TRMilitary

Tam Bağımsız Türkiye için Yerli Savunma Sanayii
Zaman: 16 Oca 2018, 22:38

Tüm zamanlar UTC+03:00

Üye alımı belirsiz bir tarihe kadar kapatılmıştır,mail yolu ile ve ya sosyal hesaplar üzerinden taleplerde bulunmayınız.
Loading

Yeni başlık gönder  Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 5 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: BU SİTE DEMOKRATİK Mİ?
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2014, 19:27 
Üye

SİTEYE BİRŞEYLER PAYLAŞMAK,SİZLERDEN BİRŞEYLER ÖĞRENMEK,İÇİN ÜYE OLDUM.AMA BAZI YORUMLARIM YOK SAYILIYOR.FİKİRLERE SAYGI YOK,AŞAĞILAMA GIRLA.BİR ÜYE SORU SORUYOR, AMA ÜYENİN SESİNİ DUYAN YOK,HORTLAK MUAMELESİ GÖRÜYOR.YANİ AÇIK SÖYLEMEK GEREKİRSE KÖRLER SAĞIRLAR BİRBİRİNİ AĞIRLAR OLMUŞ.YORUM YAZAMAYACAKSAM BENİ NİYE ÜYE OLARAK TUTUYORSUNUZ KARDEŞİM.SİLİN ÜYELİĞİMİ.SAYIN KILIÇ ÜYELİĞİMİN İPTALİ İLE İLGİLİ İSTEMİMEİBURASI OYUN PARKI DEĞİL DEMİŞ.AKSİNE TAM BİR OYUN PARKI, İSTEDİĞİNİZİ SUSTURUYORSUNUZ,İSTEDİĞİNİZİ KONUŞTURUYORSUNUZ.ÜYELER FİKİRLERİNİ AÇIKÇA YAZAMAYACAKSA KİBARCA ÜYELİKTEN ÇIKARTIRSINZ.BURASI HAPİSHANE Mİ Kİ GİREN ÇIKAMIYOR.HAPİSHANE İSE HİÇ OLMAZSA CEZAMIZ NE ZAMAN BİTECEK NE ZAMAN TAHLİYE OLACAĞIZ BUNU BİLDİRİN. :oops:

Başa dön

Mesaj Başlığı: Re: BU SİTE DEMOKRATİK Mİ?
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2014, 19:37 
Süvariler

Saçma sapan şeyler yazarsanız yayınlamazlar.Misal ben.Her başlığa yorum yapabiliyordum.Şimdi kısıtlı yazıyorum,yönetici izni ile.Ayrıca özel mesajda atamıyorum.Yöneticiler,yazdıklarınızın ipe sapa gelen şeyler olduğuna kanaat getirirse zaten yorum yapabilirsiniz.Bence yorumlarınız/fikirleriniz üzerinde bir daha düşünün.Belki o zaman kısıtlama olmadan yorum yaparsınız.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2014, 19:46 
Genel Yetkili
Kullanıcı avatarı

En son sentetik tarafından 26 Eki 2014, 19:58 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2014, 19:51 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Belki yanlışlıkla ana sayfa falan yapmıştır.Geri düzeltemiyordur :D Her açtığında aklına yorum silme olayı geliyor olabilir.
Bence biraz daha fırsat verin.2.yorumu yazan arkadaş doğru diyor.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2014, 20:24 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

İlk önce forum kurallarını öğrenin ondan sonra kafanıza göre konu açıp yorum yapmaya başlayın.

Tanrı hasımlarıma acısın, zira ben onlara acımayacağım."

Sakallı Nurettin Paşa”

“Biz ki Melik-i Turan, Emir-i Türkistan’ız, Biz ki Türk oğlu Türk’üz; Biz ki milletlerin en kadimi ve en ulusu Türk’ün Başbuğuyuz!”

Başbuğ Timur

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 5 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC+03:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz

Geçiş yap: