TRMilitary

Tam Bağımsız Türkiye için Yerli Savunma Sanayii
Zaman: 17 Oca 2018, 23:16

Tüm zamanlar UTC+03:00

Üye alımı belirsiz bir tarihe kadar kapatılmıştır,mail yolu ile ve ya sosyal hesaplar üzerinden taleplerde bulunmayınız.
Loading

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 62 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1 2
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 23 Şub 2017, 16:07 
Üye

Bir önceki sayfanın en son iletisi:

Alıntı:
İstanbul Bağcılar'da pazar günü metroya binemedim arkadaşlar. O kadar çok Suriyeli vardı ki.Bu adamların geri falan döneceği yok.Sokaklar tekinsizdi artık daha da kötü. Her yerde at hırsızı tipler türedi.Ufak bir yürüyüş yolu var bir fotoğraf çeksem o fotoğrafın Türkiye olduğuna inanmazsınız.
Ohooo daha yaz gelmedi üstadım. Asıl şenlik o zaman. Ben geçen yaz bir Samatya sahiline ineyim biraz yürüyüş yapayım dedim. Kara kafalar kıçlarında boxerla denize giriyordu. İnce kumaş boxerlar üzerlerine yapıştığı için afedersiniz dal d... geziyorlardı kayalıklarda. Eskiden kekolar yapıyordu o işi, tam biraz medeniyet öğrendiler en azından mor zemin üzerine ejderha desenli şort falan giymeye başladılar diyorduk bunlar çıktı başımıza.
Yazın İstanbul sahillerine yanınızda bir bayanla gitmeyin. Cinayet işlersiniz.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Şub 2017, 16:19 
Süvariler

Yapılacak işi biliyoruz: Tehcir. Onları bu ülkeye dolduranlarla beraber.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Şub 2017, 19:28 
Üye

Daha iyi anlatılamazdı. Hayko bey metalcilerle açıklamış yeni sistemi :D

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Şub 2017, 20:43 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Kafa beyaz, kafa farketmez benim için. Aralarında iyi olanlar da var. Ama sorun o değil,sorun kalabalık. Sorun İstanbul sorun her işimizin plansız programsız olması. Onlar gelmemiş olsa bile zaten kalabalık bir şehirde yaşıyorduk. Bu kalabalığın üzerine geldiler sorunlar daha da arttı.Kiralar tavan, karın tokluğuna çalıştırılıyorlar şuan minnet ediyor gibi görünebilirler ama onlar da bilenecek. Sürtüşmeler artacak ve artık ezik büzük takılmayacaklar. Avrupa'ya giden mülteciler onlara benzemeye çalışır adapte olurlar bizde tam tersi oluyor. Sarıkla şalvarla, baştan aşağı kara çarşafla gezenlerin sayısı gözle görünür oranda arttı.İsteyen istedği kıyafetle gezsin umrumda değil ama o adamlar çoğunluğu ele geçirdikleri an ne yaptıkları malum. Kardeş kardeş yaşayalım diyemiyorsun.

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Şub 2017, 21:10 
Üye

Ulkemizde multeci ve gocmen sorununu sadece Suriyeliler ile sinirlandirmak ne kadar dogru ? Multeci sorunun gercek nedeninden uzaklasmasina neden olmuyor mu ?

Yakin zaman icerisinde Pakistan'dan zorla cikartilan Afgan multecileri, Kuzey Afrika ve Irakli gocmenler sorunu da patlak verecek.
Yaklasik olarak 4-4.5 milyona yakin multeci ve kacak yasayan insan var. Eger onlem alinmazsa bunlarin sayisinin yakin zamanda katlanacagina hep beraber sahit olacagiz.

Bu goruntu 28/7/2016'ya ait. Iddiaya gore havalimaninda multecilerin basvuru sirasi.

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 28 Şub 2017, 17:02 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Afrin giderse, Menbiç'in hiç bir önemi kalmayacak. Bana kalsa gücü Menbiç sınırına yığar ertesi gün gidip Afrin ve Tel Rıfat'a girerdim. Sağ gösterip sol vurmak olur. Ciddi zırhlı manevrası gerektirir ama yapılabilir. İsrail 6 gün savaşlarında daha büyük bir bölgede bunu gerçekleştirmişti. Zırhlılar ile önce Sina'da Mısır'ı sonra zırhlıları oradan Golan'a sürüp orada Suriyeyi yenilgiye uğratmıştı. Bizim askerler şehir savaşından ziyade dağda daha iyi. Afrin de görece dağlık bir yapıda. Afrin Öso eline geçtiği vakit. İdlip, Azez ve Bab kuzeyden birleşmiş olacak. Bu şekilde tekrardan Halep'e saldırır konuma gelebilirler. Hırtların da batı yakası gitmiş olacağından sıcak deniz planları bir taraflarında patlar. Şuan en çıkar yol Afrinin sağ gösterip sol vurularak işgal edilmesi gibi duruyor. Bölge nufusu ile de biraz oynamış oluruz. Hep hırtların yapacak hali yok. Amiral Battı stayla ;)
Bu baştakilerde şeye sürülecek akıl yok. Yeminle yok. Afrin gibi bir bölgeyi alıp demografik yapısını Bab gibi değiştirmek dururken, başımıza bela ediyorlar bu adamları vatandaşlık verip. Yahu adamın hiç bir getirisi yok. Zaten işsizlik var. Al hırt bölgelerini. Zaten bombardıman yüzünden istemeden de olsa o demografik yapı değişiyor. Sonra inşaat rantçılarını devreye sok(En iyi bildikleri iş). Bu bölgelerde konut ve üretim tesisleri inşa ettir. Sonra Suriyeliler sür oraya. Ver 10 15 yıl vadeli kredi ile evi. Al sana sınır dışında bir sürü köle. Ülkeye sürekli para ve ürün akışı.

Güneş tuğ olsun, gök kurıkan.
HUN Taktik

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 28 Şub 2017, 17:34 
Üye

İlk yapılacak şey acilen vize koymak olacak. Bu olay çok büyük bir kaosa doğru gidiyor. İpini koparan hiç bir sınırlama olmadan Türkiye'de. İstanbulun kenar mahallelerinde falan durum çok kötü. Her yer ne yaptığı nereden geldiği belli olmayan insan kaynıyor ve sorun sadece Suriyeliler ile sınırlı değil.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 28 Şub 2017, 17:55 
Üye

Gecti Bor'un pazari, sur esegin Nig.....esegi surecek bir yer de kalmadi.

Yeni dunya duzeninde hizli ureyen ve sucluluk duymayan kazanir.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2017, 02:13 
Süvariler

Bu baştakilerde şeye sürülecek akıl yok. Yeminle yok. Afrin gibi bir bölgeyi alıp demografik yapısını Bab gibi değiştirmek dururken, başımıza bela ediyorlar bu adamları vatandaşlık verip. Yahu adamın hiç bir getirisi yok. Zaten işsizlik var. Al hırt bölgelerini. Zaten bombardıman yüzünden istemeden de olsa o demografik yapı değişiyor. Sonra inşaat rantçılarını devreye sok(En iyi bildikleri iş). Bu bölgelerde konut ve üretim tesisleri inşa ettir. Sonra Suriyeliler sür oraya. Ver 10 15 yıl vadeli kredi ile evi. Al sana sınır dışında bir sürü köle. Ülkeye sürekli para ve ürün akışı.
Nasıl yok...! var. Hem de herkesten daha akıllılar. Bu Suriye' liler günü geldiğinde Türkiye Cumhuriyeti' ni ya yıkacaklar ya da dönüştürecekler. Bu amaca hizmet edecekleri için vatandaş yapıldıklarını düşünüyorum. Çünkü Türkiye Cumhuriyeti' nin iyi veya kötü 90 yıllık birikimi var. İnsanları birbirine düşürmek veya ülkeyi dönüştürmek o kadar da kolay bir iş değildir. Memleket insanı az veya çok medeniyetten nasibini almıştır. Diğerleri öyle mi peki? Selefiliğin köküne kadar vurmuş, ilim irfandan nasibini almamış insanlardan bahsediyoruz. İstisnalar olmakla birlikte geneli böyledir.

Üzülerek söylemek gerekir ki, bunca yıldır yaşanan tecrübeler göstermiştir ki; Türklükle yakından uzaktan alâkası olmayan insanlar tarafından yönetildik. Milli Bayramlarını kutlatmayan, bütün milli değerleri ayaklar altına alan zihniyetten her türlü melaneti beklerim. İş bu zihniyeti Türk milletinin başına musallat eden ve sürekli olarak yedek lastik görevini ifa eden kişiyi Allah bildiği gibi yapsın...! Gün yüzü göstermesin diyoruz.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2017, 02:24 
Üye

Göç İdaresinde çalışan bir tanıdığımın dediğine göre Yabancı Terör Suçlusu kapsamında değerlendirilen Suriyeli şahıslar ülkelerine geri gönderiliyormuş. Aynı arkadaşım Fırat Kalkanından önce YTS'lerin başka kampa transfer olduğunu veya kamplarda 1 yılını doldurmuş olanlarının ülkeyi terke davet belgesi verilerek serbest bırakıldığını söylemişti.

Dışarısı dinamit, dışarısı enkaz!

No ISIS

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2017, 02:52 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Yakin zaman icerisinde Pakistan'dan zorla cikartilan Afgan multecileri, Kuzey Afrika ve Irakli gocmenler sorunu da patlak verecek.
Avrupa da uzun süre kalmamış üyeler konu hakkında fikir sahibi olmayabilir. Konu bayağı bir başağrısı. AB bu konuda kırk baharın otunu isterken Türkiye'nin zayıf bozuk ekonomisi ve artan nufusuna rağmen bu kişilere böyle rahat kapı açması ülkenin geleceğinin temeline dinamit konulmasıdır.

Ülkemize gelen her mülteciyi 3 ile çarpmak lazım. Çünkü hergelen arkasından birilerinide çekecek. Zaten demografik yapısı tam oturmamış bir ülkeye yapılacak en büyük kötülüktür. İnşallah biri bu hatayı ilerde temizler.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2017, 02:56 
Üye

Alıntı:
Avrupa da uzun süre kalmamış üyeler konu hakkında fikir sahibi olmayabilir. Konu bayağı bir başağrısı. AB bu konuda kırk baharın otunu isterken Türkiye'nin zayıf bozuk ekonomisi ve artan nufusuna rağmen bu kişilere böyle rahat kapı açması ülkenin geleceğinin temeline dinamit konulmasıdır.

Ülkemize gelen her mülteciyi 3 ile çarpmak lazım. Çünkü hergelen arkasından birilerinide çekecek. Zaten demografik yapısı tam oturmamış bir ülkeye yapılacak en büyük kötülüktür. İnşallah biri bu hatayı ilerde temizler.
Bulgar ve Yunan sınırlarına komşu bir ilde ikamet ettiğim için epeyce mülteciyle muhatap oluyorum, ''Hristiyan bile olmaya razıyım yeterki alsınlar beni oraya.'' diyenini duydum. Gitmelerini istiyorum aslında çoğu Almanyaya gitmek istiyor Almanların milliyetçiliğide malumunuz ''Iyyyy pis Müslüman.'' deyip bir güzel dışlasınlar değerini anlarlar hem Türkiyenin hemde Türkiyeden önce kaldıkları ülkenin.

Dışarısı dinamit, dışarısı enkaz!

No ISIS

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2017, 17:26 
Üye

Bunlar Türk vatandaşlığına sahip olmayı hak etmek için ne yaptı? Hem en büyük diyeti biz ödeyelim, hem de neredeyse hiç biz kazanıma sahip olmayalım. Bu nasıl devlet idaresi?

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 62 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1 2

Tüm zamanlar UTC+03:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: assslan, csar, Frost, Kayı, savagery311, Uçbirim ve 41 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz

Geçiş yap: