TRMilitary

Tam Bağımsız Türkiye için Yerli Savunma Sanayii
Zaman: 27 Tem 2017, 01:39

Tüm zamanlar UTC+03:00

Loading

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 11 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 07 Şub 2013, 18:36 
Süvariler

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nwUeMD757e4[/youtube]
TRT Haberdeki sunucunun aksine, sunucunun oldukça donanımlı olması ve akıllıca sorular sorması ile izlemeye değer bir röportaj.. Kafanızdaki birçok soru işareteni silecektir.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Şub 2013, 19:00 
Süvariler

Düşük ses seviyesinden dolayı izleyemeyen arkadaşlar, şu linkten de izleyebilirler;

http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=trta ... 13%2021:18

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2013, 03:50 
Üye

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nwUeMD757e4[/youtube]
TRT Haberdeki sunucunun aksine, sunucunun oldukça donanımlı olması ve akıllıca sorular sorması ile izlemeye değer bir röportaj.. Kafanızdaki birçok soru işareteni silecektir.
TRT Haber genel yayın yönetmeni Ahmet Böken'in mazisinden kaynaklıydı o problem. Lafı evirip çevirip yüzlerce ordu mensubunun çeşitli iddialarla içeri atılmasının faydalarına getiriyordu.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2013, 11:16 
Akıncılar
Kullanıcı avatarı

Evet bilgili bir sunucu ama denizde geçen günler zor gelmiş Somaliye iki günde gitmek Toplam 2900 deniz mili mesafe ortalama 60 denizmili üzerinde seyir yapmak gerek. Çok sallamış çok Süveyş geçişi zaten 2-3 gündür. 10 gün seyir ile ortalama 12,5 deniz mili ile gitmiş. Uzun menzilde ortalama 16 deniz mili ile giden bir gemi de 9-10 gün sürecekti.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2013, 13:11 
Akıncılar

Murad Bayar'in demeclerini dinlemek büyük bir zevk olsada, artik hic bir döneminde olmadigi kadar yandas ve iktidar yalakasi TRT faktöründen dolayi röportaji izlemeyecegim ki buna biraz da abartarak önyargi diyebiliriz. Zira objektif olarak yapilabilecek en büyük haksizligin, bir yapimi, kitabi ya da filmi bir bütün olarak izlemeden onu elestirmektir, elestiri isabetli bile olsa.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2013, 16:49 
Uzaklaştırıldı

Alıntı:
Murad Bayar'in demeclerini dinlemek büyük bir zevk olsada, artik hic bir döneminde olmadigi kadar yandas ve iktidar yalakasi TRT faktöründen dolayi röportaji izlemeyecegim ki buna biraz da abartarak önyargi diyebiliriz. Zira objektif olarak yapilabilecek en büyük haksizligin, bir yapimi, kitabi ya da filmi bir bütün olarak izlemeden onu elestirmektir, elestiri isabetli bile olsa.
Murad Bayar ın daha önceki TRT söyleşisini yaptığı TRT spikeri aklınızda kalmış TRT spikerinin o söyleşide birilerine yaranmak için sanki parti reklam filmi gibi propaganda yapmasından şahsen rahatsız olmuştum ancak buradaki sunucu çok daha aklı başında bir adam diğeriyse magazin muhabiri olacakmış TRT ye gelmiş.
Daha onceki TRT soylesini yuruten adam f-tipi zaten (Ahmet Böken).

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2013, 17:34 
Akıncılar

Alıntı:
Murad Bayar ın daha önceki TRT söyleşisini yaptığı TRT spikeri aklınızda kalmış TRT spikerinin o söyleşide birilerine yaranmak için sanki parti reklam filmi gibi propaganda yapmasından şahsen rahatsız olmuştum ancak buradaki sunucu çok daha aklı başında bir adam diğeriyse magazin muhabiri olacakmış TRT ye gelmiş.
Öyle oldu. Ahmet Böken sendrömü diyebiliriz buna ama TRT ile de ilgisi cok.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2013, 19:11 
Akıncılar

Müsteşarımızı çok takdir ediyorum. Çok bilgili ve çalışkan birisi.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2013, 22:23 
Akıncılar

Alıntı:
Müsteşarımızı çok takdir ediyorum. Çok bilgili ve çalışkan birisi.
Hayatını bu işe adamış. 2004 te atanmış diye yazıyor ben çok daha eski sanıyordum.
SSM görevi brüt 80'lerin ortasina, 86'ya kadar uzaniyor ama müstesar olali 9 yil olacak.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2013, 04:09 
Süvariler

Neden milli piyade tüfeğiyle alakalı soru gelmedi acaba vaya MKEK konusu açılmadı,bilinçli olduğunu sanıyorum.
Böyle programlarda bütün sorular ve cevaplar zaten önceden hazırlanıyor format dışı soru olmaz.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 16 Şub 2013, 14:46 
Süvariler

Eğer sorular önceden hazırlandıysa silahlı ihaya insansız savaş uçağı deniyorsa yazık ayrıca ben sunucuyu ve bilgi seviyesini beğenmedim.
Bu forumu 3 ay takip eden biri daha iyi sorular sorardı.
O konuda kısmen hem fikirim.

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 11 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC+03:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz