TRMilitary

Tam Bağımsız Türkiye için Yerli Savunma Sanayii
Zaman: 19 Ağu 2017, 08:26

Tüm zamanlar UTC+03:00

Loading

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 237 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1 2 3 4 5 Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2016, 22:57 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Bir önceki sayfanın en son iletisi:

Bir süre bile giremeyince hayatımda büyük bi boşluk oluştu, bidaha olmaması dileğiyle.

Birde bu hızlı cevap daha önceden istediğim bir şeydi şimdi gelmesi çok iyi oldu. :D

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2016, 23:29 
Akıncılar
Kullanıcı avatarı

Şeytan ayrıntıda gizlidir. Saldırının yönetici sayın İlhan'ın malum uyarısından sonra gelmesi manidar oldu.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2016, 23:47 
Akıncılar

Gecmis olsun tekrar. Rus hackerler mi saldirdi yoksa?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2016, 00:05 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Eğer güvenli server için para lazım olursa üye olarak katkı sağlamak isterim.Pek anlamam site güvenliği işlerinden.Katkısı olurmu onuda bilmiyorum.100 üye 20 şer lira atsa faydası olurmuydu mesela ?

Ruslar ve kekolar yapmıştır kesin.Tr yazısını görünce çökmüştürler.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2016, 01:01 
Akıncılar

Alıntı:
Eğer güvenli server için para lazım olursa üye olarak katkı sağlamak isterim.Pek anlamam site güvenliği işlerinden.Katkısı olurmu onuda bilmiyorum.100 üye 20 şer lira atsa faydası olurmuydu mesela ?

Ruslar ve kekolar yapmıştır kesin.Tr yazısını görünce çökmüştürler.
Aynen server için yardıma bende hazırım.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2016, 01:16 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Hayatımızda boşluk oluştu. Buranın kıymetini bir kez daha anladık. Geçmiş olsun cümleten. Emek veren herkese sonsuz teşekkür ederim.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2016, 01:58 
Uzaklaştırıldı

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2016, 11:56 
Genel Yetkili
Kullanıcı avatarı

Şuan kullanılan server'ın ne olduğunu bilmiyorum ama şöyle bir server kullanılabilir. Oldukça güvenilir ve 2x2 tb raid diski bulunur. Ayrıca Backup alanı da veriyor.

En iyisi linki incelemek: https://www.soyoustart.com/ie/offers/sys-ip-1.xml

Ben https://www.soyoustart.com/ie/offers/e3-sat-2.xml buradaki (E3-SAT2 versiyonu) olanı kullanmıştım. İşlemcileri XEON Server işlemcisi.

Ayrıca maddi olarakta katkı sağlayabiliriz istenirse.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2016, 12:31 
Süvariler

Billhassa saglam backup öncelik tasimalidir. Yedeklemeleri geri yüklemede halen sorun yasaniyormu. Bu durumu da gözönünde bulundurmamiz lazim.

Korkarim bu sanal arkasina saklanan saldirgan serefsizler rahat durmayacakklar.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2016, 14:14 
Yeni Üye

Bu server öbürüne göre çok yavaş. Eskisi jet gibiydi tıklamayla açılması bir oluyordu

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2016, 14:38 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Bu server öbürüne göre çok yavaş. Eskisi jet gibiydi tıklamayla açılması bir oluyordu

Server aynı server değişiklik olmadı, optimizasyon gerekebilir.

Tanrı hasımlarıma acısın, zira ben onlara acımayacağım."

Sakallı Nurettin Paşa”

“Biz ki Melik-i Turan, Emir-i Türkistan’ız, Biz ki Türk oğlu Türk’üz; Biz ki milletlerin en kadimi ve en ulusu Türk’ün Başbuğuyuz!”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2016, 16:53 
Akıncılar

Geçmiş olsun. Umarım bir daha sorun yaşanmaz

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2016, 17:02 
Süvariler

Geçmiş olsun .müptela olmuşuz haberimiz yok .Bir daha yaşanmaz umarım.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2016, 17:18 
Süvariler

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2016, 18:41 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Geçmiş olsun. Daha önce de buna benzer bir sıkıntı yaşanmıştı.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2016, 22:12 
Üye
Kullanıcı avatarı

Düşmanı çok olan bir forum, ben her girişimde antivirus alert veriyordu daha önceleri.
Hangi antivirüs programını kullanıyorsunuz?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2016, 02:32 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

O uyarı filitrelenmeye takılmış yazılı içerik nedeni ile de olabilir.

Sakallı Nurettin Paşa”

“Biz ki Melik-i Turan, Emir-i Türkistan’ız, Biz ki Türk oğlu Türk’üz; Biz ki milletlerin en kadimi ve en ulusu Türk’ün Başbuğuyuz!”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2016, 12:48 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Şuan kullanılan server'ın ne olduğunu bilmiyorum ama şöyle bir server kullanılabilir. Oldukça güvenilir ve 2x2 tb raid diski bulunur. Ayrıca Backup alanı da veriyor.

En iyisi linki incelemek: https://www.soyoustart.com/ie/offers/sys-ip-1.xml

Ben https://www.soyoustart.com/ie/offers/e3-sat-2.xml buradaki (E3-SAT2 versiyonu) olanı kullanmıştım. İşlemcileri XEON Server işlemcisi.

Ayrıca maddi olarakta katkı sağlayabiliriz istenirse.

Sentetik hocam merhaba,önerdiğiniz server hizmeti nasıl memnunmuydunuz.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2016, 13:13 
Genel Yetkili
Kullanıcı avatarı

Soyoustart Fransa lokasyonlu serverlar. Bana Roubaix çıkışlı denk gelmişti. Burasının bant genişliği 4Tb. Vallahi ben tek serverdan parçalı seedbox işi için kullanmıştım. Aynı anda 5 kullanıcıyı sorunsuz idare ediyordu. Oldukça güvenli bir server ama tuzlu biraz (Serverlar ilk aşamada bir de kurulum ücreti alıyorlar, bu kurulum ücretini vermemenin bir yolu var, o da senelik almak istiyorum ama aylık ödeyeeğim demek. Böylece ilk kurulum ücretini vermezsiniz). Bu fiyat fazla gelir derseniz bir de Online.net'in aylık 16 Euro (+ 1 defaya mahsus kurulum ücreti de 20 Euro alıyor) https://www.online.net/en/dedicated-server/dedibox-xc serverlar var. Bunlar biraz daha güçsüz sistemler.

Öncelikle ihtiyaç belirlemek lazım.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2016, 13:29 
Üye

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2016, 15:14 
Süvariler

Geçmiş olsun maddi destek gerekirse yardımcı olabilirim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2016, 16:09 
Üye
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Alıntı:
Malwarebytes anti malware (free version).
Teşekkürler.
Arada onu kurup taratıyorum sonra geri kaldırıyorum.Etkili güzel ama normal kullanımda her şeye uyarı vermesi bezdirebiliyor.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2016, 13:20 
Üye

yıllık ücret ne ise buradan bir kampanya açılır, herkes bütçesine uygun bir şeyler verir.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2016, 13:34 
Yeni Üye

PayPal ile bu iş çok pratik şekilde halledilebilir. Bir tane yardım butonu oluşturulsun siteye eklensin bu gerçekten mantıklı ve pratik. Site sahibinide para istemekten para işlerini takip etmekten kurtarır yardım yapmak isteyenide temas kurmaktan bir sürü tantanada. Düğmeyi tıklarsın paypal a ödeme yaparsın.
Bilmiyor olabilirsiniz kısaca anlatayım çok basit ve çok kullanışlı bu iş ve maliye ile filanda sorun çıkmaz
Paypal a üye oluyorsunuz
Satıcı araçları kısmından bir buton oluşturuyorsunz
Buton da miktar belli yani ürün gibi sonuçta mesela 20 tl olabilir
kısa bir sihirbaz var bir sürü seçenekten sonra sana 10 satırlık script kod veriyor onu sitene koyunca paypal ödeme tuşun oluşuyor
Tuşlar ürün satışı sepete ekle abonelik bağış gibi çeşitleri var buranınki bağış tuşu olacak tabiki
Bu kadar basit ondan sonra kredi kartı ile paypal üzerinden ödeme yapılıyor para paypal hesabında birikiyor ve istediğin zaman belirttiğin banka hesabına para transferini hesap sahibi yapıyor
Script i ekleyin kıyıda dursun ne zararı var madem bu iş para işi canı isteyen kimseyle muhatap olmadan ödemesini yapsın. Birde jest olarak konu başlığı açılır isteyen ödeme yapıp oraya yazar teşvik edici olması için
Yönetim için para önemli ama istemesi zor yönetmeside çok sıkıntılı ama paypal çok dertsiz pratik otomatik.
Şu anda her hangi birisi 10 dakikada kaydını filanda tamamlayıp bu tuşu hazırlayıp siteye koyabilir ve kredi kartı ile ödeme başlar hiç bir tantanası masrafı yok email hesabı ile paypal hesabı açıyorsun tuşu oluşturuyorsun sitenin bir köşesine ekliyorsun
Siteye eklemek sorun olabilir ama google arama hücresini ekleyen bunuda ekler aynı şey
Şundan olacak yani sitenn bir köşesinde. Tıklayınca paypal sayfasına ödeme ekranına yönlenecek dünyanın en güvenli yeri kredi kartı olanlar için

Resim

Bakın şu kişi yapmış sağ üst köşeye koymuş
http://www.opencart-tr.com/paypal-hesab ... almak.html

Şuna bakabilirsiniz

https://www.paypal.com/tr/cgi-bin/websc ... ro-outside

En son manisalı tarafından 26 Oca 2016, 13:47 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2016, 13:42 
Genel Yetkili
Kullanıcı avatarı

Paypal bağışta olsa ödeme de olsa cüzi bir miktar kesinti yapıyor. haberiniz olsun. 10 TL'lik bir işlem için sanırım 0,60 TL kesiyordu yanlış hatırlamıyorsam ama bağış butonu çok makul bence. Bir de o ayki durum için bir gösterge olur. Ne kadar gerektiği ile ilgili. Çok değil 60 kişi her ay düzenli 3 TL bağışta bulunsa kaliteli bir server masrafı kolaylıkla karşılanır.

Saldırılar yüzünden her iki senede bir forumun sıfırlanması geleneksel hale geldi nerdeyse.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2016, 13:51 
Yeni Üye

Göstergeye gerek yok yönetimin taktirine bırakılır sorgulamaya gerek yok. Fazla ise kar etsin az ise cepten ödesin bizi ilgilendirmez. Ne kadar para biriktiğini ne kadar lazım olduğunu filan oraya girilirse yine rahatsız edici para mevzusu olur yöneticinin canı sıkılır. Dertsiz tasasız olması kimsenin bir daha lafını etmeyeceği bir şey olması gerek. Cömert olan öder 100 tl ödemeye gerek yok 10 tl ödesin aklına gelen yine yeter bu site için eminimki fazlası ile. Kerkes 3 tl filan demeye yada şu kadar lazım bu kadar birikti demeye filan hiç gerek yok site kalabalık istenen para toplanır sadece köşede buton olsun gönlünden kopanı yatırsın isteyen. Bu yardım tuşu olayı çok yaygın bunda garip bir şey duymaya gerek yok bir dünya sitede olan şey bu. Hatta bir çok site buna güvenerek ayakta duruyor wikipedia nın bile tek geliri bu yöntem

En son manisalı tarafından 26 Oca 2016, 13:54 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2016, 13:54 
Genel Yetkili
Kullanıcı avatarı

Olabilir tabii, fikir bazında konuşuyoruz. Uygunsuz bulunursa uygulanmaz. Ama dediğim gibi artık güvenilir sağlam bir server'a geçmek şart oldu.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2016, 15:01 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar bu iş sadece parayı bir şekilde toplamakla olmuyor, teknik yönü daha önemli ,teknik yeterliliğe sahip olmamız gerekiyor ki şuan ben ve yönetimde ki diğer arkadaşlar da yeterli düzeyde değil bu.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2016, 15:12 
Akıncılar

Arkadaşlar ülkemizde yasal olarak bağış toplayabilmek için bağış toplayabilen resmi bir kuruluş (vakıf dernek gibi) olmak ve her bağış için makbuz kesmek gerekli. Bunun haricinde bir bağış imkanı yok ve site adına paypal vb şekillerde bağış toplamak suç teşkil ediyor.

Dolayısıyla bağış toplayabilmemiz için gayrıresmi olarak tek kişi üzerinden, hediye kabilinden para gönderilen bir sistem kurmamız gerekir.

Bir de şu var, şimdilik bağış toplamaya ihtiyacımız yok. Zira host için gerek yok, başka herhangi bir harcamamız da bulunmuyor. Ancak zamanla başka hosta geçmemiz veya maddi gereksinimi olan bir icraat yapmamız gerekirse, bu konuyu o zaman düşünebiliriz.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2016, 15:15 
Genel Yetkili
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar bu iş sadece parayı bir şekilde toplamakla olmuyor, teknik yönü daha önemli ,teknik yeterliliğe sahip olmamız gerekiyor ki şuan ben ve yönetimde ki diğer arkadaşlar da yeterli düzeyde değil bu.
Ne gibi teknik destek lazım? Detay verebilirseniz sorunu çözebiliriz. Server kurmak çok zor değil. Hatta bedavaya bir linux server kurdurabilirim. Zamanında ortak bir arkadaşla seedbox işine girmiştim ama "Aç ve bedavacı" Türk kullanıcısı yüzünden 6 ay sonra bıraktım işi.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2016, 16:34 
Süvariler

Siteden hâlâ virüs uyarısı alıyorum. Özellikle M-60 tanklarının modernizasyonunun ilk sayfalarında bu duruma rastlıyorum. Eğer kesin çözüm olacaksa maddi anlamda elimizi taşın altına koyalım zira bu site günlük hayatımızın bir parçası hâlini almış durumda.
Saygılarımla.

Büyük Millet Meclisi sizin yiğitlik çevrenizde korkusuzca bağımsızlık mücadelesine devam edebilmiştir. Bu nedenle Ankaralı hemşehrilerimin, bu vatanı kurtarma mücadelesinde ayrı bir şeref hissesi vardır.

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2016, 16:50 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Alıntı:
Ne gibi teknik destek lazım? Detay verebilirseniz sorunu çözebiliriz. Server kurmak çok zor değil. Hatta bedavaya bir linux server kurdurabilirim. Zamanında ortak bir arkadaşla seedbox işine girmiştim ama "Aç ve bedavacı" Türk kullanıcısı yüzünden 6 ay sonra bıraktım işi.

Kurulum,sistemin yönetilmesi,dedicated server de yönetim tamamen kullanıcının sorumluluğunda oluyor yanılmıyorsam.

Bağımsız bir servere geçme fikrine sıcak bakıyorum artık.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2016, 17:19 
Genel Yetkili
Kullanıcı avatarı

Kurulum,sistemin yönetilmesi,dedicated server de yönetim tamamen kullanıcının sorumluluğunda oluyor yanılmıyorsam.

Bağımsız bir servere geçme fikrine sıcak bakıyorum artık.

Sistemi tamamen siz yönetiyorsunuz. Öncelikle nasıl istediğinizi belirleyebilirseniz (güçlü bir server mi olacak, işlemcisi atom işlemci olsa kurtarır mı? Bant genişliği yüksek mi olsun yoksa 100 mbit yeter mi?, backup özelliği olsun mu, koruma sistemleri vs vs).

https://www.soyoustart.com/ie/essential-servers/ linkindeki E-3 SAT-1 veya E-3 SAT-2 isimli serverlar var. Ben 2 numarayı kullanmıştım. Aralarındaki tek fark birisi 16 Gbyte ram, diğeri 32 Gbyte ram var. Fiyatı ise senelik anlaşmalarda aylık 40 Euro'ya geliyor.

Bunun dışında Kimsufi var. Daha güçsüz sistemler ama daha ucuz (Atom işlemcili, düşük bant genişliği -100 mbit-, daha az disk kapasitesi). https://www.kimsufi.com/en/

Ekstradan Online.net var. Burası Kimsufi'ye göre pahalı ama server'ın fiziksel yönetimi diğerlerine göre çok daha iyi.

Tabii herşeyi para belirleyecek. Ondan sonrası kolay.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2016, 17:28 
Süvariler

eğer server konusunda (daha öncede yapdığım gibi) ne yapmam gerekiyorsa..adres-isim-iban no verin....

ben daha ölmedim....

gereğini yapayım.....

inşallah tekrar site silinmez....

motorların sesleriii aks eder dağa taşa..; ordumun çelik kolu... ŞANLI EJDER SEN ÇOK YAŞA....

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2016, 12:27 
Akıncılar

Forum mesajlarının endekslenmesinde sorun var ya da sürüyor sanırım. Arama yapıldığında, site tekrar açıldıktan sonra atılan mesajlardaki ilgili sonuçlar geliyor sadece.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2016, 15:30 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Forum mesajlarının endekslenmesinde sorun var ya da sürüyor sanırım. Arama yapıldığında, site tekrar açıldıktan sonra atılan mesajlardaki ilgili sonuçlar geliyor sadece.
Sorun devam ediyor bir kaç konu başlığında özellikle 2012 tarih sonrası mesajların indexlenmesinde sorun var. Mesajlar yüklenmiyor ...

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2016, 17:58 
Site Başkanı

Server almak yerine amazon (https://aws.amazon.com/) hizmetlerini kullanmanızı öneririm. Hem sürekli yedek alınmış olur hem de güvenlikten yana sıkıntınız olmaz.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2016, 19:51 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Alıntı:

Şuan sistem tüm mesajları yeniden indeksliyor bu işlem biraz uzun sürebilir,mesaj sayısı fazla olduğundan dolayı.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2016, 22:36 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Hiçbir menfaat olmaksızın bu forumu ayakta tutan tüm yönetici ve arkadaşlara teşekkürler ediyorum . İyi ki varsınız . Saygılar.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2016, 22:43 
Üye

Acab bilgilerimiz bilgilerimiz calindi mi ,Bilginiz var mi?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2016, 22:50 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Bilgilerimiz derken?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2016, 22:57 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Alıntı:

Bizde size ait her hangi bir bilgi yok dolayısı ile ele geçirilme de yok.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2016, 23:05 
Süvariler

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AFOBFVVGjZM[/youtube]

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2016, 23:19 
Üye

Alıntı:
Bilgilerimiz derken?
Email adresinden bahsediyorum. Kisisel kullandigim email ile kayit olmustum sonra fark ettim ve degistirmisdim.
Forumlar ve diyer platformlar icin farkli email kullaniyorumda.

@marker :|

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2016, 23:37 
Süvariler

Alıntı:
Alıntı:
Bilgilerimiz derken?
Email adresinden bahsediyorum. Kisisel kullandigim email ile kayit olmustum sonra fark ettim ve degistirmisdim.
Forumlar ve diyer platformlar icin farkli email kullaniyorumda.

@marker :|
Bende gunluk kullandigim mail adresimle kayitliyim. Burdan sacma sapan mailler gelmez merak etmeyin. Datalara erisilmesi konusunda yoneticiler boyle birseyin olmadigini soylediler. Kaldiki veritabanini almis olsalar bile sadece reklam mailleri aliriz bir kac kez. Ayrica her forum icin farkli sifre kullanabilirsiniz. Tabi bunlar mail sifrenizdende farkli olmali. Sonrasinda korkacak birsey yok. :)

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2016, 23:40 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Şifreleriniz ve diğer üyelik bilgileriniz veritabanında şifreli halde saklanır,kaldı ki veritabanı ile ilgili her hangi bir sıkıntı yaşanmadı.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2016, 23:46 
Genel Yetkili
Kullanıcı avatarı

Ben sanal ortamda bütün sitelere farklı e-mail adresleri ve şifreleriyle kaydolurum mesela. :lol:

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2016, 23:47 
Genel Yetkili
Kullanıcı avatarı

Bu arada bu tinypic eklentisi güzel olmuş. :)

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2016, 14:34 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Mesajların indexleme sorunu devam ediyor.Konulara yeni mesaj eklendikçe bir önceki mesajlar otomatik olarak gizleniyor arada çok faydalı iletiler vardı kaynak olarak kullandığımız umarım yakın zamanda çözülür ...

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 29 Şub 2016, 00:09 
Genel Yetkili
Kullanıcı avatarı

Yine sorun veriyor site ara sıra. Yine bir sinyal mi bu acaba?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 29 Oca 2017, 22:50 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

TRM kaldığı yerden devam etmektedir.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 237 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1 2 3 4 5 Sonraki

Tüm zamanlar UTC+03:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz

Geçiş yap: