TRMilitary

Tam Bağımsız Türkiye için Yerli Savunma Sanayii
Zaman: 21 Eyl 2017, 11:47

Tüm zamanlar UTC+03:00

Loading

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 565 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 18 9 10 11 12
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Bilgisayar Oyunları
MesajGönderilme zamanı: 08 Tem 2017, 15:24 
Yeni Üye

Bir önceki sayfanın en son iletisi:

Cold Waters, soğuk savaş atmosferini iyi yansıtmış. Son yıllarda bağımsız yapımcılar güzel işler çıkarıyor.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 09 Tem 2017, 23:50 
Süvariler

PS Store da Verdun için %65 lik bir indirim var sevenlerine duyrulur..

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Ağu 2017, 21:25 
Üye
Kullanıcı avatarı

"Days Of War" oyununu oynayan, tavsiye eden var mı? Almayı düşünüyorum.

Trailer:

MP Gameplay:

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Ağu 2017, 22:58 
Site Başkanı

Sorum burası için uygun mu bilemiyorum ama çiçeği burnunda PS4 sahibi olan bana önerebileceğiniz oyunlar var mıdır acaba? Ben genelde BF1 ve GTAV gibi şu ara popüler olan First/Third Person Shooter oyunlar için PC yi tercih ediyorum bu yüzden PC de aynı zevki tadamayacağım oyunları var mıdır PS4 ün. Yoksa boşuna para mı harcamış oldum biraz :D

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Ağu 2017, 23:45 
Süvariler

Sorum burası için uygun mu bilemiyorum ama çiçeği burnunda PS4 sahibi olan bana önerebileceğiniz oyunlar var mıdır acaba? Ben genelde BF1 ve GTAV gibi şu ara popüler olan First/Third Person Shooter oyunlar için PC yi tercih ediyorum bu yüzden PC de aynı zevki tadamayacağım oyunları var mıdır PS4 ün. Yoksa boşuna para mı harcamış oldum biraz :D
Başlangıç olarak PS4'e özel olarak çıkan oyunlara öncelik verin. Bunlar arasında ilk aşamada Uncharted 4: A Thief's End, Horizon: Zero Dawn, The Last of Us Remastered ve The Last Guardian gibi oyunları alıp oynayabilirsiniz. Eğer PS3'e çıkmış olan Uncharted üçlemesini oynamadıysanız yeniden düzenlenerek PS4'e tek paket halinde uyarlanan Uncharted üçlemesini içeren Uncharted : The Nathan Drake Collection ı oynayıp sonra serinin son oyunu Uncharted 4: A Thief's End i oynarsınız.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 06 Ağu 2017, 00:04 
Süvariler

"Days Of War" oyununu oynayan, tavsiye eden var mı? Almayı düşünüyorum.
Oynamadım ama Steam de oyun ile ilgili yapılan yorumlar çoğunlukla olumsuz. Zaten oyunda şu an tam olarak çıkmış değil, erken erişim sürecinde. Bence beklemenizde fayda var. Days of War yerine hakkında olumlu yorumlar yapılan Day of Infamy adlı oyunu alabilirsiniz. Bu oyunda İkinci Dünya Savaşı dönemini konu alıyor ve şuan steam üzerinde yüzde 45 oranında indirimde.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 06 Ağu 2017, 00:14 
Üye
Kullanıcı avatarı

God Of War 3 remastered, Nier automata ve tabikide PC de oynanmadıysa, asrın en iyi oynu diyebilceğim witcher 3 de öneririm. Ayriyetten zor oyunları seviyorsanız Bloodborne veya NIOH'u öneririm.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 06 Ağu 2017, 01:29 
Üye
Kullanıcı avatarı

Sayın @harkonnen cevabınız ve tavsiyeniz için teşekkür ederim. Bende biraz tereddüt etmiştim. En iyisi biraz daha beklemek.

Sayın @Deno, first person u mouse ile oynamaya alışmış birine konsol çok zor geliyor. Siz FPS yi PC de oynamaya devam edin. :) Kendim tecrübe edene kadar PS' de nişan alma olayını otomatik sanırdım.(Hatta yanlış hatırlamıyorsam GTA 4 Single Player da öyle idi. MP denemedim.) Fakat PS salonunda oynadığım MP Call Of Duty de gayet kendi becerimle nişan almaya çalışıyordum. Ben nişan alana kadar adam 40 kere vuruyordu. :oops: :cry:

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 06 Ağu 2017, 21:27 
Yeni Üye

Exclusive oyunlara bakım derim. Şahsen benim ps4'üm olsa bilgisayarı kodlama haricinde açmam :D

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2017, 19:18 
Üye

Battlefield Heroes'e noldu yav çok mu geriden geliyoruz ne. Çok saran bir oyundu

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2017, 00:25 
Süvariler

https://www.youtube.com/watch?v=RYwZ6GZXWhA

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2017, 00:51 
Üye
Kullanıcı avatarı

Çok sevindirici bir haber, hakları keşke Sega'da yada benzerlerinde olsaydı. Çok pahalı olacaktır, sadece Windows Mağaza'sında satılırsa.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2017, 21:34 
Süvariler

Çok sevindirici bir haber, hakları keşke Sega'da yada benzerlerinde olsaydı. Çok pahalı olacaktır, sadece Windows Mağaza'sında satılırsa.
Bir yerde okudum, doğruluğu hakkında kesin bir bilgim yok lakin Relic tarafından geliştirildiği söyleniyordu. Oyunun yüksek fiyatla geleceği kesin. En azından Relic gibi kaliteli bir firmadan fiyatını hakeden bir oyun gelirse daha iyi olur. Steam'e de illa ki gelicektir.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2017, 19:47 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Hayır efendim, bu kez bir korku oyunuyla karşınızda değilim. Rocwise Entertainment adlı 11 kişilik bir stüdyo tarafından geliştirilen Soldiers Of The Universe (Evrenin Askerleri) Türkiye’de geçen ve ülkemizin sınırlarını tehdit eden gerçek terör örgütlerine karşı (bölücü terör örgüt, IŞİD Terör Örgütü vb) çarpıştığımız bir FPS çünkü.

Şırnak, Mardin ve Halep gibi sınır bölgelerinin yanı sıra Sultanahmet’te geçen bir bölüme de sahip olması planlanan oyun, Akıncı Warriors (Akıncı Beyleri) kod adlı gizli bir askeri örgütün yaşadığı olayları konu alıyor. Baş karakterimiz Hakan, babasının intikamını almak için birliğe katılır ve Toyga’lık görevini devralarak devletinin düşmanlarına karşı savaşmak üzere askeri operasyonları yönetmeye başlar. Ona Arda (son derece ciddi), Cengiz (şakacı) ve Talat (geçinilmesi zor) adlı üç karakter eşlik edecek.

Unreal Engine 4’le geliştirilen oyunun görselleri oldukça iyi görünüyor. Elimizde bir de video var ama geliştirilme aşamasının çok erken aşamasında hazırlandığından bazı şeyler tam olarak oluşturulamamış. Animasyonlar, yüz efektleri gibi gibi… Videonun 1:30’ncu dakikasından itibaren oynanış görüntülerini de görebiliyoruz (Umarım o düşman askerleri gerçek oyunda siper falan alıyordur). 3 saatlik bir deneyim sunması hedeflenen oyun, kutulu olarak da satışa çıkacak.

Soldiers Of The Universe’ün Mart veya Nisan 2017 yılında, Türkçe dil desteğiyle birlikte PC’ye çıkması bekleniyor. Eğer oyunun Steam’de de yer almasını isterseniz kendisine buradan destek verebilirsiniz.
Kaynak: http://oyungezer.com.tr/haber/47851-tur ... i-bekliyor

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2017, 18:50 
Süvariler

Age of Empires IV duyuruldu.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Ağu 2017, 01:33 
Yeni Üye

Twitch'de izlediğime göre CoD'un yeni oyunu güzel olmuş. 5-6 senedir oynamadığım seriye tekrar döneceğim sanırım.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=mtvdAtl1Kt8[/youtube]

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 565 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 18 9 10 11 12

Tüm zamanlar UTC+03:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz

Geçiş yap: