TRMilitary

Tam Bağımsız Türkiye için Yerli Savunma Sanayii
Zaman: 14 Ara 2017, 11:21

Tüm zamanlar UTC+03:00

Loading

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 27 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Atatürkü Kimler Sevmez
MesajGönderilme zamanı: 13 May 2017, 02:12 
Süvariler

Osmanli Imparatorlugu, Padisah Vahdettin tarafindan Isgal Güclerine teslim edilip, Ordusunun da terhis edilip sira Ülkemizin Isgal Gücleri tarafindan paylasilmasina gelince "...tamam, bu is burada biter!" diyerek ellerini ogusturarak sevinenlerin heveslerinin kursaklarinda kalmasindan baska ne olabilir ki?
Dini, Imani Müslüman olan bir kimse Atatürke, Ülkemizi düsman isgalinden kurtardigi icin sadece minnet duygulari ile hitap edip kendisini sadece Saygi ile anabilir.

Nankörlük, Müslümanin kitabinda yoktur. Ayet: " ..iyiligin karsiligi, iyilikten baska nedir?" diye bütün Iman Ehli olan Müslümanlara sormaktadir

Ata Sözü: Yarasi olan gocunur!

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2017, 15:33 
Üye

Tamda konuyla alakalı, yeni müfredatta "Atatürkçülük" 4., 5., 6 ve 7. sınıflarda kaldırıldı. Ey gidi hey...

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2017, 19:27 
Süvariler

15 senedir söylüyoruz, bu işler "yavaş yavaş", "sindire sindire", "alıştıra alıştıra" olur diye. Hemen her gün cumhuriyetin bir parçasını kopardılar. Bir on yıl sonra Atatürk ve fikirleri terörist düşünceler olarak suç kabul edilecektir. Ordu tamamen "parti devleti" nin güdümüne girmiş, tüm subaylar ya devşirilmiş, ya da yetiştirilmiş olacaktır. Fetö'nün son 15 yılda yaptığı sinsi girişimleri ve kazanımlarını, bu "parti devleti" çok daha kısa bir sürede ve açıktan açığa yapacaktır. Evet arkadaşlar, ister kabul edin ister kabul etmeyin. Son on yılımız kaldı.

Peki Atatürk'ü kimler sevmez;

Bana göre,

Türk kanı taşımayanlar (Ki ara ara "Türkiye'de Türk yoktur" iftira/yalanını sürekli bu tayfa ortaya atar), yobazlar, tarikatçılar, ingiliz çocukları, yunan uşakları, fransız tohumları, ermeni dölleri, arap aşıkları, vs. vs. vs.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 06 Eyl 2017, 09:44 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 06 Eyl 2017, 12:23 
Üye

15 senedir söylüyoruz, bu işler "yavaş yavaş", "sindire sindire", "alıştıra alıştıra" olur diye. Hemen her gün cumhuriyetin bir parçasını kopardılar. Bir on yıl sonra Atatürk ve fikirleri terörist düşünceler olarak suç kabul edilecektir. Ordu tamamen "parti devleti" nin güdümüne girmiş, tüm subaylar ya devşirilmiş, ya da yetiştirilmiş olacaktır. Fetö'nün son 15 yılda yaptığı sinsi girişimleri ve kazanımlarını, bu "parti devleti" çok daha kısa bir sürede ve açıktan açığa yapacaktır. Evet arkadaşlar, ister kabul edin ister kabul etmeyin. Son on yılımız kaldı.

Peki Atatürk'ü kimler sevmez;

Bana göre,

Türk kanı taşımayanlar (Ki ara ara "Türkiye'de Türk yoktur" iftira/yalanını sürekli bu tayfa ortaya atar), yobazlar, tarikatçılar, ingiliz çocukları, yunan uşakları, fransız tohumları, ermeni dölleri, arap aşıkları, vs. vs. vs.
Trajik, korkunç ve bir o kadar da reel... Kahrolmamak elde değil.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 09 Eyl 2017, 21:57 
Süvariler

Anlaşılan o ki, Ülkemizin ve İslam Aleminin düşmanları çok iyi organize olmuşlar.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 09 Eyl 2017, 23:05 
Üye

Birde fesli bir şarlatan var adam tescilli zırdeli sosyal medyadaki herzeleri trajikomik bile degil akla ziyan ve bu tescilli zır delinin ağzından cıkan zırvalıkla ithamlar düzülüyor olması bu komedi degil bildiğin trajedi benim için.

Yahu gecen bir videosunu izledim izlemez olaydım ingiliz yazar sheaksper i sıl sdının şeyh pir oldugunu gercekte bir Allah dostu oldugunu ingiliz kraliyet ailesinin gizli müslüman oldugu gibi zırvalıklar silsilesi karşında beynim resmen fatal error verdi diyecektim ki hemen yandaki başka bir videosunu gördüm bünyem kaldırmaz bu faciaıyı deyip pc den kaçtım karl marx ın şeytani bir cin oldugu hakkındaki videoyu bu saçmalıgı izleyecek gücü kendimde bulamadım!!!

Atatürk ü kimler sevmez elbetteki gariban anadolu insanın saf ve masum duygularını bir sülük gibi eme eme tüylenmiş tarikatçılar sevmez sebebi bu din şarlatanlarının tezgahlarını alaşağı ettiği için kolay kolay da gecmez bu kuyruk acıları

Bu çilekeş anadolu insanların etinden sütünden hatta kanından beslenemeyen sömüremeyen emperyal ülkeler sevmez onlarınki daha bir yavşakça ölümüne methiyeler düzecek kendilerini ezen bir insanın yüceleştirerek kaybetmelerinde bile bir bahane üretebilmek için cırpınan bu godoşlar sürüsüde sevmez kendilerini pacavra gibi çöplüge atan kişiyi överken kendi neslinin yarınlarına hedef göstren bir yavşaklık bunlarda sevmez onların acıları öyle böyle degil

Türk olupta sevmeyen kanı bozuklar da var hatta Atatürkün ve bu milletin başarısını küçültmek için sovyetler olmasa biz hiçtik diyecek kadar kanı bozuklarda sevmez. Oysa anadoluda bir deyim vardır moskof sikmeyecegi eşşege yanaşmaz diye bir gerçek ancak bu kadar veciz bir cümle ile başka nasıl anlatılır ben bilmiyorum . sovyetlere plotanik aşk yaşayanlar ispanya iç savaşında ispanyolları nasıl kucaga aldıgını araştırıp ögrenebilirler.

araplar da sevmez hatay meselesi başta olmak üzere yılardır bu minnetsiz zibidileri peygamber soyu diye anadolu insanı besledi kervan kervan en zor zamanlarda ilk kaçan ve ilk isyan eden müslüman din kardeşlerimizdi onlar .Dün beslediklerimiz bu gün petrolden kazandıkları üç beş kırıntıyla bizlere efendilik taslamaya çalışan onun bunun çocukları onlarda sevmez.

alında yazacak daha cok şey varda yazı yavaş yavaş küfürnameye dönmesin diye burda son veriyorum. BİZİ BİZ BİLE SEVMEZKEN KİMLER ATATÜRKÜ SEVERKİ !!!!

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2017, 01:49 
Süvariler

Alıntı:
Birde fesli bir şarlatan var adam tescilli zırdeli sosyal medyadaki herzeleri trajikomik bile degil akla ziyan ve bu tescilli zır delinin ağzından cıkan zırvalıkla ithamlar düzülüyor olması bu komedi degil bildiğin trajedi benim için.

Yahu gecen bir videosunu izledim izlemez olaydım ingiliz yazar sheaksper i sıl sdının şeyh pir oldugunu gercekte bir Allah dostu oldugunu ingiliz kraliyet ailesinin gizli müslüman oldugu gibi zırvalıklar silsilesi karşında beynim resmen fatal error verdi diyecektim ki hemen yandaki başka bir videosunu gördüm bünyem kaldırmaz bu faciaıyı deyip pc den kaçtım karl marx ın şeytani bir cin oldugu hakkındaki videoyu bu saçmalıgı izleyecek gücü kendimde bulamadım!!!
Galiba bu delinin adı kadir mısıroğlu, gerçektende tescilli deli imiş kendisi ! http://www.sozcu.com.tr/2015/yazarlar/y ... ci-914328/ aynı zamanda mediyadan okuduğum habere göre Recep Tayyip Erdoğan kendisine hocam diyormuş http://odatv.com/erdoganin-akil-hocasin ... 71200.html

Mustafa Kemal Atatürk

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2017, 02:37 
Site Başkanı

Galiba bu delinin adı kadir mısıroğlu, gerçektende tescilli deli imiş kendisi ! http://www.sozcu.com.tr/2015/yazarlar/y ... ci-914328/ aynı zamanda mediyadan okuduğum habere göre Recep Tayyip Erdoğan kendisine hocam diyormuş http://odatv.com/erdoganin-akil-hocasin ... 71200.html
Söz konusu şahsın "Atatürk çocukluğunda zikir çekmekten bayılırdı" gibi ergenlik seviyesindeki bir akıldan çıkmış sanılan salakça iftiraları da mevcuttur, (anlamayanlar için belirtmek zorundayım burada bahsedilen zikir çekmeyi mastürbasyon anlamında kullanıyor!!!). gerçekten bu adamın tarihçi unvanını nerenden elde etmiş ve halen nasıl koruyor merak etmekteyim, Neresinden tutsan elinde patlıyor.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2017, 03:40 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Ne ünvanı Allah aşkına? Mısıroğlu tarihçi değildir; "tarih" kitabı yazan herkes tarihçi olmuyor. Bu aklı evvel İÜ Hukuk Fakültesi'nde okumuş sonra siyasete atılmıştır. Hukuk diploması var mıdır yok mudur bilemiyorum lakin bir tarihçi değildir.

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2017, 04:09 
Üye

Ne ünvanı Allah aşkına? Mısıroğlu tarihçi değildir; "tarih" kitabı yazan herkes tarihçi olmuyor. Bu aklı evvel İÜ Hukuk Fakültesi'nde okumuş sonra siyasete atılmıştır. Hukuk diploması var mıdır yok mudur bilemiyorum lakin bir tarihçi değildir.
Hocam günümüzde diplomanın(!) pek bir önemi yok. Biliyorsunuz "benim diplomam var" demek yetiyor. Sorguladımı vatan haini ilan ediliveriyorsun.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2017, 12:58 
Üye
Kullanıcı avatarı

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2017, 20:21 
Akıncılar

Bu sorunun cevabı basit; nenesi neden yunanla, ingilizle, fransızla çiftleşemedi diye kahrolanlar Atatürk'ü sevmez

[email protected]
http://www.aktifkarbon.com

SosyalMedya:
http://twitter.com/aktifkarbon
http://www.facebook.com/aktifkarbon

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2017, 01:24 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Ülkenin insanlarının bu kadar aptal olduğunu görmek gerçekten üzücü, iç burkucu ve hayal kırıkılığı. Milliyetçisiniz ve saygınız var milletinize.

Ciddi kalabalık bir kitle bu şarlatan bunağı alkışlamıyor mu kahroluyorum. Örneğe bakınız. Stalin ayetel kürsili kumları nazilerin üzerine serptirmiş. Dram vallahi.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2017, 15:41 
Genel Yetkili
Kullanıcı avatarı

Vaktinize yazık. Ruhunuzu yorduğunuza yazık. Hayatında okuduğu tek kitap "iddaaa" cetveli olan bu insanlarla tartışılmaz. Tartışmayın. Nefesinize yazık. Bunlar rüzgar nerden eserse oraya dönen satılmış, dönme, mankurtlardan başkası değil. Bırakın kendi tatminlerini yaşasınlar.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2017, 20:39 
Süvariler

Umut etmek isterim amma, muhterem ve saygı değer hocalarının peşlerinden gidenler, kimin peşinden gittiklerini anlamışlardır. Buna rağmen hala ders almayanlara, seccade üzerinde ayakkabıları ile poz veren hocalarının bu fotoğrafın ne anlama geldiğini değerlendirmelerini öneririm.

Uyanin, ey güzel iman ehli kardeşlerimiz! Karınca bile dostunu - düşmanını birbirinden ayirabilmek yeteneğine sahipken iman ettiğimiz Kuran: ...ben size akıl verdim, ne kadarda aklınizi az kullanıyorsunuz diyerek, 1400 seneden beri içinde Allah ve Peygamber sevgisi olan cümle Müslümanlara sesleniyor. Bir ayette de ....hala öğüt almayacak misiniz! Diyerek sesleniyor.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2017, 14:12 
Üye

Dostlar biraz daha sabretmeniz gerekiyor. Çok yakında bu garabet olayların hepsi sonlanacak. Sevimsiz insanları bir daha gelmemek üzere elveda diyeceğiz.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2017, 14:28 
Süvariler

Dostlar biraz daha sabretmeniz gerekiyor. Çok yakında bu garabet olayların hepsi sonlanacak. Sevimsiz insanları bir daha gelmemek üzere elveda diyeceğiz.
Doğal seleksiyona mı uğrayacaklar, mahşerin dört atlısı mı gelecek ya da Türk milleti yönetime el mi koyacak?

Mustafa Kemal ATATÜRK

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2017, 14:31 
Üye

Kime göre ? Sayın CB Erdoğan'a göre önemli bir şahsiyet ki havuz medyasında sık sık ekranlara çıkıyor... İşin garibi Üstad Kadir Mısıroğlunu resmi davvette yanına oturtuyor. Yahu bu şizofren müptezel Cumhuriyete top yekün karşı ama bir bakıyorsun arkasında CB'lığı forsu dalgalanıyor ve yanında Erdoğan.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2017, 16:36 
Üye
Kullanıcı avatarı

Etrafınızda gördüğünüz Osmanlı sempaztizanlarının büyük çoğunluğu Atatürk'ü sevmiyor. Bunun arkasındaki düşünceleri ise Osmanlı saltanatı, Osmanlı devlet geleneği ve hilafeti yıktığını düşünmeleri.

Kürtlerin yine büyük coğunluğu Atatürk'ü sevmezler. Çok temel olarak milliyetçi ve dindar olarak iki kesim halinde değerlendirsek her iki kesim de sevmez. Sebebi Atatürkün getirdiği üniter devlet yapısı ile (geyet doğal olarak) Türklüğün esas alınmasıdır.

Türk veya Kürt dindar insanların bir çoğu yine Atatürkü ve CHP 'yi sevmezler. Genel olarak dilin Arapçadan arındırılması, Arap alfabesinin kaldırılması, hilafetin kaldırılması, tekke zaviyelerin kapatılması, ümmetçilikten vaz geçilmesi nedenlerini sayabiliriz.

Geriye kalan %40-45 lük kesim Atatürk ilke ve inkılaplarını sahiplenmiş olan kesimdir. 80-90 senelik bir tedrisat geleneği ile birinci sınıftan üniversiteye kadar okutulan müfredata rağmen böyle bir sonucun ortya çıkması hayret edilecek bir şeydir.

Bu gün gelinen noktada oyların dağılımına baktığınızda Atatürk ilkelerine paralelliği soru işareti olan politikalar yürüten partilere verilmiş oylar incelenmiş olduğunda Atatürk'ün anısına sahip çıkanların azınlıkta kalmaya başladığı sonucunu çıkarıyorum.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2017, 23:35 
Süvariler

İmam hatip liseleri Fevzi Çakmak in Başbakan, Atatürk'ün de Cumhurbaşkanı olduğu bir dönemde Cumhuriyetin ilk yıllarında hayata geçirilir.
Böylece Ülkemiz Müslüman halkına bilgili ve yetenekli İmam Hatipler yetiştirilmeye başlanmış olur. Arapça okunan Kur'an-ı Kerimin ifade ettiği mana ve anlamını sadece Arap lisansına vakıf olan kisiler anlayabilmektedir. Bu yüzden Atatürk zamanın en bilgili, Arapça ve Türkçeye hakim olan Elmalili Hamdi hocayı Kur'an-ı Kerim'i Türkçeye tercüme etmekle görevlendirir. Tercüme ücretini de kendisi öder.

Bugün Kur'an-ı Kerim'in bize verdiği mesajları Türkçe mealen anlamaktayız.

Atatürk sayesinde gerçekleştirilmiş olan her iki uygulama da muhakkak ki Yaratan Yüce Allah katında büyük sevaplar arasında olduğuna inaniyorum.

Bence İmam Hatip okullarının girişinde kurucusu olan Atatürk'ün adı yazilmali, veya en azından Dinimize verdiği hizmetten dolayi İsmi zikredilmelidir.

Atatürk'ün Dinimize verdiği bu Kutsal hizmetlerinden dolayı aşağılayan veya hor gören her kimse, ben kendi adıma neye iman ettiğinden şüphe ederim...

Yetti artık....

En son oguz koyutürk tarafından 12 Eyl 2017, 23:39 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2017, 23:38 
Süvariler

... Somalili Hamdi hocayı Kur'an-ı Kerim'i Türkçeye tercüme etmekle görevlendirir. Tercüme ücretini de kendisi öder.
Abi, Somalili değil; Elmalılı Hamdi Yazır olacaktı.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2017, 23:42 
Süvariler

Ben biliyorum ama belde sen Google anlat yapay zeka benden iyi biliyor. Bir türlü düzeltmelerin. Ancak gönderilen sonra düzeltme şansımı kullandım. Hani, sağır duymaz mis ama, uydurulmuş.nselamlar. teşekkürler.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 13 Eyl 2017, 12:59 
Üye
Kullanıcı avatarı

Çok güldüm vallahi. Otomatik düzeltmeleri kapamak telefonu aldığım zaman ilk yaptığım şey.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 21 Eyl 2017, 04:40 
Akıncılar
Kullanıcı avatarı

İmam hatip liseleri Fevzi Çakmak in Başbakan, Atatürk'ün de Cumhurbaşkanı olduğu bir dönemde Cumhuriyetin ilk yıllarında hayata geçirilir.
Böylece Ülkemiz Müslüman halkına bilgili ve yetenekli İmam Hatipler yetiştirilmeye başlanmış olur. Arapça okunan Kur'an-ı Kerimin ifade ettiği mana ve anlamını sadece Arap lisansına vakıf olan kisiler anlayabilmektedir. Bu yüzden Atatürk zamanın en bilgili, Arapça ve Türkçeye hakim olan Elmalili Hamdi hocayı Kur'an-ı Kerim'i Türkçeye tercüme etmekle görevlendirir. Tercüme ücretini de kendisi öder.

Bugün Kur'an-ı Kerim'in bize verdiği mesajları Türkçe mealen anlamaktayız.

Atatürk sayesinde gerçekleştirilmiş olan her iki uygulama da muhakkak ki Yaratan Yüce Allah katında büyük sevaplar arasında olduğuna inaniyorum.

Bence İmam Hatip okullarının girişinde kurucusu olan Atatürk'ün adı yazilmali, veya en azından Dinimize verdiği hizmetten dolayi İsmi zikredilmelidir.

Atatürk'ün Dinimize verdiği bu Kutsal hizmetlerinden dolayı aşağılayan veya hor gören her kimse, ben kendi adıma neye iman ettiğinden şüphe ederim...

Yetti artık....
İlkin Mehmet Akif Ersoy'a gidiyor bu görev bildiğimce. Ancak yarıda kalıyor; sonra Elmalılı devralıyor.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Eki 2017, 22:08 
Akıncılar

........Bu gün gelinen noktada oyların dağılımına baktığınızda Atatürk ilkelerine paralelliği soru işareti olan politikalar yürüten partilere verilmiş oylar incelenmiş olduğunda Atatürk'ün anısına sahip çıkanların azınlıkta kalmaya başladığı sonucunu çıkarıyorum.
Bu teziniz, hangi açıdan bakıldığına göre, hem doğru, hem de yanlış olabilir Sayın Meza.

Haklı bile olsanız -ki olabilirsiniz de- bana göre hiç sorun değil. Eğer milletin mühim bir kısmı eşekçe düşüncelere meyletmeye eğilimliyse, varsın öyle olsun. Her eşeğin bir bineni çıkar, herkes hak ettiğini bulur elbette.

Şu halimize bir bakın! Kimisi onca hizmetine, vefatından beri şunca yıl geçmesine rağmen, sırf dini saplantıları sebebiyle Atamıza düşmanlık ediyor, kimisi de Atamızın aslında İslam dinine ne büyük hizmetleri geçtiğini izah edip, Atamızı söz konusu eşeklere beğendirme derdinde... Sorun şu ki iki taraf da din eksenli düşünme saplantısından kurtulamamış durumda.

İslam aleminin durumu herkesin malumu. Bakın, tarih bilmeye gerek yok, allame olmaya gerek yok, günümüzde ne olup bittiğini, kimlerin hangi halde olduğunu görmek bile adam olana neyin ne olduğunu anlatmaya yeter.

İsteyen beğensin, istemeyen beğenmesin, Atamız amacında, düşüncelerinde, eylemlerinde ilhamını hiçbir zaman dini mülahazalardan almadı ve bunu açık açık da beyan etti. Başarısını, eserlerini bilmeyen mi var?

Ya Batıda devlet işlerini Hıristiyanlığın kurallarına göre düzenlemenin lazım geldiğini düşünen tek bir eşek kaldı mı? Koca Batıda böylelerinden numunelik bulamazken, İslam alemi neden böyleleriyle dolu? Dini mülahazalarla siyaset yapmaya çalışmanın her zaman kan, gözyaşı, yoksulluk, sömürü, zulüm getirdiğini görebilmek için daha ne yaşanması gerekiyor? Daha dün kucak kucağa iş pişiren yobazların birbirlerine nasıl düştüklerini, nasıl kan akıttıklarını hepimiz görmüyor muyuz?

İşte din ve dünya işlerini birbirinden ayıramayıp, her bir meseleyi dini mülahazalarla değerlendirmeye çalışan eşeklerin ve onlara uyanların hali budur... Ne başardılar? İslam aleminin şu rezil durumuna bir bakın. Sabahtan akşama "Gerçek İslam bu", "Yok, hayır gerçek İslam şu" kavgası! Kardeşim, kim neye nasıl inanıyor, neyin gerçek olduğunu sanıyorsa, aklını, fikrini dost sohbetlerine, özel hayatına saklasın. Mesele devlet yönetimiyken, mesele siyasetken, "gerçek" (?!) İslam'ın o konuda ne dediği mevzu bahis bile olmamalıdır. Yahu Hıristiyanlar binbir mezhebe bölünmüş haldeler ama hiç dini sebeplerle kavga ediyorlar mı? Etmiyorlar. Sebep? Zira dinlerini siyasete sokmuyorlar.

Durum böyleyken, yobazlara uyanların sayısı artıyorsa, varsın öyle olsun. Her millet hak ettiği gibi yönetilir, hak ettiği gibi muamele görür... Eşek olup, eşek gibi muamele görmek isteyenlere "Ama bak Atamız şöyle dindardı, dine böyle faydası dokundu" diye anlatmaya hiç ama hiç zahmet etmem şahsen. Atamızın onca hizmetini görmezden gelip, sırf bunun için beğenecek olanlar, beğenmesinler daha iyi...Tersi iddialar sebebiyle düşman olacak olan nankör eşekler ise varsınlar düşman olsunlar.

Atamız görevini hakkıyla yerine getirdi, huzur içinde yatıyor. Eden kendisine eder; öleli 70 yıl geçmiş Atamıza değil. Yobazlar sanıyorlar ki memleket kendilerine kalırsa pek rahat edecekler! Aha da şunca yıldır yazdıklarım forumda duruyor. Bunların, daha sıra çağdaş insanlara gelmeden, birbirlerini çiğ çiğ yiyeceklerini yıllar önce nedeniyle, niçiniyle yazdım. Ne oldu?

Tüm eşekler bilsinler ki başarılı olduklarında ülkemizi getirecekleri yer ıslak rüyalarında hayalini kurdukları uyduruk altın çağlar filan değil, Afganistan'dır, Yemen'dir, Libya'dır, Suriye'dir, bin beteridir. Yaptıklarından biz de zarar görüyoruz ama biz bir görürsek kendileri on görürler her daim olduğu gibi.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 06 Eki 2017, 00:05 
Üye

Türk olmayanlar, devşirmeler Atatürk 'ü sevmez...

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 27 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC+03:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz

Geçiş yap: