TRMilitary

Tam Bağımsız Türkiye için Yerli Savunma Sanayii
Zaman: 26 Haz 2017, 05:04

Tüm zamanlar UTC+03:00

Loading

Yeni başlık gönder  Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Üye Kayıt Sistemi
MesajGönderilme zamanı: 07 Tem 2016, 14:33 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Yeni üye kayıt sistemi ile ilgili dikkat edilmesi gereken hususlar aşağıda maddeler halinde belirtilmiştir.

1.Üye alımları yönetim tarafından belirlenen günler dışında kapalıdır. İstisnai durum olarak forum içerisinde ki üyelerimizin referansı ile de üye alımı yapılabilir.

2.Kayıt işlemi sırasında kayıt için kullanılan kullanıcı adı ile e-posta adresi genel ahlak kurallarına uygun olmalı,bu kurallara uymayan ya da gayri ciddi ifadeler içeren hesap onaylanmadan silinir. Benim hesabım neden onaylanmadı diye merak ederseniz,nedenlerden biri budur.

3.Misyonumuzu ve kurallarımızı okumadan kayıt olmamanızı öneririm,çünkü daha sonra ben beğenmedim ayrılmak istiyorum hesabımı silin gibi çocukça isteklerde bulunmayınız,netice itibari ile zorla kayıt ettirmiyoruz üye olmadan da forumu takip edebilirsiniz.

Yaşanacak yeni gelişmelere göre maddeler değiştirilebilir ve ya yenileri eklenebilir.

Tanrı hasımlarıma acısın, zira ben onlara acımayacağım."

Sakallı Nurettin Paşa”

“Biz ki Melik-i Turan, Emir-i Türkistan’ız, Biz ki Türk oğlu Türk’üz; Biz ki milletlerin en kadimi ve en ulusu Türk’ün Başbuğuyuz!”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 13 Haz 2017, 20:05 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Üye olmak isteyen arkadaşlar kendileri hakkında kısa tanıtıcı bilgi(ad,yaş,meslek, sosyal hesaplar vb.)içeren elektronik postayı admin{at]trmilitary.com ve ya admin{at]trmilitary.org adresine göndererek başvuruda bulunabilirler. Yapılacak değerlendirme sonucunda uygun bulunması durumunda üye kaydı yapılacaktır.

Not: Göndereceğiniz postada kullanmak istediğiniz kullanıcı adını da belirtmeyi unutmayın,üyelik onaylandığında seçtiğiniz kullanıcı adı ile birlikte siteye giriş yapmak için sizin adınıza oluşturulacak geçici şifre(şifreyi sistem kendisi belirliyor) elektronik posta adresine gönderilecektir.

Yazışmada kullanacağınız e-posta adresi aynı zamanda kayıt için kullanılacağı ve oluşturulacak giriş şifresini elektronik posta adresine göndereceği için geçerli ve uygun posta adresi kullanmanızı öneririm.

Sakallı Nurettin Paşa”

“Biz ki Melik-i Turan, Emir-i Türkistan’ız, Biz ki Türk oğlu Türk’üz; Biz ki milletlerin en kadimi ve en ulusu Türk’ün Başbuğuyuz!”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2017, 19:44 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Gelen başvuruları değerlendirmek ve hesap oluşturma süreci bir kaç güne uzayabildiği için üst üste elektronik posta göndermenize gerek yoktur,gelen tüm başvurular okunuyor.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC+03:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz

Geçiş yap: