içinde bırakılsa, biz bu toprakların üzerinde bir tepeye çıkacağız ve oradan savunma ile meşgul olacağız. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK (1920. Söylev ve Demeçler II:Sayfa 435)
Eski adım: Blackeyes90

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2017, 16:51 
Süvariler

Arkadaşlar böyle alengirli konuşmayı sevmem ama site teknik bir sorundan(tekrar açarken versiyon güncellemesinde ufak bir aksaklık çıktı ve bir iki günlük bir veri kaybı söz konusu oldu) ve ya saldırıdan dolayı kapanmadı çok daha farklı bir nedenden dolayı kapatıldı ve açıkçası tekrar açmama seçeneklerim arasındaydı ama bir çok arkadaşımızın isteği ve ricası doğrultusunda bu seçeneği göz ardı ettim ve tekrardan açtım.

Lütfen bu davranışımı ve geçen süreci farklı bir şekilde yorumlamayın,10 yılı aşkın bir süredir siteyi ayakta tutmaya çalışıyorum(tabi diğer yönetici arkadaşlarımın ve siz üyelerin desteği ile) çok çeşitli itham,iftira,tehdit ve baskılara rağmen.

Sayın KILIÇ;

Öncelikle şahsınızda ve tüm forum üyeleri adına tekrardan hoş geldiniz.

Eğer bu siteyi itham iftira eden varsa da KARŞISINDA BENİ BULUR... :evil:

Bu vesile ile trmilitary.com ailesine hoşgeldin diyorum.

Selamlar, sevgiler, saygılar...

motorların sesleriii aks eder dağa taşa..; ordumun çelik kolu... ŞANLI EJDER SEN ÇOK YAŞA....

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2017, 17:31 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Alıntı:

O iradenin kararlılığı ve boyun eğmeyen duruşu olmasaydı site çoktan silinip gitmişti, tabi uzaktan yorumlamak kolay oluyor. İşin iç yüzünü bilmeden ahkam kesmeyin.

Sakallı Nurettin Paşa”

“Biz ki Melik-i Turan, Emir-i Türkistan’ız, Biz ki Türk oğlu Türk’üz; Biz ki milletlerin en kadimi ve en ulusu Türk’ün Başbuğuyuz!”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2017, 17:37 
Üye

Sürekli malum tayfayla uğraşmak yerine server ı yurtdışına taşısak daha kolay olmaz mı? Konunun ne olduğunu anladık artık rahat vermezler bunlar, dediğim öneriyi uygulasak rahatlarız diye düşünüyorum. Yasaklansa bile site, vpn falan bir şekilde girilir yine. En azından kafa rahatlığı olur.

En son jumanji35 tarafından 31 Oca 2017, 19:45 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2017, 19:40 
Üye

Sitenin geri geldiğine sevindim, insan özlüyor yeminle. Ama bu süreci bizlere anlatmalısınız, sonuçta siteyi yöneticiler idare etse de burası herkesin paylaşımda bulunduğu bir mekan, başına ne geldiğini bilmeliyiz. Ne zaman müsait olunursa açıklanmalı, yanlış anlamayın. Ama bilmeye gerçekten hakkımız var.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2017, 21:51 
Süvariler

Sitemiz tekrar açılmış. Emeği geçen herkese teşekkürler Özelliklede Kılıca teşekkürler.
Bu site hepimiz için adeta bir nefes alma ,rahatlama alanı ,ülke gerçeklerine uzak kalmama ,kendini özgürce ifade ederek ruhunuzu besleyebildimiz bir alan.
Kapanmamalı hepimiz mücadele etmeli üstüne düşeni yapmalıyız. Bu sorumluluğu bir kişinin üzerine yüklememeliyiz.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 01 Şub 2017, 00:39 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

12 Ocak'taki yedeklerin yüklendiği belirtilmiş; fakat 8 Ocak - 12 Ocak arasındaki hiçbir mesaj gözükmüyor. Sanırım son yedeklerde problem oluşmuş, bu konuda bir şey yapılabilir mi?

8-12 Ocak arasında değerli mesajlar atılmıştı.

-----------

Bunun yanında, alıntılarda kullanıcı isimleri de gözükmüyor.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 01 Şub 2017, 10:41 
Süvariler

Sn Kılıç, anlayan mesajınızı çok iyi anladı.
Bu baskıların arkasında kimler olduğunu da az çok tahmin ediyoruz.
Ancak biz "buradayız". Size gelen tehditler, ithamlar, iftiralar bize de yapılmış demektir.
Süreçte ne oldu kurcalamıyorum, ancak desteğimiz tamdır.
Bu da böyle biline!

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 01 Şub 2017, 14:41 
Üye

Son günlerde sürekli olarak 503 hatasının vermesinin kapanmayla bi ilgisi var mı acaba ?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 01 Şub 2017, 17:12 
Süvariler

Geçmiş olsun, çok şükür açılmış. Siteyi ayakta tutan ve geri getiren yönetici arkadaşlara ayrıca teşekkürler.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 01 Şub 2017, 18:29 
Akıncılar
Kullanıcı avatarı

Kim böyle milli bir foruma kötülük düşünür?
Buranın düşmanı Allah'ın, Türklüğün ve devletimizin düşmanıdır.

Boyun eğmek şân ve şerefle yaşamış ecdâdımıza yapılması mümkün ihânetlerin en büyüğüdür... Savaşta cengâverlerin kaderi ölümdür. Biz ölsek de kahramanlığımızın şânı yaşayacak, çocuklarımız torunlarımız diğer kavimlerin efendisi olacaktır. ÇİÇİ

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Şub 2017, 16:25 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Örnek olsun diye alıntıladım sn.Kılıç.

Forum kapanmadan önce alıntı yapılan kişinin ismi görünüyordu. Şu anda sadece alıntı yazıyor. Özellikle yapılan bir düzeltme midir?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Şub 2017, 18:17 
Akıncılar

Sitenin tekrar açılmasına çok sevindim. Büyük bir boşluk yaratmıştı. Bir daha asla kapanmaması dileğiyle herkese tekrar selamlar olsun.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Şub 2017, 19:11 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Alıntı:

Örnek olsun diye alıntıladım sn.Kılıç.

Forum kapanmadan önce alıntı yapılan kişinin ismi görünüyordu. Şu anda sadece alıntı yazıyor. Özellikle yapılan bir düzeltme midir?

İlgili mesaja alıntı yapıldığında alıntılanan mesajın sahibine bildirim gidiyor,yeni sürümün bir özelliği bu.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Şub 2017, 20:53 
Üye
Kullanıcı avatarı

Site yine bazen hata veriyor. Eskisine göre çok nadir tabii. Bir de eskiden bu sitede favicon vardı. Bundan önceki çökmede kayboldu ve bir daha geri gelmedi. Site favorilerde kötü duruyor doğrusu. Tekrar eklenirse harika olur :) Sık kullanılan listemdeki tek faviconsuz site şu an.

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2017, 21:58 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Site yine bazen hata veriyor. Eskisine göre çok nadir tabii. Bir de eskiden bu sitede favicon vardı. Bundan önceki çökmede kayboldu ve bir daha geri gelmedi. Site favorilerde kötü duruyor doğrusu. Tekrar eklenirse harika olur :) Sık kullanılan listemdeki tek faviconsuz site şu an.

Var zaten.

Resim

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2017, 01:16 
Üye
Kullanıcı avatarı

Var zaten.

Resim
3 farklı tarayıcıdan girdim. Sonuç bu maalesef. Bende mi sorun var acaba. :)

Resim

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2017, 01:21 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Cache ile kurabiyeleri silin tekrar deneyin.

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 10 Şub 2017, 00:27 
Üye

Bu favicon bende de uzun zamandır yok, Opera, Chromium ve Firefox'ta denedim, hepsinde sonuç aynı. Yer imlerinde güzel duruyordu.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 10 Şub 2017, 00:54 
Üye

(: Neleri dert ediyorsunuz arkadaşlar ya

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2017, 12:40 
Üye

(: Neleri dert ediyorsunuz arkadaşlar ya
Dert etmek değil bu, daha iyi, daha güzel olsun diye söylüyoruz. Gördüğümüz güzel olacağını düşündüğümüz ne varsa yazıyoruz. Önemsiz görünebilir ama burasını sevdiğimizin ,sahiplendiğimizin göstergesidir bunlar, insan sevmediği, benimsemediği şeyin daha güzel olmasını istemez ki? Forumların işleyişi bu değil midir zaten? Her üye bir şey katar, ben konu ve ileti olarak pek bir şey katmasamda gördüğüm hatayı vs. yazıyorum. Tabii site kapanma tehlikesi atlattıktan sonra ilginç gelebilir ki normaldir.

Düzenleme: Aslında bayağı bir dert etmek oluyor bu durum, mesajımı tekrar okuyunca anladım :D ama olumsuz anlamda değil.

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 237 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1 2 3 4 5

Tüm zamanlar UTC+03:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz

Geçiş yap: