TRMilitary

Tam Bağımsız Türkiye için Yerli Savunma Sanayii
Zaman: 20 Oca 2018, 14:16

Tüm zamanlar UTC+03:00

Üye alımı belirsiz bir tarihe kadar kapatılmıştır,mail yolu ile ve ya sosyal hesaplar üzerinden taleplerde bulunmayınız.
Loading

Yeni başlık gönder  Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 30 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Hesabim silinmedi demek.
MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 18:36 
Uzaklaştırıldı

Evet. Ricalarima ragmen bu hesab silinmedi ve ufacik Kardesimin Ruh sagligina göz diktiniz. 12 Yasindaki Cocuk Tank, Top, Tüfek konusmaz. Bisiklet, kizlar ve Spor konusur.

Bendende size Kardesime karsi yapilan haksizlik icin bir rest. Bu hesabi artik ben kullanacagim ve size Forumunzda bir iki tane hosnut olmadigim konularda sikayetlerimi bildirecegim.

Umarim rahatsiz olmassiniz ve bu hesabi silmediginizdende pisman olmassiniz.

Saygilarimla.

Başa dön

Mesaj Başlığı: Re: Hesabim silinmedi demek.
MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 18:48 
Süvariler

Size ilk mesaji yazmakta hep bana kismet oluyor. Bu hizda yazmaya devam ederseniz kisa surede akincilar grubuna dahil olursunuz. :lol:

Edit: Size bir onceki konunuzda soylemistim, girmem dedikce her gun girip okursunuz. Beni hakli cikardiniz. :D

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 19:03 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Evet. Ricalarima ragmen bu hesab silinmedi ve ufacik Kardesimin Ruh sagligina göz diktiniz. 12 Yasindaki Cocuk Tank, Top, Tüfek konusmaz. Bisiklet, kizlar ve Spor konusur.

Bendende size Kardesime karsi yapilan haksizlik icin bir rest. Bu hesabi artik ben kullanacagim ve size Forumunzda bir iki tane hosnut olmadigim konularda sikayetlerimi bildirecegim.

Umarim rahatsiz olmassiniz ve bu hesabi silmediginizdende pisman olmassiniz.

Saygilarimla.
14 yaşımdan beri bu forumdayım. 13 yaşından beri takipçisiyim. Son 2 yıldır yönetici kadrosunda bulunuyorum. Şimdiye kadar hiç cinnet geçirip adam vurmadım. Ruh sağlığımın yerinde olduğunu düşünüyorum. TRMilitary'nin de beni silahla yatıp kalkan redneck bir sayko değil; adam ettiğini düşünmeyi tercih ediyorum. Kardeşinizin hali hazırda doğumdan kaynaklı mental bir problemi yoksa bu forum kendisini bir psikopata dönüştürmez, emin olun.

Aramızda, savunma sanayi sektöründen katılımcılar, eski/uzman askerler, çoluk çocuk sahibi yaşlı başlı adamlar, üniversite öğrencileri ve lise öğrencileri var. Hepsinin ortak noktası savunma sanayii ve askeri strateji'yi hobi edinmiş olması. Bir aile olduğumuzu düşünmeyi tercih ediyorum.

Dediğim gibi, ergenlik yıllarımın tamamını forumda geçirdim. Sağlıklı flörtlerim de oldu. Şu an da bir kaç aydır devam eden bir ilişkim var. Kendisi bu hobimi "aptalca" bulsa da, benim hobime saygı duyuyor. Siz de kardeşinizinkine saygı duysanız?" bisiklet binmeyi de çok severim. Dünkü maçı izlediniz mi?

Sonuca geleyim, kişisel bir intikam duygusuyla forumu hem üyelere hem kendinize cehennem etmezseniz, kısa sürede zaten göreceksiniz. İroniktir, benzer bir intikam duygusuna yakalanırsanız, kendinizin bir takım sorunları olduğunu belli edeceksiniz. Haydi rastgele.

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 19:11 
Üye

Bu hesabi artik ben kullanacagim ve size Forumunzda bir iki tane hosnut olmadigim konularda sikayetlerimi bildirecegim.
Onceki konuda yazmistim :mrgreen:
Alıntı:
Benim ongorum, Site bu arkadasimi da baglayacak ve kac yil sonra ben kardesimin actigi hesabi kapatmaya gelmistim, ne oldugunu anlamadan kalmali oldum diyecek

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 19:23 
Süvariler

Evet, elestiri ve sikayetlerinizi bekliyoruz :)

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 19:30 
Süvariler

Liseden daha 1 ay önce mezun oldum ve 7. sınıftan, 13-14 yaşından beri bu forumdayım. Ve galiba anlamadığınız konu şu; bu forum sadece 'tank, top, tüfek' değil. Eğer takipçisi olursanız gerçekten güzel tarihi, siyasi, bilimsel yazılara erişip, ufkunuzu genişletebilirsiniz.

Forumda tarihi ve politik konularda gerçekten bilgi hazinesi diyebileceğimiz saygın abilerimiz mevcut. Kendileriyle özel mesajla veya forumda bir konu hakkında tartışırken bile onlardan öğrendiğim konular oldu. Farklı perspektiflerden konuya bakmamı sağlayan tartışmalarda yaşadım.

Evet, genel itibariyle burası bir savunma sanayi forumu ancak içinde nice bilgiler barındırıyor.

Kardeşinize de bir el verin, o da gelsin foruma.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 20:26 
Uzaklaştırıldı

Mesele Cinnet gecirmek degil. Mesele 21.nci Yüzyila uymayan Hayalleri Genclere sorumsuzca asilamak.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 20:32 
Süvariler

Mesele Cinnet gecirmek degil. Mesele 21.nci Yüzyila uymayan Hayalleri Genclere sorumsuzca asilamak.
Acaba lutfedip o hayalleri benimle paylaşabilir misiniz? Forumun en genç sıralamasında ilk 10'a girerim muhtemelen de. O yüzden merak ettim. Ayrıca henüz yeni üye olduğunuz için bazı konulara yazmanız kısıtlanmıştır. Forumu dışarıdan sıradan bir top tüfek sitesi gibi görüp gelenler forumdaki "adabı" daha doğrusu seviyeyi öğrensinler diye bir süre yazamazlar her konuya.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 20:40 
Uzaklaştırıldı

Bu hesabi Kardesim kullanmayacak. Ben burda bulunmak istemiyorum. Niye bu Hesabim silinmiyor?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 20:42 
Uzaklaştırıldı

Bir Agabeyin Kardesini korumasina bile karsi cikiyorsunuz. Hangi Dünyada, hangi Savaslarda basarili olabilirsiniz?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 20:44 
Süvariler

Bu hesabi Kardesim kullanmayacak. Ben burda bulunmak istemiyorum. Niye bu Hesabim silinmiyor?
Çünkü siz kardeşinizin özgür iradesine tecavüz ediyorsunuz. En başta bu hesap benim silin dememekle hata ettiniz. Ayrıca kanımca bu meselede forumca inada bağladık. Sizi ateşli silah manyağı psikopatlar olmadığımıza ikna etmemiz gerekecek. :D

not: Size zahmet yukarıdaki sorumu da cevaplarsanız... Hani şu hayalli olanı.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 20:45 
Akıncılar

Hocam girmezsen burada bulunmuş olmuyorsun zaten..

Ama korkarım ki forum da seni çok sevdi.. Sempatik buldu.. Bir neşe oldun.. Üstelik bir dolu hakkı hukuku çiğneyip geçen forumcular bir kişisel haklar meleği kesildi..

Bence bizi değiştirmeye başladın Hocam.. Hiç gitme, kal.. Belki biz de çiçeğe böceğe sararız sayende..

Sevap işlemiş olursun.. :roll:

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 20:49 
Süvariler

Bir Agabeyin Kardesini korumasina bile karsi cikiyorsunuz. Hangi Dünyada, hangi Savaslarda basarili olabilirsiniz?
Kardeşinizi neden koruyorsunuz beyefendi? Şu sözünüz bize alenen hakarettir!
Bizler bu konuya ilgi duyuyoruz. Bu bizim hobimiz. Siz futbol izlemeyi çok seversiniz belki ama çıkıp profesyonel bir takımda ne kadar oynayabilirsiniz? Bu forum yalnızca bilgi forumudur. Bizler insanları savaşa hazırlamıyoruz ki, veya ah ulan şu tankı bana verseler hemen dalardım Irak'a şuraya buraya diyenler de forumda çok barınamıyor zaten.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 20:50 
Uzaklaştırıldı

12 Yasindaki Cocugun serbest Iradesimi olur?

Sitenizi savunmak icin abuk sabuk Propaganda üretmeyin.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 20:52 
Süvariler

Olur tabii. Neden olmasın ki? Sizin kardeşiniz/ kardeşimiz düşünemiyor mu? Düşünen her insanın bir fikri vardır ve bu fikirlere saygı duyulmalıdır. Şöyle yapalım, siz bizi niye sevmiyorsunuz yahu? Melek gibi adamlar, hanımlarız. :oops:

En son P38 tarafından 14 Tem 2014, 20:53 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 20:52 
Akıncılar

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 20:55 
Süvariler

Madem 12 yasinda cocuk, internette kontrolsuzce surf yapacak serbest iradesi oluyorda trmilitarye uye oluncami iradesi olmuyor? Trolluk yapiyorsun farkindayiz ama uzatma artik tadinda birak.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 20:56 
Süvariler

Hocam merhaba,

Yukarıda alıntılamış olduğum ifadenizden pek birşey anlayabilmiş değilim. 21.yüzyıla uymayan hayaller nelerdir sizce ?

Burada hiç "şurayı yakalım, burayı yıkalım, tepelerine bombalar yağdıralım, şunlara zarar verelim, doğduklarına pişman edelim" gibi şeyler konuşulmaz eğer 21.yüzyıla yakışmayan hayallerden kastınız buysa.

Dünyadaki emperyal amaç gütmeyen ülkelerin orduları tek bir amaca hizmet eder, o da barışı korumaktır. Bizler de Atamızın "Yurtta sulh, cihanda sulh" ilkesine gönülden bağlı insanlarız, normal sıradan yaşantılara sahibiz, ruh hastası, psikopat tipler değiliz. Ben mesela IT sektöründe çalışan bir mühendisim. Buradaki diğer arkadaşlarımız da çalışıyorlar ya da öğrenciler. Bizler delice hayaller kuran anormal insanlar değiliz. Belli bir saygı çerçevesinde strateji ve fikirleri paylaşıyoruz.

Lüften içinizi ferah tutun. Siteye girmek ya da girmemek te sizin özgür iradenize kalmış bir tercihtir, gelene niye geldin denmez, gidene de niye gittin denmez.

Saygılar.

Sana ne mutlu efem...

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 21:00 
Süvariler

Siz de bu milletin bir parcasi degil misiniz ? Burada basta TSK olmak uzere baska ulke ordulari , ulke ve dunya gundemi , teknolojideki gelismeler , BILGISAYAR OYUNLARI ve sinema tartisiliyor ...

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 21:26 
Uzaklaştırıldı

Ben bir zamanlar, Dünyanin en üstün Milletinin bir parcasiydim. Ama o Millet yerle bir oldu.

Niyemi? Imparatorlugu yikildi cünkü. Hemde 100 Sene önce yikildi.

Eski sani geri getirebilirmisiniz? Ugrasmayin. Gelmez.

Futbolda bile Basari yok. Ürettiginiz Teknolojide cürük. Forumunuzu biraz okudum.

Bir Tank icin Koreye 500 milyon Euro ödemissiniz. Ortada bir tane Tank yok. Bir iki tane maket var. Biraz daha okudum ve en son Tatbikata baktim. Efes 2014. Ne göreyim. Orada M60 denilen demode eski tank kullaniyor Mehmetcik.

Yunanlarin envanterine baktim. Adamlar en son model alman tanklari almislar. Savasta Bizi kevgire cevirirler.

Bumu savunma politikaniz? Allah Akil fikir versin.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 21:27 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Ben bir zamanlar, Dünyanin en üstün Milletinin bir parcasiydim. Ama o Millet yerle bir oldu.

Futbolda bile Basari yok. Ürettiginiz Teknolojide cürük. Forumunuzu biraz okudum.

Bir Tank icin Koreye 500 milyon Euro ödemissiniz. Ortada bir tane Tank yok. Bir iki tane maket var. Biraz daha okudum ve en son Tatbikata baktim. Efes 2014. Ne göreyim. Orada M60 denilen demode eski tank kullaniyor Mehmetcik.

Yunanlarin envanterine baktim. Adamlar en son model alman tanklari almislar. Savasta Bizi kevgire cevirirler.

HAHAHAHAHAHA gülme tuttu yav :D Hocam onu anlamak için forumda kalmanız aramıza katılmanız lazım. Şimdi siz silahları red eddiğiniz için pek anlayamassınız. Bırakın gelsin silahlar. Bilmediğiniz şeyler var.

En son Punish tarafından 14 Tem 2014, 21:38 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 21:42 
Uzaklaştırıldı

Silaha karsi olmak, aptal olmak anlamina gelmiyor.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 21:47 
Site Başkanı

Belki dünyada ülke sınırlarının, kan davaları ve hırsızlığın olmadığı bir dünyada silaha karşı olmak mantıklı olabilir ama dünyanın şu anki durumunda barışın güvencesi silahların koruması altında sağlanabilir ancak...

Geri kalan iletiler yorum yapılmayacak kadar saçma zaten boş verin arkadaşlar uğraşmayın :)

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 21:48 
Akıncılar

Peki, üyelerin hesaplarını sildirmeyi talep etme hakkı olmadığı forum kurallarında açık şekilde yazılıyken ille de beni silin diye tutturmak ne anlamına geliyor ağa?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 21:48 
Akıncılar

@Strateji, boş ver gel takıl işte, kardeşini de al yanına. Buraya akıllı girip manyak çıkan olmadı daha. Belki manyak girip akıllı çıkan olmuştur, şeçeresine bakmak lazım.

Hem belki karşıyım dediğin şeyin ne olduğu hakkında bir fikrin de olur, bilinçli bir şekilde karşı çıkarsın. ''Neyine karşısın'' dediklerinde sap gibi kalmazsın, elin ağzı torba değilki bak diyorlar işte.

Ben bu forumda hiç fena adam görmedim, yüreğini ferah tut. İyi yerdesiniz.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 21:51 
Uzaklaştırıldı

Baris silahla saglanmaz. Baris Insanlikla saglanir. Bunu göremeyecek kadar Gözünüz kararmis.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 21:53 
Süvariler

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EZ7jk-XFIDM[/youtube]

Bu video geldi aklıma nedense. :roll:

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 21:57 
Site Başkanı

@stratejist Doğru diyorsun, güzel diyorsun da, şu anda yer yüzünde var olan her insanın zihin yapısı onu anlayabilecek kadar "eğitilmiş" değil hocam, adamlar Irak'ta, Somali'de, Afganistan'da, Kenya'da, Kolombia'da, Nijerya'da, Tayland'da, Filipinlerde sivillere intihar saldırıları düzenliyor, ilkokul öğrencilerini rehin alıyor, kan döküyor. İnsanlar inandığı dini, mezhebi hatta politik görüşü yüzünden bile birbirini öldürüyor, tüm bunlar olurken sizin tasavvur ettiğiniz "insanlık dersi" pek ikinci planda kalıyor. Bize değil, anlatacaksanız bu tip insanlara anlatın bunları...

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 22:00 
Akıncılar
Kullanıcı avatarı

Hocam yunan artık bizim rakibimiz değil. Hiç bir zamanda olamadı.

100 yıl önce yıkılan imparatorluktan bahsediyorsunuz. O imparatorluk ömrünü yaptığı hatalar neticesinde çok daha önce doldurmuştu. Övdüğünüz o imparatorluğun son zamanlarında övündüğünüz o millette, türk kelimesi ne anlama geliyordu? Bir zahmet araştırın. Bizim çok daha büyük imparatorluklarımız olmuştur. Ben onlarla övünüyorum şahsen. Osmanoğulları ile değil. Devşirme padişahları hiçbir zaman atalarımdan biri olarak kabul etmem.

Forumda daha çok zaman geçirmeniz dileği ile. Umarım, eksiğinizi gördüğüm türk tarihi hakkında, türk tarihi bölümümüzü okuyarak bilgilenirsiniz.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 22:12 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Bu kadar lak lak yeter,kimseyi zorla üye yapmıyoruz ve burada zorla tutmuyoruz.

Süresiz uzaklaştırma.

Tanrı hasımlarıma acısın, zira ben onlara acımayacağım."

Sakallı Nurettin Paşa”

“Biz ki Melik-i Turan, Emir-i Türkistan’ız, Biz ki Türk oğlu Türk’üz; Biz ki milletlerin en kadimi ve en ulusu Türk’ün Başbuğuyuz!”

Başbuğ Timur

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 30 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC+03:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz

Geçiş yap: