TRMilitary

Tam Bağımsız Türkiye için Yerli Savunma Sanayii
Zaman: 20 Oca 2018, 14:18

Tüm zamanlar UTC+03:00

Üye alımı belirsiz bir tarihe kadar kapatılmıştır,mail yolu ile ve ya sosyal hesaplar üzerinden taleplerde bulunmayınız.
Loading

Yeni başlık gönder  Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 6 mesaj ] 
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 05 Haz 2014, 14:51 
Akıncılar
Kullanıcı avatarı

Yeni üyelerin bazı hakları sınırlanmıştır. İlerleyen süreçte yöneticilerin inisiyatif ile gerekli düzenlemeler yapılır. Bu süreçte biraz forumda araştırma yapmanız daha hayırlı. Örneğin bu soruyu sormadan önce istek şikayet bölümünde sizin durumunuzdaki üyelerin iletilerini inceleseydiniz keşke.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 03:03 
Yeni Üye

Duyuru kısmına baktım, madde madde forum kurallarından bahsetmişsiniz, orada durumla ilgili bir açıklama getirmediğiniz için ben de doğal olarak soru sormak adına konu açtım. Yeni üyelerinizi konu konu araştırmaya iletmek yerine o maddelerin arasına bu konuyu da eklemenizi tavsiye ederim.

Eğer istediğim konularda yazı yazamayacaksam ne zaman istediğim konularda yazı yazabilirim? Ukrayna ile ilgili konuda yazmak istiyorum. Ukrayna takip ettiğim bir konu.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 11:21 
Akıncılar
Kullanıcı avatarı

Kurallar forumun temelidir. Bazen gerek duyulduğunda farklı uygulamalarla forumu ayakta tutmaya çalışıyoruz. Biz buna arada çıkan kanun hükmünde kararname diyebiliriz. Bu yüzden bu tarz uygulamalara uyulması gerekmektedir. Yeni üyelerin hepsi sizin gibi bilinçli değil. Bunu tespit etmemiz için öncelikle normal bölümlerde yazılar paylaşmalılar. Paylaştıklarınıza göre gerekli işlemi yaparız.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 15:43 
Uzaklaştırıldı

Aslında uygulama şöyle olsa daha kolay olur yönetim için. Her yeni üye yorum yazma yetkisi olur ama arada yazdıkları ile dikkat çeken yeterli görünmeyenlerin yazma yetkisi kısıtlanır. Öbür türlü katkısı olan lar yorum yapamadıkları için soğuyor kaybediliyor olabilir. bir sürü insan var sektörde çalışanlar var meraklılar var bunlara bir sene bekle demek sıkıcı ve adil değil.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2014, 23:42 
Yeni Üye

Neyse, vazgeçtim, burada bir iki paylaşım yapacağım diye kendimi beğendirmekle, sınavlarla uğraşamayacağım...

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 15 Tem 2014, 15:56 
Akıncılar
Kullanıcı avatarı

Valla BurakZ, bu uygulamayı sürdürmek zorundayız. Yılların verdiği ders bu bize. Kaçırdıklarımız için ise fırsat maliyeti diyorum. Yapacak bir şey yok. Herkesin gönlü olacak diye kurallar uygulanmaz. Burası herkesin kafasına göre yorum yaptığı gazete sitelerindeki köşeler değil.

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 6 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC+03:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz

Geçiş yap: