TRMilitary

Tam Bağımsız Türkiye için Yerli Savunma Sanayii
Zaman: 19 Şub 2017, 23:57

Tüm zamanlar UTC+03:00

Loading

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 54 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1 2
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: 29 Ekim Cumhuriyet Bayrami
MesajGönderilme zamanı: 29 Eki 2014, 11:16 
Süvariler

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 29 Eki 2014, 11:45 
Akıncılar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu akşam Cumhuriyet bayramı nedeniyle bu akşam yapılması planlanan 29 Ekim resepsiyonunun iptal edildiğini açıkladı.

Kaynak: Milliyet

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 29 Eki 2014, 20:31 
Süvariler

Bugün seyir halinde iken resimlerini çekebildim.Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun..
Resim
Resim
Resim

En son TankCommander tarafından 29 Eki 2014, 20:57 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
[img] kod eklendi

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 29 Eki 2014, 21:06 
Uzaklaştırıldı

Ne olacak bu devletin önümüzdeki yakın dönemdeki hali. Yakın diyorum çünkü Erdoğan başkan oldu, beyaz saray kadar ev yaptırdı kendine.
Başkan olacak diyoruz, sarayıda var ama nasıl olacak o iş belli değil. Davutoğlu da iyi çıkmadı işe hızlı girdi ağzı laf yapan bir adam oldu çıktı neredeyse bir kaç haftada kendisini gösterdi Erdoğanı bastırdı. Şimdi aralarında öne çıkma yarışı başladı bilmem farkındamısınız. Erdoğan habire ben dedim ben söyledim diyor. Peşmergeleri ben söyledim topraklarımızdan geçsinler diye öne atladı dün komik şekilde. Bir birlerinden rol çalıyor ikili.
Şimdi ne olacak bu başkanlık işi Erdoğanın hayalini kurduğu başkanlık bu değil kesinlikle. Böyle olacaksa o koca evde çok canı sıkılır başkanın.
Başkan bakanlar kurulunu toplayıp talimat verip görev verip yönetmek istiyor ama düzen böyle değil.
Yeni sarayda varya bu kadar rüküş bu kadar kötü bu kadar görgüsüz bir şey yapılamazdı. Selçuklu mimarisi deyip temalı otel gibi bir bina yaptılarki yani orta asyadaki liderlerde bile bu kadar kötüsü yok. Resimlere bakıyorum bakıyorum bir tane güzel köşe göremedim bu yeni binada. Hamam gibi, morg gibi mermer de değil granitten bir bina yapmışlar. Sanki ayasofyanın içindesin o kadar mermer taş olurmu her yerde. Bu kadar mermer den varya insna zehirlenir kötü hastalık kapar. Taş bu içinde kurşun var siyanür var civa var. Mermer o kadar iyi bir şey değil
Neyse
Ne olacak asıl sorum o.
Bunlar varya Mehmet Altan ın 2. Cumhuriyeti yolundalar. Bahçeli bunlara p kk lı demişti bakalım bu sefer yine oy istenince verecekmi oyları.
Çözüm süreci ve başkanlık sistemi derken yeni bir cumhuriyet kuracaklar sil baştan. Önümüzde yakın dönemin gündemi bu.

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 54 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1 2

Tüm zamanlar UTC+03:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz

Geçiş yap: