TRMilitary

Tam Bağımsız Türkiye için Yerli Savunma Sanayii
Zaman: 21 Kas 2017, 20:35

Tüm zamanlar UTC+03:00

Loading

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 19356 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1384 385 386 387 388 Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Sohbet
MesajGönderilme zamanı: 02 Kas 2017, 02:18 
Üye
Kullanıcı avatarı

Bir önceki sayfanın en son iletisi:

https://www.dunya.com/ekonomi/babayigit ... eri-389030
Dünya gazetesi haber yaptı zaten. Haberine göre ortaklardan biri BMC olacak, diğerleri Anadolu Grup ve Vestel. Ayrıca Ethem Sancak'ın Beşiktaş maçında yüzü gülüyordu. Maçı Erdoğan'la birlikte izledi.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 02 Kas 2017, 02:23 
Süvariler

Aklıma başka bu sektörden yandaş gelmedi ama belki Karsan bir nebze.
KARSAN demek, KOÇ demek. İnan Kıraç, KOÇ Grubunun damadı sonuçta. Hiç şansı yok!

Sakalı daha uzun biri var mı bilmiyorum da; bana göre bu ihaleyi de sakallı alır.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 02 Kas 2017, 02:55 
Üye

https://www.dunya.com/ekonomi/babayigit ... eri-389030
Dünya gazetesi haber yaptı zaten. Haberine göre ortaklardan biri BMC olacak, diğerleri Anadolu Grup ve Vestel. Ayrıca Ethem Sancak'ın Beşiktaş maçında yüzü gülüyordu. Maçı Erdoğan'la birlikte izledi.
Aklıma Zorlu geldi ama sektörel olarak çıkartamadım o yüzden yazmadım haberi görmedim ama şu tarihte açıklanacak dediklerinde zaten BMC kesin demiştim.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 02 Kas 2017, 08:40 
Yeni Üye

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 02 Kas 2017, 08:47 
Üye

Vestel ile iş yapma hatasında bulundum sırf Türk firması kazansın diye ama kısmen pişman oldum. Elektronik ve LCD Ekran bölümü rezalet, uydu tarafı ile de işim oldu çalışanlar çok başarılı fakat kurumsal anlamda o tarafta sınıfta kaldı benim için. Satış sonrası destek almak imkansız gibi birşey. İnşallah kendisini düzeltir ve yerli otoda sınıfta kalmaz.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 02 Kas 2017, 14:02 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Koç yapacaktı da yapmayın mı dediler?
Dediler.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 02 Kas 2017, 14:55 
Üye

Başlangıçta bir babayiğit dediler, sonra birilerinin biyeri yemedi kurbanlık danaya girer gibi 5 ortak girdiler.Ama beşini toplasan 1 adam etmezler.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 02 Kas 2017, 16:25 
Üye
Kullanıcı avatarı

Kıraça Holding İnan Kıraç, Karsan işte.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 02 Kas 2017, 18:50 
Süvariler

Diğerlerini anladık da, Turkcell ne alaka (?)

Mustafa Kemal ATATÜRK

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 02 Kas 2017, 18:52 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

İsterlere satcom eklemişlerdir belki. :mrgreen:

"Ben askerliğin her şeyinden çok sanatkarlığını severim." M.Kemal ATATÜRK

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 02 Kas 2017, 19:21 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar Mk320 olan klavyemi Mk330 a yükselttim. Şimdi kutuyu açtım fakat logo farklı geldi ve mavi Mk330 yazısı yazmıyor. Replika mı yoksa logitech logo mu değişti ? Bilen birisi yardımcı olabilir mi ?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 02 Kas 2017, 19:35 
Üye
Kullanıcı avatarı

Logitech logosunu değiştirdi.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 03 Kas 2017, 05:28 
Süvariler

Alıntı:
Bundan birkaç ay önce Audi, BMW, Daimler ortaklaşa Nokiadan Gsm ıle alakalı bir birimi 2,8 Milyar Euroya satın aldılar.
Otonom sürüşle ilgili gerekli veri trafiğini sağlamak amaçlı.

Eğerki bu ortaklıkda bu denli strateji belirlenmiş ise ben bu işe şapka çıkarırım.
Ama üretilen araç kaç tane ve yurtdışındada pazarlanacakmı nasıl?
Asıl soru bu olması gerekiyor?

Mustafa Kemal Atatürk

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 03 Kas 2017, 10:49 
Yeni Üye

Dediler.
Kaynak? Video belge?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 03 Kas 2017, 11:05 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Bundan birkaç ay önce Audi, BMW, Daimler ortaklaşa Nokiadan Gsm ıle alakalı bir birimi 2,8 Milyar Euroya satın aldılar.
Otonom sürüşle ilgili gerekli veri trafiğini sağlamak amaçlı.

Eğerki bu ortaklıkda bu denli strateji belirlenmiş ise ben bu işe şapka çıkarırım.
Ama üretilen araç kaç tane ve yurtdışındada pazarlanacakmı nasıl?
Asıl soru bu olması gerekiyor?
Satın alınan birim NOKIA'nın HERE harita uygulaması.

Tanrı hasımlarıma acısın, zira ben onlara acımayacağım."

Sakallı Nurettin Paşa”

“Biz ki Melik-i Turan, Emir-i Türkistan’ız, Biz ki Türk oğlu Türk’üz; Biz ki milletlerin en kadimi ve en ulusu Türk’ün Başbuğuyuz!”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 03 Kas 2017, 14:50 
Süvariler

Alıntı:
Satın alınan birim NOKIA'nın HERE harita uygulaması.
Bilmiyorum hocam, otonom sürüşle ilgili araçların güzergah izlerken aralarında iletişim için de olmalarını gerektiren, bir eksiği giderdik,Alman otomotiv sektörüne çok önemli stratejik bir bölümü kazandırdık dediler.

Mustafa Kemal Atatürk

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 03 Kas 2017, 16:14 
Üye

Bilmiyorum hocam, otonom sürüşle ilgili araçların güzergah izlerken aralarında iletişim için de olmalarını gerektiren, bir eksiği giderdik,Alman otomotiv sektörüne çok önemli stratejik bir bölümü kazandırdık dediler.
Almanlar yazılımda geri kalmıştı. İyi yapmışlar alarak.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 03 Kas 2017, 18:28 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Bin Ladin son yıllarında YouTube'da 11 Eylül'ün ABD hükümetinin işi olduğunu söyleyenlere kızdığı yorumlar yapmış :D .

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Kas 2017, 01:11 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Wikipedia ulaşımın engellenmesine ilişkin soruya Arslan, "Wikipedia internet sitesine erişimi biz engellemedik. Wikipedia'nın Türkiye'yi terör örgütlerine destek veren ülke statüsünde gösterdiği metinler vardı. 'Bunları çıkarın' dedik. Onlara erişimi engelledik. Ulu Önder Atatürk'e ilişkin yanlış değerlendirmeler vardı. Onu özellikle uyardık. Mahkemenin aldığı karar nedeniyle wikipediaya erişim engellenmiş durumda" karşılığını verdi.

Arslan şunları kaydetti:
"Wikipedia herkese açık, editörlük yapabiliyorsunuz. Türkiye ile ilgili bilgiyi yanlış görüyorsanız, düzeltme şansınız var. Ancak bu bilgilere müdahale eden editörlerin erişimini yasakladılar. Kim yasakçı, biz mi, wikipedia mı?" Siber saldırı rakamlarına ilişkin olarak Arslan, "Kamunet sistemine 2015 yılında bin 489, 2016 yılında 8 bin 625 ve 2017 yılında 69 bin 477 siber saldırı yapıldı" ifadelerini kullandı.

Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/bakani-arsla ... t-2548992/

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Kas 2017, 07:48 
Üye

Klasik, işlerine gelince Atatürk'ü kullanıyorlar. Ülke içinde hakaret edilmedik gün geçmiyor, hiç bir aksiyon almıyorlar, wikipedia'yı özellikle uyarmışlar! 2018'e giriyoruz. Milyonlarca üniversite öğrencimiz var, aralarından çeviri ve düzenleme timleri kuramıyorsak zaten hiç uğraşmayalım. Kapalı kalsın.

Bu arada Alexa sıralamasına göre 0wikipedia Türkiye'de en çok girilen 215. site durumuna gelmiş. https://www.alexa.com/siteinfo/0wikipedia.org

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Kas 2017, 15:21 
Üye

Alıntı:
Ülkemizde en çok satan araçlara baktığınızda Fiat Egea ve Renault Megane Sedan modelleri (milletimiz zaten sedan araç seviyor) başta geliyor. Kurdaki artış, vergiler vs. gibi nedenlerden otomobil fiyatlarındaki artıştan dolayı en çok satan araçlar piyasadaki fiyat/performans araçları oluyor. Kimse ne çok pahalı otomobillere ne de eski otomobillere yönelmiyor ancak buna rağmen en çok beğenilen otomobil markası Wolksvagen. Bu nedenle ben Wolksvagen markasını ele alacağım. Şuanda yıllık 100.000 adet araç (ülkemiz için geçerli rakamlar olabilir) satılıyormuş. 7 yıllık süreçte ulaşacağı araç satış adedinin %25-30'unu elektrikli araçların oluşturması hedefi belirlemişler. Ayrıca elektrik motoru, batarya teknolojileri vs. gibi teknolojilerin yanında otonom sürüş ve bağlanabilirlik teknolojilerinin tamamına harcayacakları ar-ge bütçesi (sadece elektrikli araçlar için) 50 milyar euro olarak belirlenmiş. nVidia gibi büyük şirketlerle bu teknolojiler üzerine işbirliği yapılacakmış. Bizde eğer 2020'den sonra değişecek otomobil teknolojilerinin evrildiği noktayı görmüş ve hedefimizi bu nokta olarak belirlemişsek bence Turkcell yerinde bir şirket olmuş...

NOT: Rakamlara takılmayın. Aklımda kaldıkları kadarıyla yazdım. Yanlışlık olabilir. Anlatmak istediklerim başka.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Kas 2017, 19:43 
Süvariler

... Bizde eğer 2020'den sonra değişecek otomobil teknolojilerinin evrildiği noktayı görmüş ve hedefimizi bu nokta olarak belirlemişsek bence Turkcell yerinde bir şirket olmuş...
Turkcell, i navigasyon uygulamaları için seçmiş olabileceklerini düşünüyorum.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Kas 2017, 19:50 
Akıncılar

Bence öyle değil. Çok abartmayayım ama, bu iş elektrifikasyona çok çok hızlı dönecektir, Turkcell ise bir abonmanlık şirketi. Bize bir de öyle bir şey gerekecek.

Bakmayın, Türkiye'de fiber internet altyapısı da çok hızlı uygulandı. DSL'in bakır hatlarını söküp fiberi döşediler. Kar bile ettiler. Car cur asfalt kesti adamlar. Kimsenin umru değil.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Kas 2017, 19:55 
Üye

Alıntı:
Turkcell, i navigasyon uygulamaları için seçmiş olabileceklerini düşünüyorum.
Tabiki lakin ben çıtayı biraz daha fazla yukarıda tuttuğum için bu şekilde yazdım. Zira 2021 yılında yollarda olması planlanan bir otomobil elektrikli ve otonom sürüş ile bağlanabilirlik özelliklerine kesinlikle sahip olmalı.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Kas 2017, 19:57 
Akıncılar

Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili ne var yanlış olan vikipedi de ? Ben hiç duymadım.
Herhangi bir şey yok, olsa da Atatürk'ten sebep site kapatmazlar.

Senden bir rica: ingilizce sitedeki berat albayrak sayfasına gir, geçmiş kayıtlarına bak, orada malum konu ile ilgili paragrafları silmeye çalışıp en sonunda banlanan kullanıcı ismini google'la, internetle ilgili hangi güzide kuruluşumuzun çalışanı olduğunu bul, twitter sayfasında vikipedi yasaklandığı sıralar yaptığı paylaşımları incele, olayı net olarak çözeceksin.

Şimdi ben bunları yapar ve hepsini resimli olarak buraya eklerdim ama vaktim kısıtlı yapamayacağım. Sen yaparsan müteşekkir olurum.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Kas 2017, 22:51 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Sn. yazarlar.

Microlight uçaklar hakkında Türkiye'den marka, fiyat ve temin kaynağı önerebilecek olan varmı ?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Kas 2017, 00:36 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Alıntı:

Senden bir rica: ingilizce sitedeki berat albayrak sayfasına gir, geçmiş kayıtlarına bak, orada malum konu ile ilgili paragrafları silmeye çalışıp en sonunda banlanan kullanıcı ismini google'la, internetle ilgili hangi güzide kuruluşumuzun çalışanı olduğunu bul, twitter sayfasında vikipedi yasaklandığı sıralar yaptığı paylaşımları incele, olayı net olarak çözeceksin.

Şimdi ben bunları yapar ve hepsini resimli olarak buraya eklerdim ama vaktim kısıtlı yapamayacağım. Sen yaparsan müteşekkir olurum.
Geçmiş kayıtlara baktım ama (http://tr.0wikipedia.org/index.php?q=aH ... FsYmF5cmFr) ama bahsettiğiniz kişiyi bulamadım.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Kas 2017, 00:54 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Daha geçmişe gitmeniz lazım, 0'lı versiyon eksik ve çok buglı. VPN ile açın.
Alıntı:
(cur | prev) 15:02, 5 March 2017‎ Mehmet İlker YOLCU (talk | contribs)‎ (4,359 bytes) (-56)‎(→‎External links)(undo)(Tag: section blanking)
https://www.linkedin.com/in/ilkeryolcu
Alıntı:
Mehmet İlker Yolcu
2. derece bağlantı2.
Internet Researcher
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu - BTK - ICT School of Leadership

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Kas 2017, 01:12 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Sağolun sayın @Sanchez.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Kas 2017, 02:16 
Süvariler

Alıntı:

Birkaç sayfa evel bu konuya değindim ama kimse oralı olmadı.

Yabancı kaynaklar, içerde yatan bölücü terör örgüt yandaşı, Alman ajan Deniz Yücel' in Berat Albayrak' ın E-postasında İşid Petrollerini Pazarladığını filan yazıyormuş Wikide... Silmek istememişler gerçek olduğu için felan.

Deniz Yücel'in Alman ajanı olduğu kesin, bölücü terör örgüt reklamı yaptığı 100%. Fakat yaptığı haber doğruysa iş çok vahim.

Mustafa Kemal Atatürk

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Kas 2017, 10:21 
Akıncılar
Kullanıcı avatarı

Birkaç sayfa evel bu konuya değindim ama kimse oralı olmadı.

Yabancı kaynaklar, içerde yatan Bölücü Terör Örgütü yandaşı, Alman ajan Deniz Yücel' in Berat Albayrak' ın E-postasında İşid Petrollerini Pazarladığını filan yazıyormuş Wikide... Silmek istememişler gerçek olduğu için felan.

Deniz Yücel'in Alman ajanı olduğu kesin, Bölücü Terör Örgütü reklamı yaptığı 100%. Fakat yaptığı haber doğruysa iş çok vahim.
O yıllarda IŞİD Terör Örgütü'ı terör örgütü olarak değil bir grup kızgın genç olarak goren bir devlet politikamız var idi o zaman ki CeHaPe'li cumhurbaskanı enerji bakanı ve iktidarın hatası var.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Kas 2017, 12:50 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Milli Eğitim Bakanı olacak zat, milyonlarca öğrenciyi etkileyecek ve ülkenin geleceğini değiştirecek yeni lise yerleştirme sistemi ile ilgili konuşurken: "bizim de eksikliklerimiz, hatalarımız oldu. ama biz ne yaptık? kilometrelerce bölünmüş yol yaptık, bilmem kaç küsür tünel yaptık."

