TRMilitary

Tam Bağımsız Türkiye için Yerli Savunma Sanayii
Zaman: 21 Oca 2018, 17:33

Tüm zamanlar UTC+03:00

Üye alımı belirsiz bir tarihe kadar kapatılmıştır,mail yolu ile ve ya sosyal hesaplar üzerinden taleplerde bulunmayınız.

Resim
Loading

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 93 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1 2
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 29 Haz 2013, 12:50 
Akıncılar

Bir önceki sayfanın en son iletisi:

Alıntı:
5.sayı çıkmış fiyatı da çok makul herkese tavsiye ederim.
Forumlarda fiyaı hakkında sorular oluyordu. Dijital yayının daha ucuza çıkacağı şeklinde yaygın bir kanı var. Oysa baskı ile dijital arasında fark kağıt, baskı ve dağıtımdan kaynaklanıyor. dijitalde olan server, yazılım, güvenlik, güncelleme gibi masraflar göz ardı ediliyor. Üstelik biz başka dergilerde olmayan yazılımlar, uygulamalara yer veriyoruz. Fiyatı makul bulduğunuza sevindim. Daha altına inmak mümkün olsaydı inanın onu da yapardık.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 29 Haz 2013, 12:55 
Akıncılar

Dergileri E-Dergi değilde direkt olarak elden alabileceğimiz bir yer var mı ?
Hayır yok. Çünkü basılı olarak dağıtırsak videolara yer veremeyiz. oysa bizim için bilgisayarla direk elinize gelmesinden daha kısa bir yol yok ve dünya dijital yayına doğru gidiyor. kağıt sayfa çevirme alışkanlığı bir gün sona erecek. Biz de yenilikleri yakından takip etmek istiyoruz.
öte yandan daha önce CD olarak bir koleksiyon haline getirilmesi önerilmişti. Bunun araştırmasına henüz girmedik ama bunu düşüneceğiz. Fikri atanlara "unutmadık" demek ve teşekkür etmek isterim.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 01 Tem 2013, 16:00 
Akıncılar

Öncelikle dergi icin gercekten cok cok tesekkurler, ozellikle tasarım bir harika... web versiyonu gercekten kusursuza yakın...
:idea: Benim daha cok ilgilendigim kısmı apple ios icin sundugunuz uygulama ile ilgili ....
Dergiler indirildikten sonra internet baglantısı olmadan da (videolar dahil) okunabilmeli... Derginizin iphone surumu icin ,ideal uygulama ornekleri olarak Avea Mobil ve nexxt dergilerinin uygulamalarını tavsiye edebilirim.. sabırsızlıkla yeni sayıları bekliyoruz...

ELLERİNİZE VE EMEGİNİZE SAGLIK...
Merhaba,
tasarım ile ilgili yorumlarınız için teşekkür ederiz. daha da güzel olacağına inanıyoruz.
avea ve nexxt ile ilgileneceğiz.
mobil servisi kurarken sizin talep ettiğinizi hedefledik. okuyucu bir defa yukledikten sonra örneğin uçakta da okuyabilsin, video izleyebilsin istedik. dergiyi indirdiken sonra internet bağlantısı yokken video izleyemiyorsanız lutfen bana ozel mesaj atın. mesajınızı mobil servisi verenlerle görüşeceğim. bu sadece sizin değil bizim de olmasını istediğimiz bir şey.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 25 Tem 2013, 23:13 
Süvariler

Üyelik oluşturdum ve gelen aktivitasyon postası spam kutusuna düştü, küçük bir bilgilendirme.

Sağlayıcı GMail.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Tem 2013, 01:30 
Akıncılar

Üyelik oluşturdum ve gelen aktivitasyon postası spam kutusuna düştü, küçük bir bilgilendirme.

Sağlayıcı GMail.
Ben de GMail kullanıyorum ancak Gelen Kutuma geldi.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 26 Tem 2013, 01:32 
Akıncılar

Dergi, öğrenci olarak bana bile pahalı gelmedi, teşekkürler :)

Edit: Yalnız küçük bir problem var. Dergiyi PC'den satın aldım, Android uygulamasından satın aldığım dergiyi okumak istediğimde "satın alma" seçeneği görülüyor.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Tem 2013, 14:51 
Akıncılar

Sağlayıcı GMail.
teşekkür ederim. Sanırım bu bizden değil de üyelik aktivasyon oluşturma için kullanılan adresten kaynaklanıyor. [email protected] bölümünden bahsediyorum. İlk uyelik bana ait, benimki de spame düşmüştü. Hani kimseye spam içierkli mesaj atmamamız bir yana ilk mesajdı daha. Fakat kayıt olan için bu yönde bir bilgilendirme yapmamız gerek sanırım. Tekrar teşekkürler.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Tem 2013, 15:00 
Akıncılar

Dergi, öğrenci olarak bana bile pahalı gelmedi, teşekkürler :)

Edit: Yalnız küçük bir problem var. Dergiyi PC'den satın aldım, Android uygulamasından satın aldığım dergiyi okumak istediğimde "satın alma" seçeneği görülüyor.
Mobil okumanın başını Ipad yani Apple çekiyor biliyorsunuz. Apple ise elindeki hiç bir veriyi kendine saklama, kimseyle paylaşmam konusunda çok katı bir tutum içinde. Bu Android'i de aynı şeye mecbur ediyor. Tabi rekabet bu yöen ilerleyince PC de farklı davranamıyor. sonuç olarak hepsi ortak bir pazar yaratsa ve PC'de satın aldığınız android ya da IOS'da okunsa pazar genişleyecek. Hayır öyle olmuyor. Android de aldığınızı orada, IOS da aldığınızı orada okuyorsunuz. Uzun sözün kısası bu sorunu maalesef biz de çözemedik çünkü bizden kaynaklanmıyor işletim sistemi kuranların tercihi bu. Eğer PC'de satın aldığınızı IOS da okuyabildiğiniz bir servis varsa lütfen benimle paylaşın. O sistemi kuranlarla temasa geçmek, nasıl başadıklarını öğrenip aynısını buraya getirmek isterim. Çünkü okuyucunun parasını verdiği bir şey için "şimdi başka yerde okuyorsun" diyerek tekrar para istemek bana da ters geliyor. Fakat inanın bu bizim tercihimiz değil. iPC'de PDF olarak indirip IOS'ta okuma gibi formüller bana özelden de soruldu. Maalesef o da çalışmazmış. (tabi bu arada derginin interaktif içeriği kayboluyor) Eğer alternatif bir çözüm denerseniz ve başarılı olursanız lütfen onu da haber verin. Bütün okuyucularla paylaşmak isterim.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Tem 2013, 17:52 
Akıncılar

Aslında o kadar da büyük bir sorun değil. Tablet ya da telefon farketmez artık makineler canavar gibi, internet tarayıcısı vasıtasıyla siteye girip oradan okunabilir, tabi telefonlar ve tabletler derginin formatını destekliyorsa.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2013, 23:33 
Akıncılar

Satin alinan dergiye yada alan kisiye sifre verseniz o sifreilede 1-2sisteme kurulsa ?
sanırım kişinin bir şifre edinmesi ve farklı sistemlere girebilmesini söylüyorsunuz. bu merkezi bir kontrol sistemi gerektiriyor. Apple para kendisine gelmezse okuyucunun dergiyi okumasına izin vermiyor. bu nedenle şifre gibi uygulamalar orada çalışmıyor.
en azından teknik kişilerin bana açıklamasından anladığım bu. Sözlerinizi yanlış anladıysam ya da farklı bir uygulama mümkün ise lütfen benimle temasa geçin. Daha önce de dediğim gibi okuyucu bir defa parasını vermiş, biz tekrar tekrar para istiyoruz. Bizim de hoşumuza gitmiyor.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2013, 23:38 
Akıncılar

Aslında o kadar da büyük bir sorun değil. Tablet ya da telefon farketmez artık makineler canavar gibi, internet tarayıcısı vasıtasıyla siteye girip oradan okunabilir, tabi telefonlar ve tabletler derginin formatını destekliyorsa.
benim anladığım kadarıyla bir başka teknik sorun ortaya çıkıyor... IOS kendi tekelini devam ettirmek için flash uygulamalarına izin vermiyor. bu ise pek çok animasyon için en geçerli yöntem. uzmanlar HTML5'in flash kadar başarılı olmadığını söylüyor. bu durumda android kullanıcıları internete girip oradan okuyabilir ama IOS kullanıcısı için dergiyi okuyamama demek. üstelik mobil anlamını kaybediyor. Biz siz internetin olduğu yerde yükleyin uçakta ya da internetin çekmediği başka okuyun istiyoruz.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2013, 01:32 
Akıncılar

Hocam aklıma bir çözüm yöntemi daha geldi :)

Ters mantık yürütsek ? Yani biz android/IOS artık hangi sistemi kullanıyorsak ondan satın alsak ve siz oradan satın aldığımızı gördüğünüz için internet sitesi üzerinden de okumamıza izin verseniz ? Zaten aynı üyelik üzerinden satın alacağız.

Böylelikle ekstra para vermden hem mobilden hem de netten okuyabilmiş oluruz ?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2013, 02:14 
Akıncılar

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 06 Ağu 2013, 08:37 
Süvariler

''Giriş yaptın zaten, yönlendiriliyorsun.''
''Şifre değişim talebinde bulundun, çünkü şifreni unuttun.''

Birinci iletiyi C4defence anasayfasında; ikinci iletiyi şifre yenileme postasında aldım. :D

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 06 Ağu 2013, 13:26 
Üye

C4Defence.com sitesine üye oldum fakat üyeliğimi aktifleştirebilmem için e-posta adresime mesaj gelmedi. :?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 06 Ağu 2013, 13:39 
Akıncılar

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 06 Ağu 2013, 15:07 
Üye

spam klasörünü kontrol et.
Çok teşekkür ederim, evet spam klasöründeymiş sağolun :)

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2013, 16:09 
Akıncılar

Ters mantık yürütsek ? Yani biz android/IOS artık hangi sistemi kullanıyorsak ondan satın alsak ve siz oradan satın aldığımızı gördüğünüz için internet sitesi üzerinden de okumamıza izin verseniz ? Zaten aynı üyelik üzerinden satın alacağız.

akil güzel...
hemen aklıma iki tane sorun geldi..
bizim sistemi diğerinden bağımsız olarak tasarladık. (başta dediğim gibi ayri çalıştığını zaten öğrenmiştik) ve içeriye giriş için bizim arka kapı açmamız ihtimalini düşünmedik. en azından şu andaki uygulamayı söylüyorum biz bile dergimizi internette okumak için ödeme yapmak durumundayız. Kendimize ya da başkasına free pass yok. bunun için yazılımda değişiklik yapmak gerekecek. bunun yanı sıra biz apple ile iletişim halinde değiliz. Android da sanırım öyle.. siz kredi kartiyla ödeme yapıyorsunuz. ama bize kimin ödeme yaptığı bilgisi dahi gelmiyor. buradaki bilgi sistemini aşsak dahi manüel olarak giriş yapma dönemi başlayacak.
biz de başta sorunun bu kadar önemli olacağını düşünmemiştik. Ipad'ta alan bilgisayarda okumaz diye düşünmüştük. çözüm aramak gerekiyor.
bu arada dergimizin altıncı sayısı yayına çıktı. Roketsan Genel Müdürü Sayın Selçuk Yaşar ile yapılan röportaj ve Le Bourget'den pek çok haber ve videonun ilginizi çekeceğini umuyorum.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2013, 16:10 
Akıncılar

Alıntı:

Bende bunu demisdim yani sifre verseniz derken böyle birseyi kastetmisdim :)
demek ki bu yönde bir beklenti var. Bu olur mu ne kadar sürede olur araştıracağım.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2013, 18:28 
Üye

6. sayınızı keyifle okudum. Sayfalarda yer alan videolar gerçekten eğlenceli hepsini tek tek izlediğimi söylemeliyim. Su-35 videosu kısa ama çok etkileyici idi. Eski sayınızı google playle ve yeni sayınızla bilgisayarda da almış oldum ve bir problemle karşılaşmadım. (master card Sorunu çözülmüş). Tek bir ödeme ile bir çok platformdan derginin okuna bilmesi bence çok karmaşık bir konu bunu talep eden arkadaşlar bu konuyu bir daha düşünmeli çok teknik problemin yanında ve yetkisiz kullanımların da önünü açarak sizi fazlası ile zorlaya bilir diye düşünüyorum. Arkadaşlar bu konuda anlayışlı olurlar ve çok ihtiyaçları varsa diğer platformlardan da satın alabilirler. Yıllarca takip ettiğim dergiler bu gün 12-15 TL gibi fiyatlardan satılıyor ve koliler dolusu atmaya kıyamadığım bir arsive sahibim. Onların yanında cüzzi bir rakam diye düşünüyorum. Desteğimizi eksik etmezsek içeriğin çok daha fazla zenginleşecektir. Emeği geçen herkese teşekürler ve iyi bayramlar.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2013, 20:01 
Genel Yetkili
Kullanıcı avatarı

Eski usul posta çeki hesabına para yatırılır, verilen dekontu faks ile ilgili yerlere ulaştırılır. Akabinde yapılan telefon görüşmesi sonucu üyelik aktif edilmez. Şifre ve kullanıcı hesabı postaya ayrı ayrı verilir ve postanın gelmesi beklenir. Ondan sonra üyelik aktif edilir.

(Eskiden böyleydi)

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2013, 20:33 
Süvariler

Aynı zamanda, kredi kartı da oldukça zahmetli bir işlem. Telefondan ödeme sistemi oldukça mantıklı olacaktır, düşünülmeli derim.
Alıntı:

Birinci iletiyi C4defence anasayfasında; ikinci iletiyi şifre yenileme postasında aldım. :D
Bu iletime bir tepki gelmemiş. Kendimi bir değişiklik yapma zorunluluğu içinde buldum. Mesajlar otomatik olarak gönderiliyor ancak üsluptan oldukça rahatsız oldum, çok sert. Ne rahatsız, alıngan adamsın demeyin valla :D

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2013, 21:41 
Üye

Bu iletileri alan adam siteye girdiği gibi geri çıkış yapar, azar işitmemek için. :D

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2013, 21:44 
Genel Yetkili
Kullanıcı avatarı

O kadar sert değil aslında. İnce espri de var. Şahsen okurken güldüm ben.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2013, 23:15 
Akıncılar

O kadar sert değil aslında. İnce espri de var. Şahsen okurken güldüm ben.
Allah Razı olsun:)
işin doğrusu en baştaki uyelik kayıt mesajlarını görseniz ne düşünürdünüz acaba? kendimi dayak yemiş gibi hissetmiştim.. pek çoğunu düzelttik.. o gözden kaçmış..
Havale konusu.... unutmadım.. unutmayacağım.. ve görüyorum ki dostlar unutturmayacak :)))
o işin şu anda hatırlamadığım teknik bir sıkıntısı çıktı. o nedenle teknik sorunu çözünceye kadar bekleme kararı aldık.. üstelik bir önceki mobil- bilgisayar/şifre konusunda olduğu gibi yapılacak değişikliği de beklemesi gerekiyor... olacak havale de olacak.. CD konusunu da unutmadık..
bayram, hissedebilenler için kutlu olsun
Özgür Ekşi

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2013, 23:23 
Akıncılar

6. sayınızı keyifle okudum. Sayfalarda yer alan videolar gerçekten eğlenceli hepsini tek tek izlediğimi söylemeliyim. Su-35 videosu kısa ama çok etkileyici idi. Eski sayınızı google playle ve yeni sayınızla bilgisayarda da almış oldum ve bir problemle karşılaşmadım. (master card Sorunu çözülmüş). Tek bir ödeme ile bir çok platformdan derginin okuna bilmesi bence çok karmaşık bir konu bunu talep eden arkadaşlar bu konuyu bir daha düşünmeli çok teknik problemin yanında ve yetkisiz kullanımların da önünü açarak sizi fazlası ile zorlaya bilir diye düşünüyorum. Arkadaşlar bu konuda anlayışlı olurlar ve çok ihtiyaçları varsa diğer platformlardan da satın alabilirler. Yıllarca takip ettiğim dergiler bu gün 12-15 TL gibi fiyatlardan satılıyor ve koliler dolusu atmaya kıyamadığım bir arsive sahibim. Onların yanında cüzzi bir rakam diye düşünüyorum. Desteğimizi eksik etmezsek içeriğin çok daha fazla zenginleşecektir. Emeği geçen herkese teşekürler ve iyi bayramlar.
Su 35 videosunu ben çektim.. teşekkür ederim.. işin doğrusu güneş o kadar parlaktı ve uçak o kadar uzakta hızlıydı ki görsel açıdan güzel olanlar ancak bunlardı. 3 gösteri izledim.. üçünü de çektim ancak akıllara zarar uçak.. o manevraları kayıt altına bile alabilmek çok zor..
Dediğiniz gibi Master Card ve Visa ile artık sorun yok..
doğrusu içeriği daha da zenginleştirmek istiyoruz.. her sayıda en azından bir röportaj talebi bu forumdan gelmişti.. benim hedefim biri Türk biri yabancı iki röportaj... yapabilmek..
bunun dışında konu talepleriniz varsa özelden yazmanızı rica ederim.. belki yerine getirir bizler de mutlu oluruz.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2013, 23:29 
Akıncılar

Alıntı:
Aynı zamanda, kredi kartı da oldukça zahmetli bir işlem. Telefondan ödeme sistemi oldukça mantıklı olacaktır, düşünülmeli derim.
Alıntı:

Bu iletime bir tepki gelmemiş. Kendimi bir değişiklik yapma zorunluluğu içinde buldum. Mesajlar otomatik olarak gönderiliyor ancak üsluptan oldukça rahatsız oldum, çok sert. Ne rahatsız, alıngan adamsın demeyin valla :D
Endüstriyel Psikolojiye gör asla 2.tekil şahış olarak hitap edimez.

"Giriş yaptın" değil "Giriş yaptınıız", "Yönlendiriliyorsun" değil "Yönlendiriliyorsunuz", Şifre değişim talebinde bulundun" değil "bulundunuz", Çünkü şifreni unuttun" deği "unuttunuz" şeklinde hitap edilmesi gerekir.

Forumun askeri forum olduğu belli... :D
şifreyi unuttun 20 şınav olarak değiştireceğim :)

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2013, 23:41 
Akıncılar

Okuyucusu ile bu tür bir ilişkisi olan dergi sürekli büyür, yakında bir yayın grubu olur...
O günleri sabırsızlıkla bekliyor olacağım.

Teşekkürler... :D
Biz teşekkür ederiz... okunsun diye yazıyoruz.. okuyorsunuz.. kimse okumasa felaket... acaba ne yazalım diye düşünüyoruz.. sizden gelenleri değerlendiriyoruz ki onları yazalım.. nerede hata yaptık soruyoruz ki düzeltelim.. aslında daha iyi olmak için sizin verdiğiniz katkılar o kadar önemli ki.. bizimle iletişim kurduğunuz için asıl biz teşekkür ederiz..
yayın grubu olmak mı? hmm..:))) Allah söyletiyor diyelim :)))))

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2013, 23:46 
Akıncılar

Alıntı:

yok demeyiz.. haklısınız deriz.. çünkü haklısınız.. biraz önce de yazdım.. ama sizin için ayrıca özel olarak yazmayı tercih ettim çünkü ilk dikkat çeken sizsiniz ve yanıt vermeden geçmek yanlış olur... deneme sürecinde gelen mesajlarda bir kamyon dayak yemiş gibi oluyordunuz.. gördüklerimizi düzelttik.. ancak o denemelerde şifre unutmak aklımıza gelmedi.. ( şaka değil.. her işlemi alternatifleri ile denemek gerek.. şu olunca ne oluyor.. buna ne yanıt veriyor diye) işte arada bir iki tane kalmış.. onları da düzeltelim.. Ya da biraz önce yazdığım gibi "şifre unutma cezası 20 şınav çektirelim:)!!

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2013, 00:51 
Akıncılar

Askeri konular yeterince ağır zaten, araya böyle şeyler serpiştirmek güzel bence.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2013, 09:46 
Akıncılar

Forum üyelerinin genel ilgisini merak ediyorum. Dergi aylık olarak çıkıyor ama mümkün olduğunca her gün savunma alanında en az bir haber vermeye çalışıyorum. Dİkkatinizi çekti mi yoksa dergi yayınlanınca mı sayfaya giriyorsunuz?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2013, 12:03 
Süvariler

Yeni haberlere bakmak için genelde her gün giriyorum fakat haberleriniz daha çok headline gibi pek bir ayrıntı içermiyor.
Ayrıca derginizin savaş tarihi bölümünü büyük bir keyifle okuyorum Rodezya, Yom Kippur ve Falkland savaşlarıyla ilgili muharebe ayrıntılarını öğrenmek çok keyifliydi, umarım bu seriye aynı şekilde devam edersiniz.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2013, 18:01 
Akıncılar

Yeni haberlere bakmak için genelde her gün giriyorum fakat haberleriniz daha çok headline gibi pek bir ayrıntı içermiyor.
Ayrıca derginizin savaş tarihi bölümünü büyük bir keyifle okuyorum Rodezya, Yom Kippur ve Falkland savaşlarıyla ilgili muharebe ayrıntılarını öğrenmek çok keyifliydi, umarım bu seriye aynı şekilde devam edersiniz.
Merhaba, dergi için mümkün olduğunca devam edeceğiz. Haberleri ben hazırlıyorum. İki dilde hazırladığım için pratik anlamda hızlı olsun, az hata olsun istiyorum. Öte yandan hedefim en temel bilgiden haberdar etmek. Konuyu bilen kişiyi haberdar etmek yeterli, gerisini gazetede "altını doldurmak" şeklinde tarif ederiz. Meraklısı için uzatmaya gerek yok. En azından artık konuyu biliyorsunuz diye düşündüm.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2013, 18:06 
Akıncılar

yeni sayımız yayında... 30 Ağustos, Cengiz Topel, Mali hakkında ilginizi çekeceğini umduğum analizler sizleri bekliyor.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2013, 19:14 
Akıncılar

Geçmiş Bayramınız hayırlı olsun... Yeni sayımız yayında...
FNSS Genel Müdürü Nail Kurt
ve
Sikorsky Askeri Sistemler Başkanı Samir Mehta ile konuştuk.
T-Loramids için küçük bir analiz
Hafif Sİlah seveleri için
M1919
Strateji sevenler için İran ve Hürmüz Boğazının kapanmasına ilişkin yazı ve röportajlar yer alıyor. Elbette sektörel haberleri unutmadık.
Saygılar
Özgür Ekşi

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2013, 19:35 
Genel Yetkili

Özgür Bey merhabalar,ödeme yapmak üzereyken mastercard ile teknik bir sorun olduğuyla ilgili bir uyarı mesajıyla karşılaştım. Daha önce sorun yoktur diye bildirmiştiniz, bu mesajı dikkate alalım mı? ne yapalım?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2013, 20:23 
Süvariler

FNSS Genel Müdürü Nail Kurt
Sn. Nail Kurt'un açıklamaları gerçekten de çok manidar, kendimce hak vermediğim yanları da yok değil hani.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 21 Eki 2013, 02:27 
Akıncılar

Özgür Bey merhabalar,ödeme yapmak üzereyken mastercard ile teknik bir sorun olduğuyla ilgili bir uyarı mesajıyla karşılaştım. Daha önce sorun yoktur diye bildirmiştiniz, bu mesajı dikkate alalım mı? ne yapalım?
bildiğim kadarıyla bir sorun yoktu. teknik bakıma bilgi vereceğim ama siz gönül rahatlığı ile alışverişe devam edin. Bir sorun olursa nasıl olsa çözeriz.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 21 Eki 2013, 10:14 
Genel Yetkili

Alıntı:
bildiğim kadarıyla bir sorun yoktu. teknik bakıma bilgi vereceğim ama siz gönül rahatlığı ile alışverişe devam edin. Bir sorun olursa nasıl olsa çözeriz.

Teşekkür ederim Sn. Özgürekşi,

Ödeme esnasında sözkonusu uyarı yine karşımıza çıkıyor fakat ben dikkate almayıp mastercard ile sorunsuz olarak ödeme yapıp dergiyi okumaya başladım. Doyurucu bir sayı olmuş. İlerleyen günlerde vakit buldukça okumaya devam edince geri bildirimlerde bulunmaya devam ederiz. Saygılarımla.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 21 Eki 2013, 13:31 
Akıncılar

bende satın aldım:)) çalışıyor.. o yazıyı kaldırtırım.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 21 Eki 2013, 14:41 
Akıncılar

Zahmet edip hem içeriği bizimle paylaştığınız, sorularımıza yanıtlar verdiğiniz için teşekkürler.

Yeni sayıyı ilk uygun vaktimde edinecek, çevreme duyurmaya çalışacağım. Önceki sayılardaki içerik sonrası için güzel şeylere işaret ediyor.

Selamlar, başarılar.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 24 Eki 2013, 21:13 
Akıncılar

Üstatlar dergi bizim, hepimizin. Yaşaması için cansuyu mahiyetinde abone olmak, destek olmak lazım. Lütfen abone olun ve ülkemizde formatı ilk olan bu derginin yaşamasını sağlayın...
Ah ah... Ben size nasıl teşekkür edeyim? Önce şu abonelikişini çözmemiz gerek.. ama yakın.. geliyor :) yıllık abonelik ile herkesi elde kart şifre yazmaktan kurtaracağız inşallah.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 24 Eki 2013, 21:21 
Akıncılar

Özgür Bey merhaba,

Zahmet edip hem içeriği bizimle paylaştığınız, sorularımıza yanıtlar verdiğiniz için teşekkürler.

Yeni sayıyı ilk uygun vaktimde edinecek, çevreme duyurmaya çalışacağım. Önceki sayılardaki içerik sonrası için güzel şeylere işaret ediyor.

Selamlar, başarılar.
Teşekkürler.. ama size seslenmezsek, sizi dinlemezsek biz kime yayın yapacağız ki? soru sormak ilgi göstermektir. İlgi gösterdiğiniz için ben teşekkür ederim.
Bu dergide iki önemli röportaja yer verdik.. Yine strateji ile ilgili bilgiler elbette var.. ama ben röportajlara gelmek isterim.
FNSS Genel Müdürü Nail Kurt ve Sikorsky Askeri Sistemler Başkanı Samir Mehta ile görüştük.
Sayın Kurt firmanın ihracat stratejisini anlattı. Ama bence asıl zor olan SSM ile Sikorsky görüşmeleri tamamlamasına ramak kalmışken Sikorsky yetkililerini konuşmaya ikna etmek oldu. Her an müjde beklerken kamuoyuna çıkmak kolay verilecek bir karar değildi. Belki dergimiz ulusal çapta yayın yapan televizyon gazete değil ama bu konularla ilgisi olan herkes okuyor.
Bundan sonraki yayınlarımızda da elimizden geldiğince şimdiki seviyeyi devam ettirmeye çalışacağız.
Allah utandırmasın
Saygılar
Özgür Ekşi

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 01 Kas 2013, 22:09 
Akıncılar
Kullanıcı avatarı

28/10/2013 tarihinde 5,6,7 ve 8. sayıları kredi kartımla satın almama rağmen hala tarafıma gönderilmiş bir e-dergi veya başka bir erişim imkanı bulunmamaktadır. Size ÖM'den durumu bildirdim ama sanırım görmediniz. C4 Defence'i telefonla arayıp 2 kere bildirmeme rağmen bir çözüm üretemediler. Kısacası 5 gündür satın aldığım dergileri okuyamamaktayım. Sitede, oluşan bu duruma hızlı cevap verebilecek bir sistem oluşturulabilirse dergiyi almak isteyenler için iyi olacağını sanıyorum.

Sorunumu en kısa sürede çözeceğiniz ümidi ile şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 93 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1 2

Tüm zamanlar UTC+03:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz