TRMilitary

Tam Bağımsız Türkiye için Yerli Savunma Sanayii
Zaman: 17 Oca 2018, 21:14

Tüm zamanlar UTC+03:00

Üye alımı belirsiz bir tarihe kadar kapatılmıştır,mail yolu ile ve ya sosyal hesaplar üzerinden taleplerde bulunmayınız.
Loading

Yeni başlık gönder  Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 56 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1 2
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2014, 03:55 
Akıncılar

Bir önceki sayfanın en son iletisi:

Üstadim kardesiniz emin ellerde merak etmeyin,bize emanet artik,adam 12 yasinda doğru bir seçim yapmıs,köstek olmayın destek olun lütfen.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2014, 04:25 
Süvariler

Alıntı:
Ayin hala başlamadı mı?
Yok hocam. İftarı yapalı çok olmadı ondan biraz gecikti. Ama her zamanki gibi olacak. Herkes evindeki birkaç tüfeği ve çeşitli tabancaları getirecek. Onları önlerine alıp söküp takmak suretiyle ilk ibadet gerçekleştirilecek. Sonra bu silahlara secde edilecek. En son ayinde varsa KILIÇ, yoksa Sanchez, Hiram Maxim, John Browning, Samuel Colt gibi evliyalarımıza dua edecek. En son gülsuyu ve lokumla dağılacağız. :D
Yarın akşam, şeker yanaklı tonton amıcamız Mikhail'in 203'ü çıktığından mevlid okutacağız. :cry: Izmash'ın sponsorluğunda pilav ve ayran dağıtılacak. Tüm forumu bekleriz...

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2014, 04:29 
Üye

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2014, 08:05 
Üye

Ben şunu hiç anlayamadım anlayamamda , arkadaşlarımlada tartısırım hep , neymis silaha para vererek paraları sokağa atıyormusuz , silahlanma boşunaymış , silaha karşılarmış vs... Be kardesim etrafımızda bize çiçek fırlatmak için beklemiyorlar bu kadar kör cahil yada aptalca düsünce bicimi olabilir mi yahu , tarihini , komsularının emellerini bilmemek öğrenmemek ayıptır bu devirde. Hele ki teknoloji kazanımının en yüksek noktası savunma sanayi iken. Siz sevmiyorsanız bakmayın yeter , ilk önce bi coğrafyamızı sonra ülke ve komsularımızla olan yakın tarihimizi öğrenin sonra tekrar bekleriz...

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2014, 12:26 
Uzaklaştırıldı

Kararimi verdim. Bu Forum benim Kardesime yararli degil.

Hepinize iyi tartismalar ve iyi eglenceler. Bu son mesajim olacak.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2014, 12:32 
Süvariler

Forumunuzu kisaca gözden gecirdim.

Kararimi verdim. Bu Forum benim Kardesime yararli degil.

Hepinize iyi tartismalar ve iyi eglenceler. Bu son mesajim olacak.
Sen nekadar son mesajim olacak desende, her gun caktirmadan girip bakacaksin. Bunu sende bende cok iyi biliyoruz. :twisted:

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2014, 13:20 
Akıncılar
Kullanıcı avatarı

Ben de son iletimi atayım. Kardeşin internet ortamında gelebileceği en doğru yere gelmiş. Ne onun kararlarına karışmaya hakkın var ne de geri kalan hayatına. Kendisine ve başkasına zarar vermeyeceği her hareketine saygı duymayı öğren ve sende büyü. Üyelikle ilgili kurallarımız belli daha önce yukarıda belirtilmiş.

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 56 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1 2

Tüm zamanlar UTC+03:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz

Geçiş yap: