TRMilitary

Tam Bağımsız Türkiye için Yerli Savunma Sanayii
Zaman: 22 May 2017, 22:26

Tüm zamanlar UTC+03:00

Loading

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 375 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 13 4 5 6 7 8 Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: Tr Military öneriler.
MesajGönderilme zamanı: 20 Ağu 2015, 22:00 
Üye
Kullanıcı avatarı

Bir önceki sayfanın en son iletisi:

Çok aşırı olacak şimdiden ayıp etmişsem özür diliyorum

1-Üyelikte ufak bir anket olabilir,hani üye olmak isteyenin karakterini,üslubunu öğrenecek şekilde.Ama size çok zahmet verir onaylanması falan :(

2-Bu çok oluyo gerçekten.Bi Android,İos uygulaması olabilir.Bildirim,yazar takibi vs. olur(Çok biliyosan sen yap diyeceksiniz ama)

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2015, 00:53 
Süvariler

Alıntı:
Öneri: Daha önce uzaklaştırılmış, gittiği yerde burası hakkında gevşek gevşek atıp tutmuş ve sonra hiçbir şey yok gibi geri gelmiş yumuşakçalar tespit edilir edilmez çıktıkları deliğe geri sokulmalı bence.

Adamlarda karakter yok ki hocam 2-3 hesapla birden geliyorlar.dolayısı ile yönetim olarak paranoya moduna giriyoruz acaba bu omu şumu diye.

Tanıyabildiklerimizin yüzdesi %80 zaten sıkıntı yokta adamlar karakter güncellemesi yapınca zor oluyor :)
Merhaba, illaki tuttugunuz bir log tablonuz vardir. Eger kullanicilarin mac idlerini tutuyorsaniz karsilastirip engelyebilirsiniz. Tabiki surekli bilgisayar degistirmiyorlarsa.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2015, 13:02 
Site Başkanı

Zor malesef proxy programları kullanıyor akıllılar.

mac adresi ghost moda giriyor takip edilmesi zor.

Dediğim gibi adam olan insan forumdan uzaklaştırıldı veya yasaklandı ise gelir özürünü diler bir şans daha ister verilir görüşlerini belirtir.
Reel hayatı bizi ilgilendirmez buraya üye oluyorsa buranın karakterine ruhununa uygun davranıcak davranmıyorsa sonuçları belli.
Ha burda banlandıktan sonra trolleme maksadı ile sağa sola bulaşanı affetmem.

Buraya trol veya binbir karakter nicki ile gelip gidenler değil savunma sanayisine gönül verenler gerekli.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2015, 21:52 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

İşin tuhaf ve bir o kadar da yüzsüzlük içeren tarafı da,gerek kendi isteği ile ayrılan gerekse uzaklaştırma cezası alarak ayrılan bu arkadaşlar arkamızdan(başka plartformlarda) bizim hakkımızda ileri geri konuşmaktan,hakaret etmekten ve hatta küfretmekten çekinmedikleri halde dönüp dolaşıp tekrar buraya kayıt yaptırmalarıdır.

Hatta geçen son uzaklaştırılan üyelerden biri delikanlıya mert ya tek kullanımlık mail adresi alarak çapınca güya bize tehdit ve küfür içerikli mail atmış,şimdi adım gibi eminim şu anda burada tekrar üye olmuştur. Şimdi bu yürek yemiş tosuncuğa ve aynı niyetteki kişilere sunu söylemek istiyorum,eğer geçekten söylediklerinizi yapmak istiyor ve cesaretiniz de varsa çıkarsınız karşımıza ve söylediklerinizi yaparsınız.

Tanrı hasımlarıma acısın, zira ben onlara acımayacağım."

Sakallı Nurettin Paşa”

“Biz ki Melik-i Turan, Emir-i Türkistan’ız, Biz ki Türk oğlu Türk’üz; Biz ki milletlerin en kadimi ve en ulusu Türk’ün Başbuğuyuz!”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2015, 03:12 
Süvariler

Zor malesef proxy programları kullanıyor akıllılar.

mac adresi ghost moda giriyor takip edilmesi zor.

Dediğim gibi adam olan insan forumdan uzaklaştırıldı veya yasaklandı ise gelir özürünü diler bir şans daha ister verilir görüşlerini belirtir.
Reel hayatı bizi ilgilendirmez buraya üye oluyorsa buranın karakterine ruhununa uygun davranıcak davranmıyorsa sonuçları belli.
Ha burda banlandıktan sonra trolleme maksadı ile sağa sola bulaşanı affetmem.

Buraya trol veya binbir karakter nicki ile gelip gidenler değil savunma sanayisine gönül verenler gerekli.
Dogru soyluyorsunuz girmeyi kafaya koyduktan sonra illaki girecektir. Proxyler bilgisayar adini gizliyormu bilmiyorum ama mac id yerine windowsa verilen bilgisayar adinida loglayip bilgisayar adi ayni olup mac idsi farkli olanlari karsilastirip kestirme yapabilirsiniz. Benimki sadece bir fikir, kesin sonuc vermeyebilir ama en azindan bu bu adam olabilir diyebilirsiniz.
Alıntı:
İşin tuhaf ve bir o kadar da yüzsüzlük içeren tarafı da,gerek kendi isteği ile ayrılan gerekse uzaklaştırma cezası alarak ayrılan bu arkadaşlar arkamızdan(başka plartformlarda) bizim hakkımızda ileri geri konuşmaktan,hakaret etmekten ve hatta küfretmekten çekinmedikleri halde dönüp dolaşıp tekrar buraya kayıt yaptırmalarıdır.

Hatta geçen son uzaklaştırılan üyelerden biri delikanlıya mert ya tek kullanımlık mail adresi alarak çapınca güya bize tehdit ve küfür içerikli mail atmış,şimdi adım gibi eminim şu anda burada tekrar üye olmuştur. Şimdi bu yürek yemiş tosuncuğa ve aynı niyetteki kişilere sunu söylemek istiyorum,eğer geçekten söylediklerinizi yapmak istiyor ve cesaretiniz de varsa çıkarsınız karşımıza ve söylediklerinizi yaparsınız.
Delikanli adam direk telefon numarasini mesajla yazar ara beni der lafi kapatir. Kufur tehdit liseli ergen isi.

Benimde uyesi oldugum standart uye grubunun mesajlari onaylanmadan yayinlanmayabilir. Toplamda 50 mesaji olmayanda ozel mesaj gonderemesin. Yeni uyelik acsa bile actigi uyelik yanina kar kalir.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2015, 14:04 
Süvariler

Sene sonu 2015'te envantere girenler diye başlık açsak nasıl olur ?
Birde bazı projeleri nerede soracağımı bilemiyorum mesela milli Harpy. Cabatlı Waff'ta bu sene teslim edilcek gibi bir şey yazmıştı yanlış hatırlıyor olabilirim ama nereye yazacağımı bilemiyorum.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2015, 14:27 
Süvariler

Alıntı:
Birde bazı projeleri nerede soracağımı bilemiyorum mesela milli Harpy. Cabatlı Waff'ta bu sene teslim edilcek gibi bir şey yazmıştı yanlış hatırlıyor olabilirim ama nereye yazacağımı bilemiyorum.
2014 için açılmıştı.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2015, 14:38 
Uzaklaştırıldı

Bittiği zaman teslim edilecek dersem trollük 101 dersinden A+ almış olurum herhalde ;)

Sessiz sedasız zamanından önce teslim etmek için uğraşıyoruz.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2015, 23:30 
Süvariler

Alıntı:
Bittiği zaman teslim edilecek dersem trollük 101 dersinden A+ almış olurum herhalde ;)

Sessiz sedasız zamanından önce teslim etmek için uğraşıyoruz.
Kolay gelsin diyelim o zaman . ;) 8-)

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2015, 23:59 
Üye

Siteye güvenlik amacıyla ssl eklebilir.Sanırım cloudflare ücretsiz ssl sertifikası veriyordu

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2015, 12:43 
Üye

Eski site zamanında, alınan üyelere sorular soruluyor ondan sonra üyelik aktif ediliyordu, çok birşey değiştirir mi bilinmez ama yine benzer bir sistem yapılabilir, belirli sayının altındaki üyelerin paylaşımları sadece belirli bir alan içinde "genel" olarak paylaşılabilir, trolleri bastırmak bir yöntem olabiilir kanaatindeyim.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2015, 15:33 
Üye

Genç arkadaşlara, yeni üyelere günlük veya haftalık ileti sınırı koyulabilirse bazı şeylerin önüne geçmiş olur yönetim.

O zaman soracağı soruyu yazacağı iletiyi daha dikkatli seçer.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2015, 16:11 
Üye

Genç arkadaşlara, yeni üyelere günlük veya haftalık ileti sınırı koyulabilirse bazı şeylerin önüne geçmiş olur yönetim.

Yeni üyeleri bilememde genç arkadaşlar kısmına katılmıyorum.
Forumda yaşı yüzünden trolleyen saçmalayan veya devamlı hata yapanlar insanlar olduğunu düşünmüyorum.
Benim saçmaladığım zamanlar oluyor .Yönetim zaten uyarıyor gerekeni yapıyor .
Benim yüzümden de genç arkadaşlara bir şey denmesini istemem .
Sonuçta bazı şeyleri biz de burada öğreniyoruz.

''Türk Silahlı Kuvvetleri, bölücü terör örgütü tamamen yok edilinceye kadar bu haklı mücadelesine azim ve kararlılıkla devam edecektir. bu vesile ile aziz şehitlerimize bir kere daha huzurunuzda tanrıdan rahmet diler, aziz ruhları önünde saygı ile eğilir, ailelerine ve bütün Türk ulusuna başsağlığı dileriz."

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2015, 16:23 
Süvariler

Alıntı:

Bu foruma 1 yıldan fazla bir süredir üyeyim, yaşım da 16. 1 yıldır sadece 2 mesajıma işlem yapıldı. Kısacası katılmıyorum yaş olayına.Forumun amacı budur bence, herkes fikir belirtmeli, yönetim zaten belli yerlerde önce kendi kontrol edip mesajı yayınlıyor.Bence kontrol için de bu yeterli.

BekaKabiliyetine katılıyorum.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2015, 16:50 
Üye
Kullanıcı avatarı

Yaklaşık 3-4 gün önce "TSK Personeli Fotoğraf Galerisi" adlı başlıkta "Silah Kullanmanın Esasları"nı Sn.Shock.wave ve Sn.DENO üstadlar paylaştı."Silah Kullanma Esasları" adı altında ayrı bir başlık açılması iyi olur diye düşünüyorum.

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2015, 16:58 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Gençleri yedirmeyiz.. Deno gel, mevzu var..

Kim ne diyor; kimin aklı başında; kim saçmalıyor, kırmızılar ve lacivertler olarak elbette biliyoruz. Çizgiyi aşmadıkları sürece ses çıkarmıyoruz. Yıllardır böyle. Değişen bir şey yok.

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2015, 17:14 
Üye

Kim ne diyor; kimin aklı başında; kim saçmalıyor, kırmızılar ve lacivertler olarak elbette biliyoruz. Çizgiyi aşmadıkları sürece ses çıkarmıyoruz. Yıllardır böyle. Değişen bir şey yok.
İfadelerim yanlış anlaşıldı galiba,Gençleri yediğimiz falan yok :lol:

Forumu yıllarca takip etmiş genç üyeleri bu sınıfa koymuyorum, henüz forum da nasıl soru sorulacağını bilgi alınacağını kavrayamadan ileti yazabilme hakkı gereksiz kalabalığa sebep oluyor.

Yaşı 15 ama karşısındaki insanın kim olduğunu bilmeden bilgi yarıştırması hoş şeyler değil.

Gelecek gençlerin elinde ama önce adap ve sırasını bilme, nerede ne soracağını öğrenmesi gerekmiyor mu? Bunun için de yeni gelenlerin daha az konuşup daha çok okuyabilmesi için böyle kotalar olmalı diye düşünüyorum, zamanla forumca yazıları kabul gördükçe oda artık sınırsız yazabilme hakkını alabilir.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2015, 01:19 
Uzaklaştırıldı

Alıntı:

İfadelerim yanlış anlaşıldı galiba,Gençleri yediğimiz falan yok :lol:

Forumu yıllarca takip etmiş genç üyeleri bu sınıfa koymuyorum, henüz forum da nasıl soru sorulacağını bilgi alınacağını kavrayamadan ileti yazabilme hakkı gereksiz kalabalığa sebep oluyor.

Yaşı 15 ama karşısındaki insanın kim olduğunu bilmeden bilgi yarıştırması hoş şeyler değil.

Gelecek gençlerin elinde ama önce adap ve sırasını bilme, nerede ne soracağını öğrenmesi gerekmiyor mu? Bunun için de yeni gelenlerin daha az konuşup daha çok okuyabilmesi için böyle kotalar olmalı diye düşünüyorum, zamanla forumca yazıları kabul gördükçe oda artık sınırsız yazabilme hakkını alabilir.
Başka forumda olsaydık, sizin için "yeni geldi, sistemi sorguluyor" denip, birkaç günlüğüne uzaklaştırma verilebilirdi.
Kimsenin edepsizlik yaptığı veya sırasını karıştırdığı yok. Olanlara da zaten yönetim bilir ne yapacağını.

Saygılar.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Ağu 2015, 19:49 
Akıncılar

"Aloe" den şikayetçiyseniz, keyfen bir süre uzaklaştırabilirim. Kendisi kapıdan kovulup bacadan girse de, bir şekilde buralarda kabul gören çok eski üyelerdendir ama, zaman geçtikçe trolleşiyor. Putty iken çok beğenirdim, Burakz iken o kadar iyi olmasa da eh işte, okunuyordu. Aloe ise bildiği tek fıkrayı üçüncü kez anlatan emmiler gibi, ezberden çıkmayan sıkıcı heyecansız saçma sapan bir üye. Kendi beğendiği stil olan basitliği, sadeliği bile göstermiyor, çok şey yazıp az şey söylüyor. Yeterli talep gelirse süresiz de uzaklaştırabiliriz.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Ağu 2015, 20:16 
Akıncılar

Aloe tüm mesajlarıyla birlikte tarih oldu... Kendisine not: Olimpiyatta tavşan koşmaz. Eğer geri geleceksen bile öyle gelme.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Ağu 2015, 20:33 
Uzaklaştırıldı

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 28 Ağu 2015, 00:19 
Uzaklaştırıldı

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 28 Ağu 2015, 12:34 
Akıncılar

"Aloe" den şikayetçiyseniz, keyfen bir süre uzaklaştırabilirim. Kendisi kapıdan kovulup bacadan girse de, bir şekilde buralarda kabul gören çok eski üyelerdendir ama, zaman geçtikçe trolleşiyor. Putty iken çok beğenirdim, Burakz iken o kadar iyi olmasa da eh işte, okunuyordu. Aloe ise bildiği tek fıkrayı üçüncü kez anlatan emmiler gibi, ezberden çıkmayan sıkıcı heyecansız saçma sapan bir üye. Kendi beğendiği stil olan basitliği, sadeliği bile göstermiyor, çok şey yazıp az şey söylüyor. Yeterli talep gelirse süresiz de uzaklaştırabiliriz.
İşte dandik danışmanların da en büyük sorunu budur. Aykırı düşünmeleri sade tek atış yapmaları sebebi ile ilk anda matah bir şey zanneder firmana danışman alırsın. Zaman geçtikçe bir şey bilmediğini yarardan çok zarar verip gereksiz emek ve maliyet olduğu anlar kurtulmaya bakarsın.

Kızım gelinim oldu ama kusura bakmayın...

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 28 Ağu 2015, 12:54 
Akıncılar

Alıntı:
İşte dandik danışmanların da en büyük sorunu budur. Aykırı düşünmeleri sade tek atış yapmaları sebebi ile ilk anda matah bir şey zanneder firmana danışman alırsın. Zaman geçtikçe bir şey bilmediğini yarardan çok zarar verip gereksiz emek ve maliyet olduğu anlar kurtulmaya bakarsın.

Kızım gelinim oldu ama kusura bakmayın...
Kabiliyetsiz danışmanlardan daha önce çok çekmiş biri olarak size katılmamak mümkün değil sayın sailordream

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 28 Ağu 2015, 20:57 
Uzaklaştırıldı

Sonraki rumuzunu merakla bekliyoruz...
Bulundu, hiçte zor olmadı...

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2015, 00:21 
Süvariler

Bir mesaj alintilandiginda alinti yapilan mesaj sahibine alert olarak bir uyari verilse nasil olur? Su konudaki mesajiniz su kisi tarafindan altintilandi seklinde.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2015, 00:32 
Süvariler

Alıntı:
Bir mesaj alintilandiginda alinti yapilan mesaj sahibine alert olarak bir uyari verilse nasil olur? Su konudaki mesajiniz su kisi tarafindan altintilandi seklinde.
Kesinlikle, mesaj yazdığım her konuya girip bakıyorum cevap veren var mı diye. Donanımhaberdeki örnek alınabilir.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2015, 19:24 
Uzaklaştırıldı

Kaynaksız her haber forumu çöp haline getiriyor. Misal Anka konusu.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2015, 20:08 
Akıncılar
Kullanıcı avatarı

Forumda verilen linkler -bende en azından- yeni bir sayfada açılmıyor.
Yeni bir sayfada açılması daha iyi olur muydu acep?

Boyun eğmek şân ve şerefle yaşamış ecdâdımıza yapılması mümkün ihânetlerin en büyüğüdür... Savaşta cengâverlerin kaderi ölümdür. Biz ölsek de kahramanlığımızın şânı yaşayacak, çocuklarımız torunlarımız diğer kavimlerin efendisi olacaktır. ÇİÇİ

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2015, 21:03 
Süvariler

Farenizin üzerinde yuvarlak düğme(kaydırma amaçlı) varsa link üzerine gelip ona tıklayarak başka bir sekmede açılmasını sağlayabilirsiniz.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2015, 23:05 
Akıncılar
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Farenizin üzerinde yuvarlak düğme(kaydırma amaçlı) varsa link üzerine gelip ona tıklayarak başka bir sekmede açılmasını sağlayabilirsiniz.
ahahaha
sesli güldüm hocam.
elbette öyle de linke giderken bir an unutuyorum, sonra o sayfayı kapatınca forum da gitmiş oluyor.
napayım, yaşlıyım ben!
:D

Boyun eğmek şân ve şerefle yaşamış ecdâdımıza yapılması mümkün ihânetlerin en büyüğüdür... Savaşta cengâverlerin kaderi ölümdür. Biz ölsek de kahramanlığımızın şânı yaşayacak, çocuklarımız torunlarımız diğer kavimlerin efendisi olacaktır. ÇİÇİ

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2015, 23:11 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Önceleri linkler yeni pencerede açılıyordu sonra siteyi yeniden kurduğumuzda o özellik kayboldu,tekrar eklemeye çalışacağım.

Sakallı Nurettin Paşa”

“Biz ki Melik-i Turan, Emir-i Türkistan’ız, Biz ki Türk oğlu Türk’üz; Biz ki milletlerin en kadimi ve en ulusu Türk’ün Başbuğuyuz!”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 20 Eyl 2015, 19:01 
Akıncılar

Alıntı:
Bu konuya her girişimde yazayımmı yazmayayımmı diye düşünüyordum siz yazmışsınız. Olsa güzel olur.
Pc'de iseniz linkleri sağ tık>yeni sekmede aç, tlf-tablette iseniz linke basılı tutup yeni sekmede aç şeklinde yapmayı alışkanlık haline getirmenizzi tavsiye ederim.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 21 Eyl 2015, 23:01 
Uzaklaştırıldı

BMC Kirpi sayfasına yazdıktan sonra forumdan uzaklaştırma aldım.
viewtopic.php?f=7&t=53&start=1250

Neden yada niçin bilmiyorum..
Açıklama dahi yapılmadan uzaklaştırılmak, keyfe keder bir hal aldığını gösteriyor.

@matmat26

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 21 Eyl 2015, 23:30 
Akıncılar

BMC Kirpi sayfasına yazdıktan sonra forumdan uzaklaştırma aldım.
viewtopic.php?f=7&t=53&start=1250

Neden yada niçin bilmiyorum..
Açıklama dahi yapılmadan uzaklaştırılmak, keyfe keder bir hal aldığını gösteriyor.

@matmat26
Üzerine süvariler grubundan çıkarılarak her mesajı onaya tabi olan yeni üye grubuna alındınız. Defalarca uyarılmanıza rağmen, forum üyelerine düşmanca yaklaşan, pis ve aşağı üslubunuzu düzeltmediniz. Ceza duyuruları size verilen ceza ve uyarılarla dolu. Bir de yedek üyelik açmış olmanız, başınıza geleceği bildiğinizi gösterse de, hala suçu başkalarında aramaktan vazgeçmemeniz de değişmeyeceğinizi gösteriyor.

Matmat26 7 gün uzaklaştırıldı. Bundan sonra da yapacağı en ufak hatada süresiz uzaklaştırılacaktır.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 24 Eyl 2015, 13:19 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Öneriniz için teşekkür ederim,incelendikten sonra sisteme ekleyeceğim.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2015, 01:34 
Süvariler

Yasaklı kaynaklarda bir düzenleme yapılacak mı? Her olumsuz haber yapan kaynağın yasaklanmaması daha doğru olur.
Benim görüşüme göre; havuz medyası, cemaat medyası ve btönün kendi medyası dışındaki kaynakların serbest olması gerekir.

Yalan olan haberlerin paylaşılması durumunda zaten forumdaki bilgili üyeler düzeltme yapıp, gerekli tepkiyi veriyorlar.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2015, 01:57 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Yasaklı kaynaklar uygulaması yalan haberlerin önlenmesinden(tabi bu da var ama öncelik değil) ziyade Türkiye cumhuriyetinin bölünmez bütünlüğüne,laik ve üniter devlet yapısına ayrıca onun kurucusu olan ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün şahsına karşı yayın yapan medya organlarına tepkisel bir karşı duruştur.

Üyelerimize her hangi yönlendirme ve telkinde bulunmaksızın TRMilitary'nin tarafının belli edilmesidir amaçlanan.

Konu tartışmaya açık değildir arkadaşlar.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2015, 15:01 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Sitenin mobil sürümü olsa daha kullanışlı olabilir kanımca. Zira Android platformunda Chrome ile sıkıntısız giriliyor diyebilirim ama mobil sürüm daha iyi olabilir.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2015, 16:32 
Akıncılar

Sitenin mobil sürümü olsa daha kullanışlı olabilir kanımca. Zira Android platformunda Chrome ile sıkıntısız giriliyor diyebilirim ama mobil sürüm daha iyi olabilir.
Vardı. Ancak biz bir grup muhafazakar görünümcü isyan ettik olmaz olsun dedik :)

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2015, 16:51 
Süvariler

Bir ara tapatalk hakkında konuşuluyordu yeni bir tapatalk kullanıcısı olarak çok iyi olacağı kanaatindeyim.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2015, 22:20 
Süvariler

Alıntı:
Vardı. Ancak biz bir grup muhafazakar görünümcü isyan ettik olmaz olsun dedik :)

Aslinda onunda cozumu basit, eger gelen kullanici mobilse bir secim sayfasina yonlendirilir, mobil devam etmek istermisiniz gibi bir button koyulur. Evet derse m.index.php degilse index.php ye gider. Boylece herkesin gonlu hos edilmis olur. :)

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2015, 02:02 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Beğeni butonu gelebir veya + butonu, bir değer hususta çoklu alıntı yapabilme olabilir daha önce bulunduğum forumlarda istediğim mesajı alıntıya ekleyip daha sonra cevap yazabiliyordum birden fazla alıntıda çok faydalı oluyodu.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2015, 21:05 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Forum saatini geriye alabilir misiniz ?
Hocam kullanıcı paneli tercihlerden yaz saatini devre dışı bırakın.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 15 Kas 2015, 20:20 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Özel mesaj gönderemiyorum, panel boş görünüyor. Çözümü nedir?
Üyelerin mesajlarının altında da bir özel mesaj butonu olsa fena olmazdı aslında.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 15 Kas 2015, 20:38 
Süvariler

Alıntı:
Üyelerin mesajlarının altında da bir özel mesaj butonu olsa fena olmazdı aslında.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 15 Kas 2015, 21:22 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Alıntı:

Yeni üyeler belli bir mesaj sayısını geçene kadar özel mesaj özelliğini kullanamıyorlar,haliyle var olan özel mesaj butonunu da göremezsiniz.

Kullanabilmek için normal üye olunması gerekiyor.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 24 Kas 2015, 01:32 
Üye

Eminim sizde bir çok kere seyretmişinizdir youtubede şurda burda, ünlü çingeneler, ünlü gürcüler ünlü çerkezler , lazlar, kürtler, şunlar bunlar... birçoğu yalan yanlış olsada birçoklarını tanıma fırsatı bulduğumuzda inanın yaşanan olayların hainliklerin derinliklerini daha iyi anlayabilmek açısından fayda var diye düşünüyorum ...

Bu tip videoları bir başlık açıp bu başlıkta toplasak?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2015, 02:43 
Yeni Üye

Mesajlarım hemen onaylansa veya onaya gerek kalmasa keşke. Böyle hiç olmuyor :cry:

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Kas 2015, 02:47 
Uzaklaştırıldı

Mesajlarım hemen onaylansa veya onaya gerek kalmasa keşke. Böyle hiç olmuyor :cry:
Ben de aynı sorundan muzdarip olduğumu düşünüyorum. Sorularımın anlamsızlığını ve gereksizliğini geçersek, genel olarak hiç cevap almadığımı düşünüyorum ki bu kibirli görüşümü, yine, sorularımın mükemmelliğine değil, forumun belli üyeleri tarafından sorulan, tartışılan sorular üzerinden geliştiriyorum.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2015, 17:35 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Kuzey Irak Türkmenleri için ayrı bir başlık açabilir misiniz?

Halihazırda zor durumda olan kardeşlerimiz seslerini duyurmakta zorluk çekerlerken, belki bir nebzede olsa bizler bir farkındalık yaratabiliriz.

Bugün 5 tane kardeşimiz şehit edilmiş mesela.. Suriyedeki Türkmen kardeşlerimizden "Suriye'de iç savaş" başlığı sayesinde haberdar olabiliyoruz ama Kuzey Irakta'ki kardeşlerimiz için böyle bir durum söz konusu değil.

Forumun tecrübeli üyelerinden ricam olsun. Böyle bir şey başlatılsın.

Saygılar.

Ziya Gökalp

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 375 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 13 4 5 6 7 8 Sonraki

Tüm zamanlar UTC+03:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz

Geçiş yap: