TRMilitary

Tam Bağımsız Türkiye için Yerli Savunma Sanayii
Zaman: 21 Oca 2018, 10:02

Tüm zamanlar UTC+03:00

Üye alımı belirsiz bir tarihe kadar kapatılmıştır,mail yolu ile ve ya sosyal hesaplar üzerinden taleplerde bulunmayınız.

Resim
Loading

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 11 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 06 Ağu 2015, 00:01 
Uzaklaştırıldı

Evet, forumda yeri varsa özür dilerim ama bu Akıncılar - Süvariler olayı nedir bana açıklayabilir misiniz?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2015, 18:45 
Uzaklaştırıldı

Enteresan. Bu gruplardan birsürü üye var fakat tek bir cevap bile yok.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2015, 18:59 
Üye

Sağ üst bölümde arama butonu var. Konu başlığını açmadan önce orada arama yapsaydın keşke. Daha detaylı açıklamayı bulursun. Her yeni gelen için tek tek açıklama yapmak gerçekten bıktırıyor yöneticiler açısından bakarsan. O yüzden arama butonu var.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2015, 19:22 
Uzaklaştırıldı

Çok düşüncelisiniz, lakin ben de arayıp bulamadığımdan konu açtım...

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2015, 21:12 
Akıncılar
Kullanıcı avatarı

Süvariler, normal kullanıcıların gerek saygı gerekse paylaşım kalitesine göre onore etmek maksadıyla açılmış bir gruptur. Bazı bölümlerde denetimden geçmeden yazabilirler.
Akıncılar, forumun gediklileridir. Yıllardır bir şekilde tanışıklık olan veya foruma gönül vermiş üyelerden seçilir. Bunun dışında ekstra bir özellikleri yoktur. Akıncılar yönetici inisiyatifi dışında Akıncı grubu üyelerinin teklif edip oylamasıyla da seçilebilir.

Bu grup işlerine fazla takılmayın. Sonuçta normal üye olan ya da foruma hiç üye olmadan dışarıdan takip eden binlerce kişi aynı değerdedir bizim için. Bu grup işleri onların değerlerini ölçemez.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 11 Ağu 2015, 00:20 
Süvariler

Alıntı:
Süvariler, normal kullanıcıların gerek saygı gerekse paylaşım kalitesine göre onore etmek maksadıyla açılmış bir gruptur. Bazı bölümlerde denetimden geçmeden yazabilirler.
Akıncılar, forumun gediklileridir. Yıllardır bir şekilde tanışıklık olan veya foruma gönül vermiş üyelerden seçilir. Bunun dışında ekstra bir özellikleri yoktur. Akıncılar yönetici inisiyatifi dışında Akıncı grubu üyelerinin teklif edip oylamasıyla da seçilebilir.

Bu grup işlerine fazla takılmayın. Sonuçta normal üye olan ya da foruma hiç üye olmadan dışarıdan takip eden binlerce kişi aynı değerdedir bizim için. Bu grup işleri onların değerlerini ölçemez.
Bu rütbeleri modern zaman göre uyarlamayı düşündünüz mü hiç? Bilmiyorum çok da iyi durmaz gibi ama sorayım dedim.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 11 Ağu 2015, 00:39 
Süvariler

Bu rütbeleri modern zaman göre uyarlamayı düşündünüz mü hiç? Bilmiyorum çok da iyi durmaz gibi ama sorayım dedim.
Teori üstadın affına sığınarak,

Sayın havasavunma, 15 yaşında mıyız? Oldu olacak kullanıcı adlarının altına apolette koyulsun. :)

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 11 Ağu 2015, 00:58 
Süvariler

Alıntı:
Alıntı:
Teori üstadın affına sığınarak,

Sayın havasavunma, 15 yaşında mıyız? Oldu olacak kullanıcı adlarının altına apolette koyulsun. :)
Ben 16 yaşındayım belki ondandır :D

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 11 Ağu 2015, 01:12 
Akıncılar

Sayın havasavunma, 15 yaşında mıyız?
16 yaşında ve canavar gibi. İleride çok can kurtaracak, çok dua alacak kaya gibi bir adam olacak.

Süvariler, normal üyeliğin bir üstü olan rütbedir. Forumda açık tüm bölümlere ve konulara kısıtlamasız yazabilmeyi sağlar. Asgari saygı seviyesini koruyan, "okunacak şekilde" düzgün ve anlamlı mesajlar yazan üyeler süvariler grubuna alınır. Akıncılar, bir üst rütbedir. Forum ortamının esprisini anlamış, saygıda kusur etmemeye çalışan, güvenilir, bunun yanında nitelikli bilgi içeren mesajlar yazan, diğer üyelerin "yazsa da okusak" diye beklediği üyeler akıncılar grubuna, diğer akıncıların da onayıyla dahil edilir.

Kısaca; internet gibi kirin pisliğin çöpün, trollerin cirit attığı bir ortamda süvariler=şuurlu akıncılar=güvenilir kişi demektir.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 11 Ağu 2015, 09:42 
Süvariler

Bende yıllar önce yeni üye olduğum'da ustamdan önce gelir dükkanı açar,sular süpürür, dükkanın tozunu alırdım.... ;)

şimdi bu işler gönül işidir. bence sevmek,gönül vermektir Türk savunma sanayii sektörüne-forumuna...

Bu sevgi yi besleyenler sabırdır... sebat'dır....

herkesin bu sabır ve sebat'a sahip olması dileklerimle...

selamlar..sevgiler..saygılar...

motorların sesleriii aks eder dağa taşa..; ordumun çelik kolu... ŞANLI EJDER SEN ÇOK YAŞA....

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 13 Ağu 2015, 21:24 
Süvariler

@ilhan: Cevabınız için çok teşekkür ederim.

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 11 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC+03:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz

Geçiş yap: