TRMilitary

Tam Bağımsız Türkiye için Yerli Savunma Sanayii
Zaman: 29 May 2017, 16:08

Tüm zamanlar UTC+03:00

Loading

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 214 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1 2 3 4 5
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: Haberler
MesajGönderilme zamanı: 05 Nis 2017, 20:34 
Üye
Kullanıcı avatarı

Bir önceki sayfanın en son iletisi:

Haberlerde denk geldi Deniz Yıldızı 2017 Tatbikatı yapılmış, Güzel resimler mevcut. Benim merak ettiğim biz denizaltılarımızdan su üstü yada karaya füze atabiliyor muyuz?

http://www.karar.com/guncel-haberler/de ... sti-440138
http://aa.com.tr/tr/gunun-basliklari/de ... ldi/789880

Başa dön

Mesaj Başlığı: Re: Haberler
MesajGönderilme zamanı: 05 Nis 2017, 21:46 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Alıntı:

Haberlerde denk geldi Deniz Yıldızı 2017 Tatbikatı yapılmış, Güzel resimler mevcut. Benim merak ettiğim biz denizaltılarımızdan su üstü yada karaya füze atabiliyor muyuz?

http://www.karar.com/guncel-haberler/de ... sti-440138
http://aa.com.tr/tr/gunun-basliklari/de ... ldi/789880
Gür sınıfı denizaltılarımızdan UGM-84 Sub-Harpoon atışı yapabiliyoruz. Torpido kovanından atılıyor ve menzili yanılmıyorsam 120km olmalı. Karada kıyı hedeflerini vurabiliyorlar.

Başa dön

Mesaj Başlığı: Haberler
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2017, 15:48 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Twitter'da analizi harbiye namlı bir şahıs vardı. Ben de bu şahsın takipçisiydim. Askeri analizlerini beğenerek okurdum. Daha sonra FETÖ üyesi olduğu ortaya çıktı. Biraz şok geçirmedim desm yalan olur. Ağırlaştırılmış müebbedle yargılanıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=j_XjVv-VUnw

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 16 May 2017, 15:50 
Akıncılar

Twitter'da analizi harbiye namlı bir şahıs vardı. Ben de bu şahsın takipçisiydim. Askeri analizlerini beğenerek okurdum. Daha sonra FETÖ üyesi olduğu ortaya çıktı. Biraz şok geçirmedim desm yalan olur. Ağırlaştırılmış müebbedle yargılanıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=j_XjVv-VUnw
Ailesinin marifetlerini öğrenince şokunuz artabilir: https://eksisozluk.com/entry/67323333

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 16 May 2017, 18:19 
Üye

Böyle aile boyu ihanetin içinde olan çok var. Parlak gelecegi olupta beynini fetöye teslim eden de çok.

Harun Biniş - Bilkent Elektrik Elektronikten mezun bütün kritik dinleme ile ilgili devlet dairelerinde çalışmış sonra istifa edip Milsoft'a geçmiş (2014-15 gibi) Milsoft fetöcü derlerdi de inanmazdım dogruymus.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 16 May 2017, 19:09 
Akıncılar

"kula_mer" sağlam papuç değil dediğimde beni bu forumda vatan haini ilan edenler vardı. :) Hayat garip işte.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 16 May 2017, 22:47 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

"kula_mer" Bir keresinde Türkçülüğü zararlı bir fikir olarak gördüğünü söylemişti. İşte o gün kansız olduğunu anladı anlayan.

"Komutan arkadan gelirse, Asla lider olamaz."
- BAŞBUĞ ATTİLA

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 May 2017, 15:22 
Süvariler

Alıntı:
"kula_mer" Bir keresinde Türkçülüğü zararlı bir fikir olarak gördüğünü söylemişti. İşte o gün kansız olduğunu anladı anlayan.
İktidar partisi de aynı fikirde esasen. Açılım fiyaskosu, Suriye İç Savaşı ve 15 Temmuz sonrası konjonktür gereği milliyetçilere güzelleme yaptıklarına bakma sen.

Türkçülüğü zararlı fikir olarak görmek insanı kansız yapmaz. Olsa olsa fikir beyanıdır.

Yabancı istihbarat örgütlerinin maşası olmak ise yapar! Hem de kansızın ağababası yapar...

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 May 2017, 18:14 
Üye

Türkçülüğü zararlı fikir olarak görmek insanı kansız yapmaz. Olsa olsa fikir beyanıdır.

Yabancı istihbarat örgütlerinin maşası olmak ise yapar! Hem de kansızın ağababası yapar...
[/quote]

turkiye cumhuriyeti vatandasiysa turk milliyetciligini zarararli gormek olsa olsa turk dusmanligini gosterir bazilarina fikir beyani gibi gelebilir ama ortak paydalari aynidir yuce onder Ataturk un temel inkilaplarindan biri olan turk milliyet ciligini zarali olarak ancak vatan hainleri gorur.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 May 2017, 19:21 
Süvariler

Alıntı:

turkiye cumhuriyeti vatandasiysa turk milliyetciligini zarararli gormek olsa olsa turk dusmanligini gosterir bazilarina fikir beyani gibi gelebilir ama ortak paydalari aynidir yuce onder Ataturk un temel inkilaplarindan biri olan turk milliyet ciligini zarali olarak ancak vatan hainleri gorur.
O zaman iktidara vatan hainleri gelmiş demektir. Neden seçime girmesine izin verildi?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 19 May 2017, 18:53 
Üye

Ey Türk Gençliği!
Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.
Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî bedhahların olacaktır. Bir gün, İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin! Bu imkân ve şerâit, çok nâmüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Mustafa Kemal Atatürk
20 Ekim 1927
SARTLAR TAMDA BU HICBIR MUCADELE 1 GUNDE OLMUYOR ,,,

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 20 May 2017, 12:16 
Akıncılar

Şöyle bir güncelleme yapılmış
Alıntı:

Denizde İkmal Muharebe Destek Gemisi

Amaç : Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ihtiyacına binaen, yüzer birliklerin, helikopter yakıtı dahil olmak üzere akaryakıt ve su ikmallerini denizde ikmal yöntemi ile süratli bir şekilde yapmak, muharip unsurların akaryakıt bütünleme ve su ihtiyaçları harekat alanına yakın bölgelerde karşılamak ve akaryakıt depolarının bütünleme ikmalleri ve depolar arası akaryakıt transfer faaliyetlerini yürütmek amacıyla Denizde İkmal Muhabere ve Destek Gemisinin tedariki

Kapsam : 1 adet Denizde İkmal Muharebe Destek Gemisi’nin yurt içinden tedariki

Proje Modeli :

Ana/Alt Yüklenici : Geminin tasarımı Deniz Kuvvetleri Komutanlığı İstanbul Tersanesi Komutanlığı tarafından gerçekleştirilecek, tasarım için ihtiyaç duyulan bazı faaliyetlerin tedariki STM A.Ş. tarafından sağlanacaktır.

Sözleşme İmza Tarihi : Tasarım aşamasına ilişkin olarak 01.10.2012 tarihinde STM A.Ş. ile sözleşme imzalanmıştır.

Mevcut Durum : Tasarıma ilişkin kabul işlemleri tamamlanmış olup, gemilerin inşasına ilişkin teklif değerlendirme çalışmaları devam etmektedir.

Son Güncelleme Tarihi : 24.03.2017 16:48

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 20 May 2017, 21:41 
Akıncılar

Mühimmat yok...Gercı konsept olarak sahada mühimmat ıkmalı var mı DzKK da bilmiyorum ama...Bilen varsa anlatabilirler.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 22 May 2017, 13:09 
Üye
Kullanıcı avatarı

Şöyle bir güncelleme yapılmış
DİMDEG için Sedef yada Sefine arasında tercih merakla bekleniyordu.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 22 May 2017, 15:11 
Üye

Bu gemiyi çok merak ediyorum. 1 adet ile sınırlı mı kalacak ? Yoksa mevcut 2 geminin yerine de fazladan üretim yapılacak mı ?

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 214 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1 2 3 4 5

Tüm zamanlar UTC+03:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Exabot [Bot] ve 4 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz

Geçiş yap: