TRMilitary

Tam Bağımsız Türkiye için Yerli Savunma Sanayii
Zaman: 24 Eyl 2017, 06:17

Tüm zamanlar UTC+03:00

Loading

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 113 mesaj ]  Sayfaya git 1 2 3 Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 12 Tem 2012, 20:20 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Değerli arkadaşlar malumunuz Trmilitary yeniden yayın hayatına başladı,forumumuzun işleyişi ve uygulamalar hakkında bilgilendirmede bulunacağım.

1.Bilindiği gibi forumumuz da özel gruplar(Akıncılar/Yeniçeriler) ve rütbeler vardı,artık bu özel gruplar ve rütbeler olmayacak mevcut rütbeler Site Başkanı,Genel Yetkili ve Üye adında 3 rütbe olacak.

2.Bir diğer uygulamamız da özel gruplara(Akıncı ve Yeniçeri) dahil olmayan üyelerimiz bazı bölümlere mesaj yazamıyordu bu uygulamamızda sona ermiştir artık üyelerimiz her bölüm ve konuya ileti yazabilecektir.Her hangi bir kapalı veya gizli bölüm uygulaması olmayacaktır.

3.Yasaklı kaynaklar uygulamasını da kısmen kaldırmış bulunuyoruz,artık forumumuz formatına uygun(silah sistemleri,askeri ve savunma sanayi ile ilgili haberler) haber ve yazıları her hangi bir kaynaktan ekleyebilirsiniz.

4.Forumumuzda siyasi içerikli konular önceden de olduğu gibi yasaktır.

Trmilitary üyelerine önemle duyrulur.

Trmilitary yönetimi.

Tanrı hasımlarıma acısın, zira ben onlara acımayacağım."

Sakallı Nurettin Paşa”

“Biz ki Melik-i Turan, Emir-i Türkistan’ız, Biz ki Türk oğlu Türk’üz; Biz ki milletlerin en kadimi ve en ulusu Türk’ün Başbuğuyuz!”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2012, 10:33 
Süvariler

Yasaklı kaynaklar uygulaması kaldırılması çok güzel olmuş.
Anladığım kadarıyla tamamen kalkmamış. TSK alehiye yapılan yalan ve iftira dolu haberleri paylaşmak yine yasak.

Bence tamamen yasaklansaydı daha iyi olurdu.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2012, 22:38 
Süvariler

Paylaşımların ne yönde olaağına dair kuralları da açıklayabilir misiniz ? Özellikle terör yada uluslararası ilişkiler gibi siyaset üstü olsada siyaseti de ilgilendiren alanlarda.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 15 Tem 2012, 19:23 
Yeni Üye

kapalı bir bolumun olmaması çok iyi olmuş

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Tem 2012, 19:05 
Süvariler

Hoş geldiniz... 2. ve 3. madde için üye olunabilir site olması daha demokratik bir tutum içine girildiğini gösteriyor. Umarım böyle devam eder...

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Tem 2012, 09:45 
Yeni Üye

1.Bilindiği gibi forumumuz da özel gruplar(Akıncılar/Yeniçeriler) ve rütbeler vardı,artık bu özel gruplar ve rütbeler olmayacak mevcut rütbeler Site Başkanı,Genel Yetkili ve Üye adında 3 rütbe olacak.
Akıncılar güzeldi yahu :)

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Tem 2012, 18:49 
Akıncılar

Sanki yeniçeriler , akıncılar uygulamaları güzel gibiydi .
Şuanda az biraz eksikliği hissediliyor gibi geldi
Hoş renkti tabi :)

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Tem 2012, 19:14 
Süvariler

Forumda silinen üyenin tüm mesajlarıda siliniyor mu yani veritabanında onunla ilgili hiç bir şey kalmıyor mu yoksa sadece girişimi kısıtlanıyor?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Tem 2012, 19:19 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Bir şe sormak istiyorunm

Forumda silinen üyenin tüm mesajlarıda siliniyor mu yani veritabanında onunla ilgili hiç bir şey kalmıyor mu yoksa sadece girişimi kısıtlanıyor?

Eski uygulamamızda üye ağır kural ihlali yaptığında iletileri ile birlikte veritabanından silinerek uzaklaştırılırdı.Şimdi sadece spam üyelikler silinerek uzaklaştırılıyor.

Forum kurallarımızın son hali bitmek üzere cezalandırma kurallarda belirtilecek.

Sakallı Nurettin Paşa”

“Biz ki Melik-i Turan, Emir-i Türkistan’ız, Biz ki Türk oğlu Türk’üz; Biz ki milletlerin en kadimi ve en ulusu Türk’ün Başbuğuyuz!”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Tem 2012, 19:25 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Alıntı:
Alıntı:
Sanki yeniçeriler , akıncılar uygulamaları güzel gibiydi .
Şuanda az biraz eksikliği hissediliyor gibi geldi
Hoş renkti tabi :)
Renkten ziyade , özellikle savunma sanayi projelerinde çok saçma iletiler oluyor , birisi tüm filoyu rus uçaklarından kurmaktan bahsediyor , diğeri yıldırım füzesi konusunda iran 3500 km yapmış bu çok az falan diyor.

Özellikle bazı konularda google a yazılsa hemen doğrusu öğrenilebilecek konularda bile çok hatalı bilgiyle iletiler yazılıyor , hiç araştırma teyit etme ihtiyacı hissedilmeden.
Gidişata göre tekrar değerlendirebiliriz.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Tem 2012, 18:31 
Süvariler

TRM'de eskisi gibi sınıflandırmaya karşıyım ancak bu böyle olacak gibi değil. Her konuda gözlerim Akıncıları arıyor. En sağlıklı ve güncel bilgileri onlardan temin edip öğreniyorduk. Şimdiki sistemde her şey çok karışık geliyor.

Ben sadece Akıncılar grubunun geri gelmesini istemekle birlikte herkesin her konuya mesaj yazabilme olanağının devam etmesini istiyorum.
Bununla birlikte forumda süresiz uzaklaştırma cezası yerine bir süreliğine uzaklaştırma cezasının uygulanmasının daha faydalı olacağına inanıyorum.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2012, 00:25 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Değerli arkadaşlar bazı üyelerimiz imza olayını abartıyor anladığımız kadarı ile imzada kullanılacak resim ölçüleri belli lütfen bu ölçülere dikkat ediniz.Ölçü dışına çıkan imzalar silinecektir.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 01 Ağu 2012, 00:00 
Süvariler

Değerli arkadaşlar bazı üyelerimiz imza olayını abartıyor anladığımız kadarı ile imzada kullanılacak resim ölçüleri belli lütfen bu ölçülere dikkat ediniz.Ölçü dışına çıkan imzalar silinecektir.
aslında biraz daha sade imzalar olsa hem goruntu hem de kullanış kolaylığı olurdu.. bazı resimler falan çok buyuk goz alıyor :)

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 24 Kas 2012, 00:41 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Değerli Trmilitary üyeleri Türkçe yazım kurallarına uygun olmayan iletiler onaylanmayacaktır,mesajlarınızın onaylanması veya silinmemesi için lütfen Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz,en azından cümleye büyük harf ile başlayınız ve noktalama işaretlerine dikkat ediniz.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2012, 17:46 
Süvariler

Dünyada büyük harfin ortadan kalkması için büyük bir kampanya var.Gereksiz bir karmasa ve zaman kaybı olduğu düşünülüyor.Büyük harfin kravattan farkı yok.Boyundan sarkan renkli bir çaput parçası.500 yıllık gereksiz bir ritüel.Kravat nasıl işlevsiz ve yararsız bir gelenekse,büyük harf de öyle.Estetik dışında hiç bir faydası yok.Ben günlük hayatımda büyük harf kullanmıyorum.Sırf bu forumda cahil-özensiz görünmemek adına büyük harf kullanıyorum. Türkçemizin korunmasına,noktalama işaretlerine vs. evet ama isterseniz şu büyük harf olayını yeniden değerlendirelim?
Hocam kravat konusunda kesinlikle haklısınız ama "küçük harf kullanımı" fikrinize katılmıyorum.

Bu sitede her biri bilimsel makale niteliğinde, okunduğunda ufku açan pek çok ileti var ve yazılmaya devam ediyor. Sitenin bu ciddiyet ortamına ters düşecek her türlü diyaloglardan, imgelerden kaçınmak gerektiği kanaatindeyim. Küçük harf kullanımı yaparken ayırt etmeksizin tüm kelimeleri küçük harfle yazmaya başlarsınız. Ve eminim ki hepimiz bazı değerlerin, bazı kavramların, bazı şahısların adını yazarken baş harfin küçük olmasını istemeyiz.
Küçük harf kullanımı bayağı kullanışlı olsa da (ekşi vb. gayriciddi sitelerde gayet de güzel oluyor) sitenin ciddi ortamına hasar vereceğinden ben karşıyım.

En son Siesta tarafından 27 Kas 2012, 17:54 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2012, 17:49 
Süvariler

Dünyada büyük harfin ortadan kalkması için büyük bir kampanya var.Gereksiz bir karmasa ve zaman kaybı olduğu düşünülüyor.Büyük harfin kravattan farkı yok.Boyundan sarkan renkli bir çaput parçası.500 yıllık gereksiz bir ritüel.Kravat nasıl işlevsiz ve yararsız bir gelenekse,büyük harf de öyle.Estetik dışında hiç bir faydası yok.Ben günlük hayatımda büyük harf kullanmıyorum.Sırf bu forumda cahil-özensiz görünmemek adına büyük harf kullanıyorum. Türkçemizin korunmasına,noktalama işaretlerine vs. evet ama isterseniz şu büyük harf olayını yeniden değerlendirelim?
Haklısınız,dünyada büyük harflerin kullanımı dışında pek bir sorun yok zaten.Sakın shift'e basmak zor geliyor olmasın?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2012, 19:43 
Süvariler

Alıntı:
Haklısınız,dünyada büyük harflerin kullanımı dışında pek bir sorun yok zaten.
Ciddi bir konuyu sulandırmak kimseye bir şey kazandırmaz,en başta da size.
Alıntı:
Sakın shift'e basmak zor geliyor olmasın?
Evet,temel neden bu.Dünyada milyonlarca saatlik bir zaman kazanımı olacağı düşünülüyor büyük harfleri kullanımdan kaldırmakla.
Konuyu sulandırdığım falan yok,bu iş slm,nbr'ye kadar gider...

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2012, 19:47 
Süvariler

Alıntı:
Bu sitede her biri bilimsel makale niteliğinde, okunduğunda ufku açan pek çok ileti var ve yazılmaya devam ediyor. Sitenin bu ciddiyet ortamına ters düşecek her türlü diyaloglardan, imgelerden kaçınmak gerektiği kanaatindeyim. Küçük harf kullanımı yaparken ayırt etmeksizin tüm kelimeleri küçük harfle yazmaya başlarsınız. Ve eminim ki hepimiz bazı değerlerin, bazı kavramların, bazı şahısların adını yazarken baş harfin küçük olmasını istemeyiz.
Küçük harf kullanımı bayağı kullanışlı olsa da (ekşi vb. gayriciddi sitelerde gayet de güzel oluyor) sitenin ciddi ortamına hasar vereceğinden ben karşıyım.
[/spoiler]
Hocam yukarıda yazmışlar. Burası ciddi bir forum ve büyük harflerin kullanımı değişmeyecek. Bayağı açık işte.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2012, 20:20 
Süvariler

Üstadlar,

atestopzero adlı üyemiz de aksini söylememiş zaten. Normal hayatta büyük harf kullanmamakla birlikte, burada forum kurallarına uymak için büyük harf kuralına uyduğunu söylemiş. Bunu mesajlarında da görüyoruz zaten..

Üstad yalnızca, dünyadaki yeni bir eğilimi gündeme getirmiş. Bu kural forumumuz için erken olabilir ana uygar bir şekilde tartışmanın da kimseye zararı olmaz...
Üstadım biz de uygar olmayan bir biçimde cevap vermedik. Büyük harf kullanımın tekrar değerlendirilmesini istemiş atestopzero hocam. Ben ve Mirliva üstadım da cevap vermişiz. Kesinlikle forum kurallarına uyuyor zaten atestopzero hocam. Aksini söylemek zaten benim haddime değil.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2012, 20:36 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Bu dış dünyadaki "eğilimin" kaynağı, imla kurallarından haberi olmayan, "text language" adı altında İngilizce'nin ebesini belleyen, "You're ile "your" arasındaki farkı bilmeyen sözde yeni nesil olabilir mi?

Şöyle bir İngilizce olursa, nasıl bir Türkçe olur merak ediyorum. Hoş, MSN çağında yeterince gördük zaten.
Alıntı:
my smmr hols wr CWOT. B4, we used 2go2 NY 2C my bro, his GF & thr 3 :- kids FTF. ILNY, it's a gr8 plc.
Meali:
Alıntı:
My summer holidays were a complete waste of time. Before, we used to go to New York to see my brother, his girlfriend and their three screaming kids face to face. I love New York. It's a great place."
Dilinin imla kurallarına özen gösteremeyen adamı ciddiye almam asla. Forum dahilinde de en azından benim için geçerli.

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2012, 20:51 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Mesajımı tamamen okuduğunuzdan emin misiniz sayın üye? Ben kesinlikle okumadığınızı okudu iseniz de anlamadığınızı düşünüyorum.

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 28 Kas 2012, 13:10 
Süvariler

Sn. Sanchez'in verdiği örnekte olduğu gibi,eğer amaç zamandan tasarruf etmekse noktalama işaretlerini,yerine göre bazı sesli harfleri,büyük harfle başlaması gereken özel isimleri de göz ardı edelim o zaman.Bu bize çok daha fazla(!) zaman kazandırır.Evet,zaman değerlidir ama dilimi katlederek kazanacağım birkaç saniyeyi nerede kullanacağımı bilemedim doğrusu!

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 20 Ara 2012, 18:36 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Link halindeki pdf dosyaların sayfa içerisinde görüntüleyebilmesini sağlayan "pdfview" kodu eklenmiştir.Yapmanız gereken pdf adresini [pdfview]pdf adresi[/pdfview] kod arasına yerleştirmeniz yeter.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2012, 22:58 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Değerli TRMilitary üyeleri sisteme büyük boyutlu resimlerin yeniden boyutlandırması özelliği eklenmiştir,artık büyük boyutlu resimler 640X480 piksel boyutunda yeniden boyutlandırılarak forumda gözükecektir.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 24 Ara 2012, 03:42 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Foruma iki yeni tema(Artodia: Deluxe,Artodia: Black) daha eklenmiştir.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Ara 2012, 17:04 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

"Yeniçeriler" olan grubumuzun ismi "Süvariler " olarak değiştirilmiştir tüm üyelerimize duyurulur.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 28 Ara 2012, 10:21 
Uzaklaştırıldı

Alıntı:
"Yeniçeriler" olan grubumuzun ismi "Süvariler " olarak değiştirilmiştir tüm üyelerimize duyurulur.
Gercekden kulaga cok hos geliyor ..SÜVRILER...
Devsirme olmakdan kurtuldu millet :)
Gerçekten 8-)

Soytarıların ömrü, kralarınınki kadardır. (Fransız ata sözü)

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 28 Ara 2012, 23:01 
Süvariler

Alıntı:
Alıntı:
Gercekden kulaga cok hos geliyor ..SÜVRILER...
Devsirme olmakdan kurtuldu millet :)
Gerçekten 8-)
Sayın hacı ilbey bu konuda sizden itiraz beklerdim. Madem yeniçeriler adı değişiyor süvariler değil sipahiler olmalıydı.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 29 Ara 2012, 00:03 
Uzaklaştırıldı

Sipahi dediğimizde zaten Süvaridir. Tımarlı Sipahi adı ayrıca uzun bayağı. Ayrıca dağıtılacak Tımarda yok ortada. Türklerde at ve atlı askerler, adı her ne olursa olsun her zaman ön planda olmuştur.

Soytarıların ömrü, kralarınınki kadardır. (Fransız ata sözü)

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 31 Ara 2012, 13:28 
Süvariler

Forum teması değiştirme gafletinde bulundum, standart tema harici hepsi parlak gözü fazlasıyla yoruyor eski temayı nasıl geri getirebilirim.

Kahramanlık; saldırıp bir daha dönmemektir.

"Ben devletimi, yedi düvele karşı yokluk içinde savaşarak kurmuşum. Şimdi bana silah çekenin ağzına, o namluyu sokarım " Osman Pamukoğlu

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 31 Ara 2012, 14:43 
Süvariler

Forum teması değiştirme gafletinde bulundum, standart tema harici hepsi parlak gözü fazlasıyla yoruyor eski temayı nasıl geri getirebilirim.
Kullanıcı kontrol paneli >>> Mesaj panosu tercihleri >>> Forum stilim >>> lanparty

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 31 Ara 2012, 14:58 
Süvariler

Alıntı:
Kullanıcı kontrol paneli >>> Mesaj panosu tercihleri >>> Forum stilim >>> lanparty

[spoiler]Resim[/spoiler]
Hocam gösterdiğiniz tema değiştirme yolu mevcut tema "lanparty" iken geçerli. Sn aliarslan'da temayı değiştirdiği için bu gösterdiğiniz yol onun şu andaki mevcut temasında işe yaramaz. Her temada linklerin yerleri, konumları değişiyor çünkü.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 31 Ara 2012, 15:04 
Süvariler

Evet şimdi siz söyleyince temayı değiştirdim anasayfaya döndüm.Hepsi farklı yerde :D O zaman kullanıcı kontrol paneli adresi ; forum/ucp.php?i=prefs&mode=personal bu adresten forum stilim lanparty derse sorun kalmaz. :)

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 10 Oca 2013, 16:09 
Süvariler

:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 10 Oca 2013, 16:15 
Akıncılar

Bizde bunlardan isterük :? :oops:

:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: Resim
Avatarla üst üste konulması çok kötü olmuş. Apaçi forumlar gibi görünüyor forum. Bunu koymaya ne gerek var ki akıncılar yazıyor zaten.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2013, 22:34 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Akıncı grubu üyelerinin özel mesaj saklama adeti 500 mesaj,Süvariler grubunun özel mesaj saklama sayısı ise 250 olarak değiştirilmiştir.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2013, 22:35 
Süvariler

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Nis 2013, 19:59 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Asker arkadaşlarınızı bulmak ve o günleri yad etmek için Konu Dışı ana başlığı altında Asker Arkadaşım isimli forum bölümü açılmıştır.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 08 May 2013, 00:44 
Yeni Üye

Forum eskisinden daha hızlı olmuş emeği geçen arkadaşlara teşekkürler ve saygılar.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 09 May 2013, 01:22 
Akıncılar

Forum kapanmadan birkac gun once alt tarafta dunya haritasi vardi. Baglanti yerlerini kabaca harita uzerinde gosteriyordu. Tekrar aktif hale getirebilir miyiz?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 09 May 2013, 02:09 
Akıncılar

Anketler konusu vardı ? Anket açmaya fırsat olmadan forum kapandı... Buna da bir el atsak Sayın Yöneticiler ?

Teşekkürler...

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 May 2013, 01:23 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Değerli arkadaşlar grup izinlerini ayarlamaya çalışıyoruz bu esnada Askeri bölümde oluşan bir hatadan dolayı Akıncı ve Süvari grubu da yetkili onayına takılıyor bu sorunu çözmeye çalışıyoruz.

Saygılar.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 01 Ara 2013, 17:18 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Değerli arkadaşlar son zamanlarda askeri konularda ki iletilerin içeriklerinin nitelik ve kalite bakımından olumsuz bir seyir izlemesi nedeni ile Askeri Forum altında ki Genel Askeri Bölüm ve alt forum,Hava Kuvvetleri ve alt forum,Kara Kuvvetleri,Deniz Kuvvetleri.Roket, Füze ve Mühimmatlar,Elektronik Savaş ve C4ISR Sistemleri ve Diğer Birimler bölümleri Akıncı ve Süvariler haricinde ki diğer gruplara dahil üyelerin mesaj yazmasına kapatılmıştır.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2013, 02:45 
Uzaklaştırıldı

Yani ben bu nedenden ötürü Suriye iç savaşı vb. konularda yazı yazamıyacakmıyım ya. offffffff. Kılıç Üstad acaba tekrar serbestlik getirseniz olmaz mı.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2013, 19:19 
Uzaklaştırıldı

Kılıç üstad benim trmilitary'deki kaydımı silermisiniz rica edersem. Ve süresiz uzaklaştırma talep ediyorum. Talebimi dikkate alırsanız sevinirim. Artık okuyucu olmak istiyorum. Lütfen beni forumdan atın.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2013, 19:54 
Genel Yetkili
Kullanıcı avatarı

Kılıç üstad benim trmilitary'deki kaydımı silermisiniz rica edersem. Ve süresiz uzaklaştırma talep ediyorum. Talebimi dikkate alırsanız sevinirim. Artık okuyucu olmak istiyorum. Lütfen beni forumdan atın.
Okuyucu olmak istiyorsan mesaj atmazsın olur biter.

Yeni trend bu galiba. Toptan forumu silelim gitsin bari.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2013, 20:40 
Akıncılar

Bu Kurtlar Vadisi ekolü galiba.. Edilgen olmak korkusu.. Etken olma kaygısı..

Sessizce gidersen olmaz.. Son sözü sen diyeceksin o da tokat gibi çarpacak falan..

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2013, 21:09 
Uzaklaştırıldı

En son TEORI tarafından 13 Ara 2013, 23:44 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Üslupsuz ileti silindi.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2013, 21:13 
Uzaklaştırıldı

Bu Kurtlar Vadisi ekolü galiba.. Edilgen olmak korkusu.. Etken olma kaygısı..

Sessizce gidersen olmaz.. Son sözü sen diyeceksin o da tokat gibi çarpacak falan..
az laf ettim diye edilgen mi olduk şimdi. uygulamaya itiraz ediyorum ama haksız sayılıyorum şuna bak ya :evil:

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2013, 21:15 
Akıncılar

Silin beni, vurun göğsüme, bak giderim ha diye mızıldanacağına otur diren.. Hakkını hukukunu savun..

Silin ne demek yahu? Yazmazsın olur biter.. Çok lazımsa yazarsın yönetime kaldırırlar üyeliğini, yazdıkların da boşalır..

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 113 mesaj ]  Sayfaya git 1 2 3 Sonraki

Tüm zamanlar UTC+03:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz

Geçiş yap: