TRMilitary

Tam Bağımsız Türkiye için Yerli Savunma Sanayii
Zaman: 22 Şub 2017, 13:45

Tüm zamanlar UTC+03:00

Loading

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 69 mesaj ]  Sayfaya git 1 2 Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 13:31 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Aile dostumuz. Ordulu Aydın abi 2 gün önce facebook hesabından paylaşım yaptı. ÇINAR gibi bir insan, bilge şahsiyet. Sizinle bir sohbet etse alır götürür uzaklara. Çok iyi bir polistir. Forum ahalisine moral olsun diye resmini paylaşıyorum.

Allah yar ve yardımcıları olsun. Bu arada Ordu Belediye Başkanı bölgede görev yapan askerlere çam sakızı çoban armağanı tatlılar göndermiş. Polislere birşey gitmemiş. Kendisi bir mesajında bize birşey gelmesede çok teşekkür etmiş.

Resim

GİDİŞ GÜZERGAHI İÇİN ANLAŞILMIŞTIR. BURAYA YAZMIYORUM. ÇIKIŞ VE VARIŞ NOKTASI KONUSUNDA BÖLGEDEKİ POLİS ABİLERİMLE GÖRÜŞTÜM. KARGO KONUSUNDA MUTABIK KALDIK.

HİÇ BİR ŞEYE İHTİYAÇLARI YOK DEVLET HERŞEYİ KARŞILIYOR DEDİ BENDE ISRAR ETTİM. NEYE İHTİYAÇ VAR DİYE SORDUM. BAZI ARKADAŞLARIN UYKU TULUMUNA İHTİYACI VAR DEDİ. ABARTIYA KAÇMA MASRAFA GİRMEYİN DEDİ. BEN AYARLIYACAĞIM DEDİM.

KOLİLERİMİZ BUNLAR

Resim

1,78 metre küp
Bayağı bir malzeme alır. :mrgreen:

1 KOLİ İÇERİĞİ ;

10 UYKU TULUMU 400 - 600 TL
10 KG KURUYEMİŞ 250 - 500 TL
2 KOLİ HELVA Kg Fiyatı 16,5 TL x 16 = 250 TL
Pestil / Köme Kg Fiyatı 30 TL x 10 = 300 TL
1 Koli Çay Kg Fiyatı 20 TL x 5 = 100 TL
2 Karton Sigara 110,50 TL x 2 = 220 TL
Fındık Türevi Kg Fiyatı 40 x 5 = 200 TL

Toplam 1 Koli Maliyeti = 1720 TL - 2170 TL aralığındadır.

Kargomuz içinde bulunduğumuz ayın 15 - 20 'si arası yola çıkacaktır. Memur arkadaşlar maaşlarını 15'inde aldığı için bu şekilde düşünülmüştür.

Ayrıca bu iş için Trmilitary.com yönetiminden gerekli izin alınmıştır.

Ne kadar para göndereceğim gibi bir sorunsalın içine düşen arkadaşlar için şunu belirtmek isterim. 50 TL ile 100 TL arasında gönderim gerçekleştirebilirsiniz. İsteyen daha çok gönderebilir.

Parasal açıdan tedirgin olan arkadaşlar göndereceği meblağı Tacops isimli yöneticiye bildirip daha sonra gönderebilirler. Sağlamasını yaparız.

İBAN NO : TR660001500158007297208359
Banka : Vakıfbank
İsim : Gökhan ALBAYRAK

Hesapta ki Para ;

Üyemiz G.A .100 TL
Üyemiz Y.S. 50 TL
Üyemiz H.Y. 50 TL
Üyemiz T.U. 50 TL
Üyemiz 1.n. 150 TL
Üyemiz A.E. 50 TL
Şehit Polis Soner YILDIRIM kardeşi Murat YILDIRIM 250 TL

olmak üzere TOPLAM = 700 TL 'dir. 10.02.2016
Eğer katılım çok olursa 3. bir koli yapabiliriz.

Ayrıca TRmilitary logolu poster hazırlıyorum. Bölgede bulunan kahraman Türk Askeri ve Polisileri umarım güzel bir poz verip bizi onure edecekler.

En son KatipMaster tarafından 15 Şub 2016, 11:06 tarihinde düzenlendi, toplamda 28 kere düzenlendi.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 14:14 
Site Başkanı

Resim

Aile dostumuz. Ordulu Aydın abi 2 gün önce facebook hesabından paylaşım yaptı. ÇINAR gibi bir insan, bilge şahsiyet. Sizinle bir sohbet etse alır götürür uzaklara. Çok iyi bir polistir. Forum ahalisine moral olsun diye resmini paylaşıyorum.

Allah yar ve yardımcıları olsun. Bu arada Ordu Valisi bölgede görev yapan askerlere çam sakızı çoban armağanı tatlılar göndermiş. Polislere birşey gitmemiş. Kendisi çok sitem etti. Forumca bir arkadaş ilgilenirse bizde bir koli yaptırıp gönderelim bu abilerimize.
Bir organizasyon yapalım, nasıl gönderilebilir?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 14:19 
Süvariler

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 14:21 
Genel Yetkili
Kullanıcı avatarı

Harika olur gerçekten güzel bir organizasyon yapılıp bir şeyler gönderilirse.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 14:29 
Süvariler

Alıntı:
Resim

Allah yar ve yardımcıları olsun. Bu arada Ordu Valisi bölgede görev yapan askerlere çam sakızı çoban armağanı tatlılar göndermiş. Polislere birşey gitmemiş. Kendisi çok sitem etti. Forumca bir arkadaş ilgilenirse bizde bir koli yaptırıp gönderelim bu abilerimize.
Bir organizasyon yapalım, nasıl gönderilebilir?
Geçenlerde denk gelmiştim , mahalleli kendi arasında organize olmuş hazır tüketilen meyveli çay,kek vs yiyecekleri nasıl gönderebilirim diye Twitter'da bölgeden paylaşım yapan birinden yardım almışlardı . Aramızdan biri önayak olursa çamsakızı çoban armalını bizde birşeyler gönderelim bölgeye.

''Soruyorum size... Topyekün bir savaş mı istiyorsunuz? Eğer gerekirse, hayal edebileceklerimizden daha büyük ve daha radikal?.. O halde, şimdi, ayağa kalkın ve bırakın, fırtına kopsun!''
Joseph Goebbels

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 14:32 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Gıda çok fazla gidiyor diye ben bir peç yapalım önerisinde bulundum ama ses çıkmadı. Şimdi tatildeyim ama 1 2 hafta sonra ben bizzat Diyarbakır'a götürebilirim. EPOHDER de bize yardımcı olabilir.

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 14:33 
Süvariler

Forum içinde iyi olur aslında trmilitary olarak böyle bir organizasyon yapılması şekerleme, çikolata, tatlı vs.. böyle bir koli gönderilmesi hem fiziksel hem ruhsal anlamda moral motivasyon olur. Bursumun bir kısmını ayırabilirim şahsen bu işe.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 14:47 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar Cizre'de görev yapan askerlere Ordu Valisi yardım kolisi göndermiş. Ordu'nun meşhur tatlıları vs varmış içinde polislere birşey gitmemiş. Bende bizzat orada görev yapan bir abimizin serzenişiyle konudan haberdar oldum. Trmilitary Ekibi olarak bu olaya bir el atmalıyız. Aramızda gönüllü bir arkadaşın hesabına yada adresine göndermek isteyen (bozulmayacak) yöresinin meşhur ürünlerini göndersin.

Önce ben sunayım ;
Ben şahsen Trabzon Beton Helva'dan 1 koli fıstıklı helva ile Gümüşhane Kral Köme Pestil 'den 2 kilo köme alıp göndereceğim.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 14:57 
Yeni Üye

Kesinlikle çöpe atılır. Sen orada çatışan bir asker yada polis olsan kolide gelen yiyeceği güvenip yermisin. Siyanürü kat kargoya ver bir düzine asker polis ölsün bu kadar risk alırlar mı sence.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 15:01 
Site Başkanı

Kesinlikle çöpe atılır. Sen orada çatışan bir asker yada polis olsan kolide gelen yiyeceği güvenip yermisin. Siyanürü kat kargoya ver bir düzine asker polis ölsün bu kadar risk alırlar mı sence.
Evet bu yüzden organizasyon yapılıp orada tanıdık birisine ulaşmak gerekir. Ayrıca para toplayıp güllüoğlu gibi bir tatlıcıdan toptan tatlı alıp göndermek daha mantıklı olmaz mı? Tabi hızlı gönderim yapılmalı.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 15:05 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Tanıdık vasıtasıyla gönderilecek. Kalkıpta kargoya verecek halim yok.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 15:28 
Site Başkanı

Konuyla ilgili yardım yapmak isteyenler varsa lütfen bu konuda belirtsin, bir organizasyon yapılacaktır.

Saygılar,

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 15:49 
Süvariler

''Soruyorum size... Topyekün bir savaş mı istiyorsunuz? Eğer gerekirse, hayal edebileceklerimizden daha büyük ve daha radikal?.. O halde, şimdi, ayağa kalkın ve bırakın, fırtına kopsun!''
Joseph Goebbels

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 16:11 
Genel Yetkili
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Evet bu yüzden organizasyon yapılıp orada tanıdık birisine ulaşmak gerekir. Ayrıca para toplayıp güllüoğlu gibi bir tatlıcıdan toptan tatlı alıp göndermek daha mantıklı olmaz mı? Tabi hızlı gönderim yapılmalı.
Bu daha makul bencede tabi yiyecek bir şeyler gönderilecekse.Bence üstünde İstiklal marşımızın yazılı olduğu birde bayrak gönderelim.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 16:38 
Yeni Üye

Yemek gönderilmez ama mesela mektup gönderebilirsiniz. Özel anlamlı hediye gibi eşyalar gönderin mektup gönderin. Pestil göndermeyin kesinlikle ellerine bile ulaşmadan çöpe gider. Komutanlarını bulup gönderseniz yine çöpe gider. Bize bile acemiyken çarşıya çıkınca ikram edilen bir şeyler yemeyin zehirleyebilirler diye talimat verilmişti.

En son manisalı tarafından 04 Şub 2016, 16:41 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 16:41 
Akıncılar

Bence bir miktar "askeri" sırt çantası gönderilebilir. "Nike"larda kurtulunmuş olur.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 16:51 
Süvariler

Farklı yörelerden manevi değer taşıyan şeyler yollansa daha iyi olur.Yiyecekler hem güvenlik açısından hemde farklı yerlerden gelip bir yerden toplanıp gönderilmesindeki zorluk açısından sorun olur.Mesela ben şehitler diyarı Çanakkale'de yaşayan biri olarak;Conkbayırı'ndan,Alçıtepe'den biraz toprak yollayıp bu toprakları kanları ile vatan yapan kahramanlardan,bu toprakları canlarıyla savunan kahramanlara gibi bir şey yapmayı düşünüyorum.Bu şahsi düşüncemdir.Önerim tüm bu hediyelerin tek bir adreste toplandıktan sonra yollanmasıdır.Elimden ne gelirse yapmaya hazırım.

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 17:20 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

katipmaster ustad ne ihtiyaçları olduğunu ilk ağızdan öğrenme gibi bir şansımız var mı acaba? Belki tatlı değil turşu isterler, eldiven değil çanta isterler gibisinden.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 17:26 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Ben yarın Polis Okuluna gideyim de bölgede görev yapanları aratıp ne istediklerini öğreneyim.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 17:40 
Akıncılar

Orada gorev yapan asker ve polisin lojistik sorunlar yasadigina dair haberler cikiyor. Yetkililerin bu sorunlardan haberdar olmasi lazim. Disardan yemek fikri iyi ama harekat bolgesinin sartlari, kargo sirasindaki sorunlar nedeniyle bunlari hijen sartlarda tasiyip yemek zor. Tadimlik, atistirmalik kuru yemis gibi seyler sanki daha mantikli yiyecek konusunda. HDS'nin onerdigi sekilde askeri malzeme yardimi mantikli geldi. Canta, bot, eldiven vs gibi. Organizasyon olursa bende katki yaparim. Haberim olsun.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 18:03 
Üye

Bölgedekilerin arzuladıkları, ulaşamadıkları malzemeleri öğrenip geri dönüş yapabilirim.

Yiyecek konusunda kuruyemiş, pestil tarzı ürünler isabetli olur. Konserve kavurma ya da Dardanel' in Ton balığı da olabilir.

Bunun dışında yapılacak her türlü faaliyete destek vermeye hazırım. (İstanbul)

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 18:07 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Tek bir yerde toplanıp topluca gitmesi söz konusu ise Diyarbakır'a 2 saat uzaklıktayım gerekirse elimle teslim edebilirim. Sur'da görevli arkadaşlarım var ihtiyaçlarını sorabilirim. Ayrıca her türlü maddi manevi desteğe de hazırım.

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 18:33 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Adamsiniz. Bende yarin pestil kome helva icin fiyat alacagim 2 bolge icin 2 koli hazirlayacagim.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 18:46 
Süvariler

Şimdi bizim malzemeleri göndereceğimiz adres tam olarak nedir ?

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 19:13 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Ben arayip sordum. Bol bol kuruyemis istiyorlar. Kavrulmus findik felan. Mardin e gonderecegiz. Oradan dagitim yapiyorlarmis.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 19:26 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Düşünen ve vaktini ayıran herkese teşekkürler. Uzun zamandır forum ahalisinden böyle fikirler geliyordu. Sanırım şimdi ete kemiğe büründürme vakti 8-)

Maddi manevi naçizane katkıya hazırım. Bununla birlikte organizasyona ilham vermesi açısından birde paylaşımda bulunmak istiyorum:

http://www.peoplesproject.com/en/

Ukraynalıların, askerlerine yardım amaçlı oluşturduğu, internet üzerinden yürütülen bir proje. Gayette başarılı oldukları görünüyor. Bizimde bunu örnek alabileceğimizi düşünüyorum. Ayrıca bu organizasyonu sadece forum ahalisi ile de sınırlı tutmaz, tüm Türkiye'ye hatta Türk Dünyası'na ve gurbetçilere de ulaşabileceğimizi düşünüyorum.

Daha 1x'lik iş yapmadan, 3x'lik iş yapma hayalini kurma temalı "milli hastalığımıza" yönelik eleştirilerinizde açığım bu arada :D

Bir başka konu olarakta, ben şahsen Mehmetçiğimizin ve Polisimizin gıdadan ziyade lojistik yardıma daha açık olduğunu düşünüyorum. Bu elbette Ukraynalı arkadaşlar gibi zırhlı araç parçası vs. gibi olmasada; dizlik, atış eldiveni, atış gözlüğü, drone vs gibi teçhizatların daha faydalı olacağını düşünüyorum.

Çanta, combat shirt, bot vs'nin yine marjinal kaçacağını düşünüyorum. Bir şekilde, şu marka veya bu marka bunların temin edilebileceğini düşünüyorum.

Manevi değeri olan şeylerin gönderilmesi de gayet güzel bir fikir.

Benim düşüncelerim bunlar, herkese kolay gelsin.

Ziya Gökalp

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 19:29 
Genel Yetkili
Kullanıcı avatarı

Kuru yemiş olayı kolay fakat bu çantaları vs nasıl temin edebiliriz ?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 19:33 
Akıncılar

Bol bol kuruyemis istiyorlar.
Pek sigara da içemiyorlar değil mi? ;)

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 19:35 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Hiç aklıma gelmedi. Hemen listeye ekleyelim.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 19:38 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Neden bot,çanta ? Orada vermiyorlarmı.Bence yardım işi çok zor.Kim götürecek ki ? Doğuda bir ton polis,asker var hangi birine ne götüreceksin.Sura ulaştırsan reklamı haberi çıkar.Sonra gelir teröristin biri yardım aracı diye ortalık yerde patlatır.Bence bu tarz şeylere gerek yok.
Devletin parası yoksa kask için para toplanılabilir.Yada fakir şehit aileleri için para toplanılabilir.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 19:45 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Neden bot,çanta ? Orada vermiyorlarmı.Bence yardım işi çok zor.Kim götürecek ki ? Doğuda bir ton polis,asker var hangi birine ne götüreceksin.Sura ulaştırsan reklamı haberi çıkar.Sonra gelir teröristin biri yardım aracı diye ortalık yerde patlatır.Bence bu tarz şeylere gerek yok.
Devletin parası yoksa kask için para toplanılabilir.Yada fakir şehit aileleri için para toplanılabilir.
Burada amaç oradaki personele yanınızdayız mesajı vermektir.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 20:21 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Alıntı:
Burada amaç oradaki personele yanınızdayız mesajı vermektir.

Öyle tabide amatör olarak o iş zor gibi.Bunun için bir kurum lazım aslında.Mehmetçik Vakfı var neden onlara bu tarz şeyler için mesaj atmıyoruz ?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 21:03 
Süvariler

İhtiyaç olan tüm malzemeleri alabilecek sonra onları bölgeye bir şekilde ulaştırabilecek kişi varsa, herkes alacağı ürünün fiyatını hesaba havale edip tek elden tüm malzemeler yollanabilir.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 22:04 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar Uyku tulumu ihtiyaçları varmış polislerimizin.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 22:23 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Cidden o malzemeleri askerler paylaşmamış mı oradaki polis özel harekat ile?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 22:27 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 22:56 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Yavaş yavaş ekleyeceğim ürünleri. İsteyen alıp bana gönderir. Koliye koyarım.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 23:16 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Elden teslim edecek kişide karar kılalım o arkadaş da iban no atarsa herkes gücünün yettiğince parasını yollasın diye düşünüyorum. Alabileceğimiz şeylere de ona göre karar verebiliriz. Ama para yerine malzeme yiyecek gibi şeyler göndermek isteyenler içinde adres paylaşımında bulunabiliriz. Adresi ö.m'den paylaşalım :)

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2016, 23:26 
Süvariler

Katkı yapmaya çalışırım arkadaşlar, lütfen haber verin, iban numarası vs iyi olur.

Sana ne mutlu efem...

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2016, 00:11 
Uzaklaştırıldı

Arkadaşlar ben uyarmak isterim sizleri. Hepiniz iyi niyetlisiniz hiç şüphem yok. Ama bu şekilde yiyecek gönderimi yapmayın. Suistimale çok açık bir konu bu.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2016, 00:26 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Maddi destekten ziyade manevi desteğe daha çok ihtiyaçları var.

Bir başka hususta bu tarz duyuru yapmak izne tabidir arkadaşlar.

Alıntı:
4.3. Bağış veya yardım kampanyaları gibi kamu yararına hizmet eden organizasyon ve/veya kampanyaların duyurularının yapılması forum yöneticilerinin iznine bağlıdır.

Allahü teâlâ hasımlarıma acısın, zira ben onlara acımayacağım."

Sakallı Nurettin Paşa”

“Biz ki Melik-i Turan, Emir-i Türkistan’ız, Biz ki Türk oğlu Türk’üz; Biz ki milletlerin en kadimi ve en ulusu Türk’ün Başbuğuyuz!”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2016, 02:43 
Akıncılar

Arkadaşlar öncelikle tam olarak "nereye" ve "ne ebatta" malzeme ulaştırabileceğinizi kararlaştırın, daha sonra bu imkana göre içeriği oluşturun, nakliye aracı mı tutacaksınız, özel araçla mı götürülecek, yoksa bir kişinin otobüste götürebileceği kadar mı olması lazım? öncelikle bunu halletmenizi tavsiye ediyorum.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2016, 05:59 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Gönlümden geçen para toplayıp şöyle esaslı bir ŞEY göndermekti.

Resim

Resim

Otomatik lapua 338 tüfek. 5000 amerigan dalırcığı. Tabiki kullanmadım ama sloganını çok sevdim.

Noreen Bad News. Bad news for bad guys. Kötü adamlar için kötü haberler. 8-) 8-) 8-)

Parayı toplayıp robust a göndersek. ABD den 1 tane alıp Cizredeki JÖH lere hediyemizdir diye gönderse. Üzerine Trmilitary yazılsa.

Ne fantazi ama.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2016, 11:32 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar konu başlığını ara ara okuyun ben güncelliyorum.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2016, 12:27 
Site Başkanı

Yönetimden ok aldım,
Katip Master nickli arkadaş üzerinden gönderilecek her şey,
Yardım yapmak isteyenler Katip Master nickli arkadaşa göndermek istedikleri ürünün sadece ücretini gönderebilirler.
Bu güvenlik için bu şekilde yapılacaktır. Diğer yardım gönderimleri TRmilitary adına yapılmayacaktır.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2016, 13:27 
Akıncılar
Kullanıcı avatarı

Fener gönderilebilir, fener derken 10-20 liralıkları kastetmiyorum

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2016, 13:36 
Yeni Üye

Merhabalar,
Yönetimden ok aldım,
Katip Master nickli arkadaş üzerinden gönderilecek her şey,
Yardım yapmak isteyenler Katip Master nickli arkadaşa göndermek istedikleri ürünün sadece ücretini gönderebilirler.
Bu güvenlik için bu şekilde yapılacaktır. Diğer yardım gönderimleri TRmilitary adına yapılmayacaktır.

KatipMaster gönderilecekleri planlayacağına göre burada yayınlasın kaç tl ye ihtiyacı olduğunu ve ne kadar toplandığını bizde gerekli desteği verelim ona göre.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 06 Şub 2016, 14:00 
Süvariler

Konu unutuldu hatırlatalım biraz.. Son durum nedir.?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 06 Şub 2016, 16:28 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 06 Şub 2016, 16:28 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 69 mesaj ]  Sayfaya git 1 2 Sonraki

Tüm zamanlar UTC+03:00