Gelecekte o yolların projelerini çizecek insan bulamayacağız.

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Kas 2017, 19:06 
Akıncılar

Ana sayfasında "Bu sitede bir delinin yazabileceği haberler yer almaktadır" açıklaması bulunmasına rağmen mizah sitesinin Bulgaristan'da gerçekleştirilen bir NATO tatbikatına katılan 80 "Altay" Türk tankının ve 800 askeri personelin ülkeden çıkmak istemediği yönündeki mizah yazısı diğer sitelerde ciddi haber olarak yayımlanınca ülkede paniğe neden oldu.

http://www.milliyet.com.tr/turk-tanklar ... m-2549869/

80 tane Altay tankı üretmişiz de haberimiz yokmuş. :D Sosyal medyanın ne kadar güçlü bir silah olduğunu gösteren bir olay daha.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Kas 2017, 21:44 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

40 yıldır dua ve lanet ettiniz bir b..k değişmedi ya birileri sizi iplemiyor ya da ortada muhatap yok.

Resim

Sakallı Nurettin Paşa”

“Biz ki Melik-i Turan, Emir-i Türkistan’ız, Biz ki Türk oğlu Türk’üz; Biz ki milletlerin en kadimi ve en ulusu Türk’ün Başbuğuyuz!”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 06 Kas 2017, 00:37 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Birisi texas da kilise taramış 27 ölü 20 den fazla yaralı var diyorlar.

Güneş tuğ olsun, gök kurıkan.
HUN Taktik

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 06 Kas 2017, 20:32 
Üye
Kullanıcı avatarı

Bu ay Aselsan hisse senetleri kanatlandı neler oluyor yahu ?

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 06 Kas 2017, 21:40 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Bu ay Aselsan hisse senetleri kanatlandı neler oluyor yahu ?
Her çıkışın bir inişi vardır.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 06 Kas 2017, 21:50 
Süvariler

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 06 Kas 2017, 22:39 
Süvariler

Türkiye kalkınmakkta olan ülke statüsüne geri dönmüş galiba :roll:

Mustafa Kemal Atatürk

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 06 Kas 2017, 22:53 
Süvariler

Muhtemel sıcak para akışları etki ediyor. Bu arada bakmayın Yunanistan gibi değiliz az çok üretim var bir sanayi var. İstenirse 10 katı olur da. Yeni kaynak açıklanmış savunma sanayi için. Para yığılıyor şu an. Birşey var ama hayırlısı.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 06 Kas 2017, 23:11 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Türkiye kalkınmakkta olan ülke statüsüne geri dönmüş galiba :roll:
Bir şeyin kalkındığı falan yok,hareketlenme yapay. Burada ekonomi analizi kasacak değilim ama bir iki şirketin hisselerinin "kanatlanması" ekonominin "çoştuğu" anlamına gelmez. Bize neyin çoştuğunu seçim yaklaştığında görürüz.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 06 Kas 2017, 23:20 
Süvariler

Alıntı:
Bir şeyin kalkındığı falan yok,hareketlenme yapay. Burada ekonomi analizi kasacak değilim ama bir iki şirketin hisselerinin "kanatlanması" ekonominin "çoştuğu" anlamına gelmez. Bize neyin çoştuğunu seçim yaklaştığında görürüz.
Hocam Türkiye 1992 de Endüstri ülkesi statüsüne yükselmişti,şimdi tekrar 1992 yılı öncesi Kalkınmakkta olan ülke statüsüne geri dönmüş.
Yani Afrika ülkeleri ile aynı statüye dönmüşüz.

Mustafa Kemal Atatürk

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 06 Kas 2017, 23:29 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Hocam Türkiye 1992 de Endüstri ülkesi statüsüne yükselmişti,şimdi tekrar 1992 yılı öncesi Kalkınmakkta olan ülke statüsüne geri dönmüş.
Bende o kategoride bile olmadığımızı söylemeye çalıştım.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2017, 07:51 
Akıncılar
Kullanıcı avatarı

G-20 den 21'e düştük ondandır.
vereyim mi mehteri?

Başa dön

Mesaj Başlığı: Sohbetbir
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2017, 10:12 
Akıncılar

Türkiye'nin 92'deki endüstrisinden ne olacak yahu?

Bunlar bağımlılık krizleri. Ağır geçiyor. Türkiye'de endüstri de zaten "Bana yabancı yatırım gelsin, bir Avrupalı markanın üretiminin işini kapayım, bana öğretsin, işçiyi ezerek bunu ucuzdan üreteyim, kendim de BMW'ye bineyim.."den ibaretti. Şimdi Türkiye'nin pazarı buna doydu. Türk girişimcisinin en sevmediği şey olan çalışıp, terleyip kendisi iş yapmak dönemine girmeye çalışıyoruz. Onu da hiç sevmiyoruz. Zaten hiç insan da yetiştirmemişiz bunun için.

Eh..

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2017, 11:54 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

@hikmetgenc: Bu ülkenin Başbakanı ABD'ye giderken biz burada ABD'nin canına okuduk, yerini bilecek

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2017, 12:57 
Süvariler

BU SSM'nin sitesi yenilenmiş de projeler nerede,hani x kadar taktik tekerlekli zırhlı araç alıcak vs diye yazılan yer.Hiç biri yok bunların yada ben bulamadım.Projeler bölümü var ama sadece var olan araçlar hakkında bilgi var.Amaç ne bunları buraya koymaktaki?SSM sitesini propaganda tarzı bir siteye çevirip b... etmişler.
Edit:Neyse buldum

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2017, 15:04 
Süvariler

Hükümet A101 ve Bim'e getirdiği etler ile iyi oyun yapıyor.Paketlerin üzerinde eşşek kadar yazıyla karkas eti diyor.Hayvanın kesilip düzgün etleri ayrılıp geriye kalan yağlı sinirli kısımlar işte.
Üstelik böyle dandik bir ete göre ucuz felan da değil,Migrosta kuşbaşılık etten yapılan kıyma zate 39 tl.
Migros Groseri gibi yerler her cadde de olmadığı için A101, BİM ile antlaşmışlar,yaygın her yerde var diye ama bari gerçek et getirseydiniz yada bu yağlı şeyin kilosunu 15 tl felan yapsaydınız.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2017, 15:28 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Bu yıl ilkkez İstanbul'un nufusu azalmış. Kente 360.000 kişi gelmiş. 440.000 kişi kaçmış. :D

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2017, 21:58 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Ayla filmini izleyeniniz var mı ?

Filmin aşırı derecede duygusala bağlaması ve savaş sahnelerinin azlığı beni hayal kırıklığına uğrattı.

O yüzden bu naçizane müziği film üzerine 3 kere dinleyip topraklama yaptım.

https://www.youtube.com/watch?v=Y4bnoUBK2M4

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2017, 22:31 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Ayla filmini izleyeniniz var mı ?

Filmin aşırı derecede duygusala bağlaması ve savaş sahnelerinin azlığı beni hayal kırıklığına uğrattı.

O yüzden bu naçizane müziği film üzerine 3 kere dinleyip topraklama yaptım.

https://www.youtube.com/watch?v=Y4bnoUBK2M4
Sizin beklentiniz ile alakalı bir durum. Ben izledim ve filmi beğendim hele Youtube instagram fenomenlerinin bile her hafta film çektiği ülkede gayet güzel hatta çok başarılı bir film. Zaten savaş sahnesini az göreceğimi tahmin ettiğim için bir hayal kırıklığı yaşamadım.

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 19356 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1384 385 386 387 388 Sonraki

Tüm zamanlar UTC+03:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: TankCommander ve 5 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz

Geçiş yap: