TRMilitary

Tam Bağımsız Türkiye için Yerli Savunma Sanayii
Zaman: 23 Ağu 2017, 05:36

Tüm zamanlar UTC+03:00

Loading

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 113 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1 2 3
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 21 Tem 2016, 00:26 
Üye
Kullanıcı avatarı

Bir önceki sayfanın en son iletisi:

Fetö örgütünün darbe teşebbüsü ile ilgili açılan başlık içeriğinin gözden geçirilmesi ve gerekli müdahalenin yapılabilmesi için geçici süreliğine kapatılmıştır tüm üyelerimize duyurulur.

Tanrı hasımlarıma acısın, zira ben onlara acımayacağım."

Sakallı Nurettin Paşa”

“Biz ki Melik-i Turan, Emir-i Türkistan’ız, Biz ki Türk oğlu Türk’üz; Biz ki milletlerin en kadimi ve en ulusu Türk’ün Başbuğuyuz!”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 21 Tem 2016, 00:54 
Süvariler

Fetö örgütünün darbe teşebbüsü ile ilgili açılan başlık içeriğinin gözden geçirilmesi ve gerekli müdahalenin yapılabilmesi için geçici süreliğine kapatılmıştır tüm üyelerimize duyurulur.

ne gibi müdahale mesela ?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 21 Tem 2016, 01:06 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Gözden kaçan kışkırtma ve tahrik içeren her türlü ifade. Foruma ve birikimine zarar gelmemesi için böyle bir önlem aldık. Foruma yeni üye olmuş niyetleri belli olmayan bir kısım problemli üyenin ayıklanması gerekiyor.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 21 Tem 2016, 01:07 
Üye
Kullanıcı avatarı

Müdahaleden kasıt iletilere müdahale, kurallara aykırı iletilerin silinmesi/düzeltilmesi ve gerekirse üye hakkında forum içi kuralların işletilmesi.

Sakallı Nurettin Paşa”

“Biz ki Melik-i Turan, Emir-i Türkistan’ız, Biz ki Türk oğlu Türk’üz; Biz ki milletlerin en kadimi ve en ulusu Türk’ün Başbuğuyuz!”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 21 Tem 2016, 04:35 
Süvariler

Aslında üyelik referans sistemi ile olsa fena olmaz diye düşünüyorum.

Başı boş herifler gelmez, gelen de referansla gelir. Sıkıntılı adama kimse kefil olmaz diye düşünüyorum.

Foruma üye sayısından çok nitelikli üye gerekiyor diye varsayarak bu yorumu yaptım.

Saygılar.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 21 Tem 2016, 06:57 
Süvariler

OHAL de yürürlüğe gireceğine göre; hem forumun zarar görmemesi adına, hem de üyelerin kendi menfaatleri icabı yazıp çizdiklerine dikkat etmelerinde gerçek anlamda fayda var. Zira OHAL uygulamasının bir maddesi diyor ki;

f) Söz, yazı, resmi, film, plak, ses ve görüntü bantlarını ve sesle yapılan her türlü yayımı denetlemek, gerektiğinde kayıtlamak veya yasaklamak.

Ben de bir eleştiri getirmek istiyorum. Devletin kanun yazma tekniğinde artık bir düzenleme yapmasında fayda var. Bir kanun maddesini okuyorsun diyelim; o kanun maddesinde başka başka kanun maddelerine atıf yapılıyor. Olaya vakıf olabilmek adına mecburen açıp bir de işaret edilen kanunu okumak zorunda kalıyorsun. Kanun maddesinde diyelim ki 4 adet atıf var; işin gücün yoksa git dört değişiklik yapılan kanun maddesini de oku (!) mesela şu yukarda ki (f) bendi MÜLGA mı, değil mi?

Bizim ilham kaynağımız; doğrudan doğruya, Türk milletinin vicdanı olmuştur.
Mustafa Kemal ATATÜRK

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Tem 2016, 16:06 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Beyler ikili konuşmalar için burayı neden işgal ediyorsunuz? Ö.M. yoluyla tartışsanız ya...

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Tem 2016, 16:19 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

İlgili başlığı uzunca süre açmayın. Ortalık yalan ihbardan geçilmiyor Uzun sürecek mahkemeler yerine açmamanızı tavsiye ederim.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Tem 2016, 19:14 
Süvariler

Alıntı:

Başı boş herifler gelmez, gelen de referansla gelir. Sıkıntılı adama kimse kefil olmaz diye düşünüyorum.

Foruma üye sayısından çok nitelikli üye gerekiyor diye varsayarak bu yorumu yaptım.

Saygılar.
O da sıkıntı hocam. Ben bu foruma üye olduğum zamanda sadece Pazar günleri üye alımı oluyordu sanırım. Üye oldum mesaj yaza yaza sora sora öğrendim.

Referansla üye alınsa muhtemelen hiç üye olamayacaktım.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Tem 2016, 19:44 
Süvariler

Alıntı:

Saygılar.
O da sıkıntı hocam. Ben bu foruma üye olduğum zamanda sadece Pazar günleri üye alımı oluyordu sanırım. Üye oldum mesaj yaza yaza sora sora öğrendim.

Doğru söylüyorsunuz, kusurabakmayın.

Aklıma gelen bir başka fikir, 1 ay gibi bir süre tüm mesajları yönetim onayından geçebilir, deneme süreci olabilir. Geçici üyelik gibi düşünebiliriz. Bu 1 ay sürecinde yönetimin filtresinden geçemesse üyeliği sonlandırılabilir.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Tem 2016, 19:56 
Süvariler

Alıntı:
Alıntı:
Alıntı:

Saygılar.

Doğru söylüyorsunuz, kusurabakmayın.

Aklıma gelen bir başka fikir, 1 ay gibi bir süre tüm mesajları yönetim onayından geçebilir, deneme süreci olabilir. Geçici üyelik gibi düşünebiliriz. Bu 1 ay sürecinde yönetimin filtresinden geçemesse üyeliği sonlandırılabilir.
Ne kusuru hocam estağfurullah. Şu an ki sistem o değil mi zaten? Ben ilk üye olduğum zaman tüm mesajlarım kontrol ediliyordu zamanla kalktı.
Foruma uygun olmayan mesaj atan üyelerin ki onaylanmaz devam ederse üyelik kapatılır diye düşünüyorum.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Tem 2016, 20:39 
Üye

Forumda hali hazırda mesaj atmak zor.Bazı başlıklar direk yönetici onayı gerekiyor.Hatta bir yöneticinin onayladığını diğeri silebiliyor.Sakıncalı bir içerik yazıldığında da direk siliyorlar.Forumdan gerekdiğinde tak diye adam atılıyor.Hali hazırda işleyen güzel bir sistemi bir başlık yüzünden daha da zorlaştırmaya gerek yok bence.

''Türk Silahlı Kuvvetleri, bölücü terör örgütü tamamen yok edilinceye kadar bu haklı mücadelesine azim ve kararlılıkla devam edecektir. bu vesile ile aziz şehitlerimize bir kere daha huzurunuzda tanrıdan rahmet diler, aziz ruhları önünde saygı ile eğilir, ailelerine ve bütün Türk ulusuna başsağlığı dileriz."

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Tem 2016, 20:48 
Üye
Kullanıcı avatarı

Bu konu tartışma konusu değil arkadaşlar duyuru için açılmış bir konudur,amacı dışında kullanıldığında gerekli cezai işlem yapılacaktır.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Tem 2016, 20:53 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Forumda hali hazırda mesaj atmak zor.Bazı başlıklar direk yönetici onayı gerekiyor.Hatta bir yöneticinin onayladığını diğeri silebiliyor.Sakıncalı bir içerik yazıldığında da direk siliyorlar.Forumdan gerekdiğinde tak diye adam atılıyor.Hali hazırda işleyen güzel bir sistemi bir başlık yüzünden daha da zorlaştırmaya gerek yok bence.

+1

Resim

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 113 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1 2 3

Tüm zamanlar UTC+03:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz