TRMilitary

Tam Bağımsız Türkiye için Yerli Savunma Sanayii
Zaman: 19 Oca 2018, 22:44

Tüm zamanlar UTC+03:00

Üye alımı belirsiz bir tarihe kadar kapatılmıştır,mail yolu ile ve ya sosyal hesaplar üzerinden taleplerde bulunmayınız.
Loading

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 102 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1 2 3
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2017, 18:56 
Süvariler

Bir önceki sayfanın en son iletisi:

Alıntı:
Çok ciddi oranlarda ihraçlar gündeme gelecek ilerleyen zamanlarda. FETÖcü ağırlıklı başlayıp biat etmeyen Atatürkçü, solcu, milliyetçi bazı kişiler de atılacak. Sanıyorum ilk günden bu yana devletin tamamında 3-5 senede atılan kişi sayısı 4-5 yüzbine ulaşabilir.
Benim okuduğum lisede aşırı sol görüşlü bir hocamız vardı, o atılmış. Neye göre nasıl atılıyor insanlar pek bir bilgim yok, duyunca baya şaşırmıştım.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2017, 19:21 
Üye

Atmalari için tek bir söz yetiyor. Bir kişi sizin için kötu bir sey desin tamamdir. Hayatiniz mahvoldu. Hiç bu işlerle ilgisi olmayan çok yakin akrabamin başini yaktilar.

Daha Allah bilir ne kadar polisin askerin başini yakmiştirlar.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 30 Nis 2017, 19:44 
Süvariler

Benim de Çorludan bir öğretmen tanıdığım açığa alındı. Solcu ama öyle aşırı bir solcu değil kendi halinde. Muhtemelen sonraki KHKlarda atılır. Şu ana kadar açığa alınan ve atılan toplam 150 bin oldu herhalde. Bunlar FETÖ ağırlıklı olmakla beraber arada azımsanmayacak kadar böyle insanlar var. Benim bazı derin AKPlilerden duyumlarım ilerisi için çok karanlık bir görüntü çiziyor. Öncelikle FETÖcülerin tamamını atmıyorlar. 17-25 aralık sonrası biat eden FETÖcüleri aksine tutmak istiyorlar. 300-500bin kişiyi blok olarak atmak istemiyorlar. Ay ay yıllara yayılan "yumuşak" bir geçiş düşünülüyor. Her KHKda 3bin-5bin 10 bin atılarak belirli bir süreye yayılarak bu geçiş tamamlanacak. Bu sürecin sonunda devlette artık tam biat etmiş bir memur stoğu düşünülüyor. Dar bölge seçim sistemine geçilip 400 vekil ile anayasayı referanduma gitmeden değiştirecek güç de alınacak. Bu aşamadan sonra muhtemelen 2020 sonrası özellikle 2024-2029 arası anayasal düzen ve rejimi ilgilendiren çok farklı yasa ve KHKlar gündeme gelecek.

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 102 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1 2 3

Tüm zamanlar UTC+03:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Exabot [Bot] ve 13 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz

Geçiş yap: