TRMilitary

Tam Bağımsız Türkiye için Yerli Savunma Sanayii
Zaman: 17 Eki 2017, 19:55

Tüm zamanlar UTC+03:00

Loading

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 385 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 14 5 6 7 8 Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: Tr Military öneriler.
MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2015, 17:35 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Bir önceki sayfanın en son iletisi:

Kuzey Irak Türkmenleri için ayrı bir başlık açabilir misiniz?

Halihazırda zor durumda olan kardeşlerimiz seslerini duyurmakta zorluk çekerlerken, belki bir nebzede olsa bizler bir farkındalık yaratabiliriz.

Bugün 5 tane kardeşimiz şehit edilmiş mesela.. Suriyedeki Türkmen kardeşlerimizden "Suriye'de iç savaş" başlığı sayesinde haberdar olabiliyoruz ama Kuzey Irakta'ki kardeşlerimiz için böyle bir durum söz konusu değil.

Forumun tecrübeli üyelerinden ricam olsun. Böyle bir şey başlatılsın.

Saygılar.

Ziya Gökalp

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2015, 19:09 
Akıncılar

Bugün 5 tane kardeşimiz şehit edilmiş mesela.. Suriyedeki Türkmen kardeşlerimizden "Suriye'de iç savaş" başlığı sayesinde haberdar olabiliyoruz ama Kuzey Irakta'ki kardeşlerimiz için böyle bir durum söz konusu değil.
Konu olmaması değil paylaşım yapılmaması buradaki önemli nokta. Paylaşım yapılmamasının bir sebebi basında pek haber çıkmaması da olabilir. Biliyorsunuz kendileri şii, bundan dolayı olabilir.

Bununla ilgili konu IŞİD Terör Örgütü ve Ortadoğu başlığıyla mevcut.

viewtopic.php?f=77&t=4469

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2015, 21:49 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Konu olmaması değil paylaşım yapılmaması buradaki önemli nokta. Paylaşım yapılmamasının bir sebebi basında pek haber çıkmaması da olabilir. Biliyorsunuz kendileri şii, bundan dolayı olabilir.

Bununla ilgili konu IŞİD Terör Örgütü Terör Örgütü ve Ortadoğu başlığıyla mevcut.

viewtopic.php?f=77&t=4469
Sayın hocam dediklerinize katılıyorum. Nasılki burada Suriyeli Türkmenler daha öncelikli bir haber kaynağı ise, aynı şekilde Azerbaycan içinde K.Irak Türkmenleri daha öncelik. Benim bugüne kadar takip ettiğim Azerbaycan platformlarında bu şekilde görülüyor. Maalesef..

Türkmenlerle ilgili haberleri takip edebileceğimiz hesaplar mevcut. Türkiye'de bölge hakkında bilgi sahibi insanlarda var. Kardeşlerimizin durumunu tartışmak için ana akım medyaya da ihtiyacımız yok, kendimiz birşeyler yaparız. K.Iraktan sorumlu yeni bir Dalamper illaki çıkar aramızdan :)

Ayrı başlık talep etmemin sebebi, "IŞİD Terör Örgütü ve Ortadoğu" başlığının Türkmenleri tam kapsamaması. Zira bugünlerde Türkmenler için asıl büyük tehdit Işidden ziyade kürt çeteleridir. Barzonun itleri artık hemen hemen her gün yeni bir saldırı yapıyorlar.

Elimizden hiç birşey gelmiyor, en azından bunu yapalım ve sesimizi fazladan bir kaç kişiye daha duyuralım.

Saygılar.

Ziya Gökalp

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 08 Ara 2015, 23:31 
Üye

Sitenin ios android uygulaması yapılabilme olasılığı varmı.Olsa çok iyi olur. :D

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 09 Ara 2015, 00:02 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Sitenin ios android uygulaması yapılabilme olasılığı varmı.Olsa çok iyi olur. :D
Şuan için gündemimizde yok,belki ilerleyen dönemlerde olabilir.

Tanrı hasımlarıma acısın, zira ben onlara acımayacağım."

Sakallı Nurettin Paşa”

“Biz ki Melik-i Turan, Emir-i Türkistan’ız, Biz ki Türk oğlu Türk’üz; Biz ki milletlerin en kadimi ve en ulusu Türk’ün Başbuğuyuz!”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 09 Ara 2015, 20:55 
Üye

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 10 Ara 2015, 00:33 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Kayıt olma niye kapalı acaba?
Sadece pazar günleri kayıt olunabiliyor.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 10 Ara 2015, 00:58 
Üye

Cep telefonları için Android ve İos uygulama olarak gelmeli.
Bunun için ödenek gerekiyorsa hesap açılmalı ve herkez belirli bir miktar para yatırmalı.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 10 Ara 2015, 01:12 
Üye

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 10 Ara 2015, 01:15 
Akıncılar
Kullanıcı avatarı

Cep telefonları için Android ve İos uygulama olarak gelmeli.
Bunun için ödenek gerekiyorsa hesap açılmalı ve herkez belirli bir miktar para yatırmalı.
Yukarıda cevabı verilmişti. Sorun para değil.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2015, 00:32 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

İletilerin altına beğenildi butonu eklense iyi olur. Her beğenmeye bir numara verilirse böylece iletinin değeri hakkında ayrıca fikrimiz olur.

Mp.net de daha önce önermişdim. themess de başlamışlar. iyide olmuş. Yanlış anlaşılmasın ben dedim diye değil tabikide. :mrgreen: Galiba o yönde istek çok olmuş. Aslında aynı dönemde TRM yede önermiştim galiba.

Ama nerde eski mp.net günleri. Siber savaşın ilk cephesi. Yunanla ne kapışıyordikki adamlar sonunda zorla ateşkes ilan ettirdiler.
:D themess in hiç tadı yok.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2015, 00:45 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Ben daha öncede söylemiştim fikir açısından göstermek gerekirse tam olarak bu şekilde. Alıntı butonu ise birden fazla mesaja cevap vermek için çok güzel birşey.

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2015, 13:39 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Sistemin sağını solunu kurcalama taraftarı değilim açıkçası, bu şekilde devam edecek.

Sakallı Nurettin Paşa”

“Biz ki Melik-i Turan, Emir-i Türkistan’ız, Biz ki Türk oğlu Türk’üz; Biz ki milletlerin en kadimi ve en ulusu Türk’ün Başbuğuyuz!”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2015, 19:30 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Sitenin kullanımı ne kadar zor ve karmaşık olursa o kadar iyidir. Çünkü o zamn sadece bu işi sevenler gelir, boş muhabbet arayan başka yerlere gider.

Zaten bildiğim kadarıyla site yönetiminin de reklam, para-pul gibi derdi de yok. Takdire şayan.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2015, 19:33 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Sitenin kullanımı ne kadar zor ve karmaşık olursa o kadar iyidir. Çünkü o zamn sadece bu işi sevenler gelir, boş muhabbet arayan başka yerlere gider.

Zaten bildiğim kadarıyla site yönetiminin de reklam, para-pul gibi derdi de yok. Takdire şayan.
Balistik yelek reklamı alalım baride belki giyerler :lol:

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2015, 20:06 
Uzaklaştırıldı

Arkadaşlar sitenin bir script i var bunlar profesyonellerce hazırlanmış hazır script ler. Böyle bir forumu iyi yazılımcı bile olsa kimse oturup kendi sitesi için yazamaz. Bu yüzden isteklerimizde makul olmak gerek. Şu olsun bu olsun demek o kadar mümkün değil. Yukarıda mesela Google araması var bunu becermiş eklemiş site ama beğeni tuşu koyalım, yada toplu alıntı tuşu kolaylım dedim mi o çok zor iştir kim yapacak onu veri tabanı giriyor o işin içine.
Script i değiştirmeye kalksalar bu sefer kaybolan şeyler gelen şeylerden çok olur eskisi daha iyiydi deriz.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2015, 00:30 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar isteklere, yeniliklere kayıtsız değilim ama sayın sahra'nın da dediği gibi site oldukça hassas bir veritabanı üzerine kurulu değişiklik yapmak istemiyorum.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 20 Ara 2015, 15:10 
Yeni Üye

ana sayfada ''istihbarat'' bölümü aradım. hatta bunun için üye olmuştum.

olsa güzel olur diye düşünüyorum.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 20 Ara 2015, 15:43 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

ana sayfada ''istihbarat'' bölümü aradım. hatta bunun için üye olmuştum.

olsa güzel olur diye düşünüyorum.
O istihbarat bölümüne niyeti farklı olanlarda girebilir bence gereksiz. Zaten istihbarat alan adam buraya niye yazsın.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 20 Ara 2015, 18:36 
Yeni Üye

istihbarat konularını konuşmak,tartışmak bilgi öneri ve deneyimler paylaşmak.

what could possibly go wrong?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 20 Ara 2015, 22:20 
Akıncılar

İstihbarat geniş bir kavramdır. Forumda çeşitli bölümlerde ve konularda konuşuluyor. Sizin bahsettiğiniz özel olarak istihbaratçılık konusu ise o pek bizim ilgi alanımıza girmez. Ayrıca imlayı düzeltmeden ilgili konularda da konuşamazsınız mesajlarınız silinir.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 20 Ara 2015, 22:33 
Yeni Üye

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 20 Ara 2015, 22:34 
Akıncılar

imlayı düzeltmek derken?
Cümleye büyük harfle başlamak örneğin.
Alıntı:
İmlayı düzeltmek derken?
Şeklinde.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 28 Ara 2015, 01:14 
Süvariler

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 28 Ara 2015, 08:34 
Üye

Sputnik yasaklansın.
+ Al Monitör

Bir sürü haber var bunun gibi , ayrıca Metin Gürcan zaman zaman bilinçsizce işler yapıyor. Kendisi kusura bakmasın görüşleriyle yargılayıp nefret duyacak değilim ama forumda tanıyan arkadaşlar kendisine minik bir uyarıda bulunursa sevinirim , Mete Yarar gibi toplumun çıkarını bilinçli şekilde savunmak başka şey bilinçsizce yazılar yazmak başka şey , bu tür yazılarının çok örneği var devamı gelecek olursa kendi adıma Metin Gürcan'ın görüşlerinin de forumdan uzaklaştırılmasını talep ediyorum , bu eleştirme ve bilinçlendirme işini piyasada yapacaksa orko gibi , Mete Yarar gibi insanlar yapsın , iyi niyetli davranıp farkında olmadan başkasının ekmeğine yağ sürenler mümkünse yapmasın , söyledikleri dış basında TSK ve Türkiye'ye zarar vermek için kullanılıyor.
Alıntı:

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2016, 15:28 
Süvariler

Geçmiş senelerde yapardık 2015de envantere girenleri görebileceğimiz bir başlık açsak Nasıl olur?
Yine 2016 yılı bütçesini konuşabileceğimiz bütçe başlıklı bir konu açılsa iyi olmaz mı ?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Oca 2016, 17:11 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Forum ana sayfasına bir çok forumda olan son konular,son mesajlar kutusu konulsa daha kullanışlı olur diye düşünüyorum

Aşk düştü gönlümüze...

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Oca 2016, 17:15 
Uzaklaştırıldı

Logonun hemen altındaki aktif konular* bağlantısına tıklamanız yeterli olacaktır.

search.php?search_id=active_topics

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Oca 2016, 17:37 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

1 - Sitenin sohbet bölümü olması gerekli.
2 - TAİ'ninki gibi bir giriş sayfamız olmalı.
3 - Askeri malzemelerin satıldığı bir mağaza oluşturmalıyız. Ben tişört tasarımı yapan birisiyim. Bir kaç deneme yapabilirim. Özellikle Trmilitary logolu bardak olur maket olur tişörtler biraz sosyal medya ağı üzerinden satılabilir.
4 - Bağış bölümü olmalı.
5 - App uygulamamız olmalı Android marketler için. Yapabilecek birilerini tanıyorum.
...

Böyle uzatırım listeyide kafa dengi adam lazım.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Oca 2016, 18:09 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Cizre, Sur, Silopi gibi yerlerde görev yapan asker ve polislerimize yanlarında olduğumuza dair bir mesaj veya bu mesaj gibi morallerini yükseltecek ürünler alıp yollayamaz mıyız ?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Oca 2016, 18:43 
Süvariler

Twitter hesabını daha aktif kullanılabilir.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Oca 2016, 19:34 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

1 - Sitenin sohbet bölümü olması gerekli.
2 - TAİ'ninki gibi bir giriş sayfamız olmalı.
3 - Askeri malzemelerin satıldığı bir mağaza oluşturmalıyız. Ben tişört tasarımı yapan birisiyim. Bir kaç deneme yapabilirim. Özellikle Trmilitary logolu bardak olur maket olur tişörtler biraz sosyal medya ağı üzerinden satılabilir.
4 - Bağış bölümü olmalı.
5 - App uygulamamız olmalı Android marketler için. Yapabilecek birilerini tanıyorum.
...

+1 destek.

Biraz daha milimalist ve akılda kolay kalacak bir logo yapılması da iyi olur (Tabii yine Atatürk'lü).
Mesela şimdiki logoda Atatürk sanki sitenin dışına bakıyormuş gibi. Bu logo sağ köşeye alınıp yazılar sola kaydırılsa daha güzel olur.

Güzel bir anasayfa lazım. Hani normal bir site gibi; anasayfada yerli silahların resimleri yatay kaydırılır biçimde çıksa, resimlerin üstüne tıklandığında da o silahın açıklandığı, hakkında bilgi verildiği bir sayfa çıksa... Sayfanın sağ tarafında köşe yazısı gibi kısa bir yazı olsa, her hafta yenilense, sol tarafında da yazılan makale tarzı yazıların başlıklarının olduğu bir pano olsa, başlığa tıklandığı zaman da o yazının olduğu sayfa çıksa... Güzel olurdu yani. Nacizane ben dahil, bildiğimiz kadar bilgiyle veya akla yatan önerilerimizle bu tarz yazacak bir sürü adam çıkar forumda.

Düzenleme: Bireysel silahlara daha geniş bir yer ayırılsa, şimdi tekel gibi görünen malum forumda bir sürü deprem ve çatırdamalar oluyor. Burada insanların seveceği gibi yalnızca bilgi öğrenmeye ve öğretmeye odaklanılan, gereksiz tartışmalardan kaçınılan, insanların kibirli olmadığı bir ortam oluşturulursa da çok güzel olur.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Oca 2016, 21:01 
Akıncılar

Sitenin sohbet bölümü olması gerekli.
Var, sohbet konusu yeterli. Diğer çetleşme ortamı gibi şekiller hem kontrol açısından iyi değil hem de son okunan mesajdan sonrasına bakma imkanı olmuyor, konuşulup geçenleri herkes göremiyor.
Alıntı:
TAİ'ninki gibi bir giriş sayfamız olmalı.
Aslında olmamalı, çünkü forum ortamının amacı en basit şekilde kullanılmasıdır. Trmilitary.com yazıp enter basınca direkt forumun çıkması gerekir. Bunun üstüne tek bir tıklama getirmek dahi kullanıcıyı yormaktır.
Alıntı:
Askeri malzemelerin satıldığı bir mağaza oluşturmalıyız. Ben tişört tasarımı yapan birisiyim. Bir kaç deneme yapabilirim. Özellikle Trmilitary logolu bardak olur maket olur tişörtler biraz sosyal medya ağı üzerinden satılabilir.
Öyle pazarda satar gibi malzeme satamayız internette. Bunun için şirket kurulması, verg, mükellefi olunması falan gerekli. Aksi takdirde suç oluşur. Yani şimdilik olmaz bir iş.
Alıntı:
Bağış bölümü olmalı.
Bunu düşünebiliz.
Alıntı:
App uygulamamız olmalı Android marketler için. Yapabilecek birilerini tanıyorum.
Ben de tanıyorum ama üç kuruşa olmaz forumun tüm fonksiyonlarını içeren bir uygulama. Ciddi bir bütçe gerekli. Tapatalk gibi uygulamaları tavsiye ediyorum.
Alıntı:
Cizre, Sur, Silopi gibi yerlerde görev yapan asker ve polislerimize yanlarında olduğumuza dair bir mesaj veya bu mesaj gibi morallerini yükseltecek ürünler alıp yollayamaz mıyız ?
Hediye gerekmez de olmaz da çoğu yerde kargo şirketleri teslimat yapmıyor. Belki aylarca daha yapmazlar. Mesaj olarak metin mesajları gereksiz olur. Ama görüntülü bir video mesajı toplasak? Facebook'ta asker-polislerin takıldığı sayfalarda yayınlatıp moral desteği verebiliriz. Bence herkes şahsi veya bulabildiği kadar kişiyle 5-10 saniyelik anlamlı mesajlar içeren videolar çekse, biz onları birleştirip yayınlayabiliriz. Birinin organize etmesi lazım. Gönüllü var mı?
Alıntı:
Twitter hesabını daha aktif kullanılabilir.
O yönde planlarımız var. Şu an için takipçi sayımız çok az. Takipçi yükselttikten sonra daha aktif olacak.
Alıntı:
Mesela şimdiki logoda Atatürk sanki sitenin dışına bakıyormuş gibi.
Bence gayet güzel şekilde "ileriye" doğru bakıyor. Sağda logo arap mıyız? Logo ve yerleşimi çok güzel logoya laf yok.
Alıntı:
Nacizane ben dahil, bildiğimiz kadar bilgiyle veya akla yatan önerilerimizle bu tarz yazacak bir sürü adam çıkar forumda.
Bu şekilde çalışma yapılabilir ama yazacak adam sayısının çok olduğuna katılmıyorum. Belli konuda uzmanlığı olup da yazmak isteyen bana ulaşşın, bakalım.
Alıntı:
Bireysel silahlara daha geniş bir yer ayırılsa
Ne gibi daha geniş? Yer zaten gayet geniş, gepgeniş. Ama katılımcı sayısı az. Bilgisi-uzmanlığı olan az, merakı olan da az, çünkü savunma sanayiinde bireysel silahların tuttuğu yer az. Bahsettiğiniz yer tabancatüfek forumu ise, zaten buranın o tür bir yere dönmesi de doğru değil. Bizde az ama öz, başka yerde bulunmayacak bilginin olması daha iyi.
Alıntı:
Memnun oluruz, oluru varsa kafa dengi adamlar burada hazır.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Oca 2016, 21:10 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Hediye gerekmez de olmaz da çoğu yerde kargo şirketleri teslimat yapmıyor. Belki aylarca daha yapmazlar. Mesaj olarak metin mesajları gereksiz olur. Ama görüntülü bir video mesajı toplasak? Facebook'ta asker-polislerin takıldığı sayfalarda yayınlatıp moral desteği verebiliriz. Bence herkes şahsi veya bulabildiği kadar kişiyle 5-10 saniyelik anlamlı mesajlar içeren videolar çekse, biz onları birleştirip yayınlayabiliriz. Birinin organize etmesi lazım. Gönüllü var mı?
Hocam belki daha iyi fikirler çıkabilir ama içimizde bu işi yapabilecek kişiler olduğuna inandığım için söylüyorum, yaptıkları operasyonlar adına güzel bir peç tasarlasak olmaz mı ? Bizzat ben Diyarbakır'a götürebilirim.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2016, 23:33 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Foruma girişte önce hata veriyor, sayfa yenilenince geçiyor. Acaba bir siber saldırı durumuyla mı karşı karşıyayız yoksa server'da mı bir problem var?

Not: Bunu yazarken bile "Your request timed out. Please retry the request." diye bir hata alıyorum.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2016, 23:52 
Üye
Kullanıcı avatarı

Foruma girişte önce hata veriyor, sayfa yenilenince geçiyor. Acaba bir siber saldırı durumuyla mı karşı karşıyayız yoksa server'da mı bir problem var?

Not: Bunu yazarken bile "Your request timed out. Please retry the request." diye bir hata alıyorum.
Aynı mesajı 2 gün önce sohbet başlığına ben atmıştım ama cevap gelmedi. Foruma DDOS atılıyor olabilir. Veya cache temizlemek gerekiyor da olabilir bunlar düzenli bakım gerektiren şeyler. Mesaj atarken çok kötü oluyor gönder diyorsunuz sayfa görüntülenemiyor. Yazmış olduğunuz mesajı da kaybediyorsunuz haliyle :) Alışkanlık oldu artık Gönder'e basmadan mesajı kopyalıyorum ne olur ne olmaz. :) Çok sık yapmaya başladı yalnız her tıklayışta sayfa görüntülenemiyor veriyor yenilemek gerekiyor bellek iyice doldu herhalde.

Not : Bu mesajı üçüncü denemede gönderebildim.

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2016, 14:44 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Cevap yazma panelinde video kodları yok ve elle yazılsa bile forum videoları sadece link olarak gösteriyor. Haberdar etmek istedim...

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2016, 21:15 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Beni hatırla butonu çalışmıyor sanırım her girdiğimde tekrar giriş yapmam gerekiyor.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2016, 02:39 
Uzaklaştırıldı

Tapatalk eklentisi olsa mükemmel olurdu

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2016, 03:11 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Beni hatırla butonu çalışmıyor sanırım her girdiğimde tekrar giriş yapmam gerekiyor.

Tarayıcınızın çerez ayarları ile ilgili bir sorun olabilir, görünen bir sorun yok gibi yinede kontrol ederim.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2016, 03:12 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Alıntı:

Tarayıcınızın çerez ayarları ile ilgili bir sorun olabilir, görünen bir sorun yok gibi yinede kontrol ederim.
Teşekkür ederim hocam.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2016, 00:20 
Akıncılar
Kullanıcı avatarı

Herkese tekrardan merhaba. Lego avatarlarını tekrar eklemek farz oldu. İsteyene yeniden yükleyebilirim.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2016, 00:24 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Şöyle önlerden yerimi alıyım da hocam ben. :)

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2016, 00:36 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Önceki avatar resimleri olduğu gibi duruyor,bir resim yükleme sitesine yüklenip tekrar kullanıma açılabilir.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2016, 00:41 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Ayrıca bazı özellikler eklendi foruma,bunlardan bir kaçı.

Konu linki üzerine fareyi getirdiğiniz de ilk mesajı ve son mesajın bir kısmını ön izleme ile görebiliyorsunuz.

Resimler tekrardan yeniden boyutlandırıldı.

Askeri bölümde ki konuların ilk mesajları her sayfada üst sırada da görünecek şekilde ayarlandı. Vakit buldukça diğer bölümlere de aynı özelliği ekleyeceğim.

Bir iki özellik daha ekledim ama onları şuan deniyorum.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2016, 00:43 
Akıncılar
Kullanıcı avatarı

Olsun taze taze yeni bir başlangıç adına sıfırdan yapabilirim. İstekleri öm den belirtirseniz mevcut başlıkta karışmaz.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2016, 01:12 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Ayrıca bazı özellikler eklendi foruma,bunlardan bir kaçı.

Konu linki üzerine fareyi getirdiğiniz de ilk mesajı ve son mesajın bir kısmını ön izleme ile görebiliyorsunuz.

Resimler tekrardan yeniden boyutlandırıldı.

Askeri bölümde ki konuların ilk mesajları her sayfada üst sırada da görünecek şekilde ayarlandı. Vakit buldukça diğer bölümlere de aynı özelliği ekleyeceğim.

Bir iki özellik daha ekledim ama onları şuan deniyorum.

Ek olarak sol üst köşede logonun altında (Bildirimler) adında bilgi kutucuğu var,ayarlarında seçeceğiniz tercihlere göre site içerisinde ya da mail olarak size çeşitli bildirimlerde bulunuyor.

Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2016, 01:18 
Akıncılar

Hocam paylaşılmış bir resme tıkladığımda, hem TRM ekranında büyük resim olarak açılıyor, hemde yeni sekmede otomatik olarak resim açılıyor. Chrome kullanıyorum, sorun benimle mi ilgili?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2016, 01:23 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Sizinle alakalı değil,ayarlanması gerekenlerden biri de o.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2016, 01:26 
Akıncılar

Sizinle alakalı değil,ayarlanması gerekenlerden biri de o.
Teşekkürler üstat cevap için.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2016, 10:24 
Akıncılar
Kullanıcı avatarı

1- Beni hatırla butonu çalışmıyor. Tüm bilgisayar ve tabletlerimde durum bu. Çerezlerde sıkıntı yok.
2- Konu başlıklarında sıralama karışık. 2011 ile 2015 iletileri birbirine girmiş. Düzenlemeye çalıştım olmadı.
Edit: düzelttim ama ille de eski tarihli bir mesaj başta oluyor. Bkz. resim:
Resim

Edit 2: Bir şey daha: Avatar kısmı çalışmıyor.

Saygılarımla.

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 385 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 14 5 6 7 8 Sonraki

Tüm zamanlar UTC+03:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz

Geçiş yap: